Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרון לבעייה באקוסטיקה של הרכב

ADVANT
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן החלפתי את הסאב הישן של המערכת שלי לEARTHQUAKE 1000W שמוגבר ע"י INFINTY BETA 400 RMS.

הסאב הישן שלי לא סיפק אותי והגיע הזמן לשדרג אותו (מאק אודיו FIRE 320W).

לאחר ההתקנה של הסאב החדש יש שיפור מינימאלי ולפי דעתי רחוק ממה שהסאב מסוגל "לתת".

ובמקביל נתתי לחבר את הסאב הישן שלי והגברתי לו אותו על מגבר "זבל סיני" והסאב נשמע מעולה. פי כמה מהחדש שלי.

הכי חשוב לציין שלי יש יונדאי סונטה שנת 2000

ולחברי יש פיאט פונטו 98.

שהפונטו זה חצי מהגודל של הסונטה.

ולבסוף הגעתי למסקנה ששום סאב לא ישמע אצלי ברכב כמו שהוא ישמע אצל חברי בגלל גודל הרכב ה5- דלתות שלו (לי יש הפרדה של המושבים בין תא המטען לרכב - 4 ד") והאקוסטיקה.

והשאלה היא מה אפשר לעשות בנידון?

אחד מהאפשרויות אני מאמין שזה לאטום את כול הרכב - או לעשות פתחים בין תא המטען לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא חבל אז לוותר על 6על9 שנמצאים על הפלטה האחורי, להוריד אותה (את הפלטה) בכלל ולמתוח בד או משהו כזה .

חורים זה גם רעיון נחמד, אבל ככל שהמעבר יותר גדול מהבגא'ז לסלון - יותר טוב.

מש"ק זרזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה בדיוק הבעיה חסר לך עוצמה ?

עם כן אז תרד מהאיטום ותביא לסאב אח תאום תאמין לי שתופתע לטובה .

אין מה לעשות גם לי היתה את אותה בעיה ולבסוף הבנתי שזה הפיתרון .

דברים טובים באים בזוגות 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון איזה תיבה יש לך??? אטומה או עם פורט???

כמה rms הסאב..? אולי המגבר לא מספיק חזק בשביל הסאב....

מה שאמרתה לגבי הפונטו לעומת האוטו שלך אתה צודק כי האוטו שלו קטן בהרבה....

WWW.TURBO-JET.CO.IL טורבו ג'ט- פיתרונות בלחץ מים גבוה-ניקוי מחליפי חום, הסרת בטון, קילוף טיח וציפויים, חידוש אבנים לסוגיהם ופריצת קווי מים וצנרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב הוא 500 RMS שנועד לתיבות אטומות בלבד.

הבעיה היא לא במערכת ואני ולא ניראה לי שאני מחפש פתרון לבעייה במערכת אלא פתרון לבעייה באוטו כמו חיתוכים או עשיית פורטים ופתחים למניהם ברכב.

היום אני חוזר לצבא ולא ימשין להגיב במשך מספר ימים אבל אני ישמח אם תמשיכו להגיב ולנסו לעזור לי לפתור את הבעיה, בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון זול ומהיר:

תקנה תיבה -גדולה- לסאב ובלי פורט (אם יש לך סאב12' יש לי אחת כזאת למכור) ואתה תכיר בתענוג חדש של סאב.

מסיבה מאוד פשוטה: אוטו גדול = תיבה גדולה בלי פורט.

אוטו קטן = תיבה קטנה. במקרה של אוטו קטן: פורט = לעוצמה. בלי פורט = לאיכות.

כמובן שאם אתה עושה התקנה מקצועית עם כיוונים מקצועים וציוד נורמלי+ הדבר הזה לא משחק תפקיד.

תעשה את מה שאמרתי קודם ואז תחשוב להשקיע עוד כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

***הקפצה***:wink:

הבעיה עדיין לא נפתרה.

לאחר מספר חישובים הגעתי למסקנה שאני צריך לעשות פתחים בין החלק האחרוי לקדמי של הרכב מכיוון שיש לי הפרדה של פלטת ברזל בין תא המטען לגוף הרכב.

בקשר לסאב אין שום אפשרות לשנות את התיבה מכיוון שהסאב לפי הוראות יצרן מתאים לתיבות אטומות בלבד!

מה אתם אומרים על הרעיון שלי?

והאם יש לכם רעיונות יותר טובים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דורש, הסאב?

וכמה נותן המגבר?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest תמיר .א.

לא ממליץ לך להרוס את הרכב בגלל איזה סאבוופר.

לחבר שלי יש אלרו. הכנסו מונובלוק 1200W עם שני סאבים 12 SPL.

וכלום לא היה באס חזק בכלל. אין מה לעשות יש איטום רב בין המושבים לתא מטען.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות בנתיים, הסאב מחובר נכון ומכוון היטב כמו כן הוא 1000 ואט 500 אר אם אס ומוגבר ע"י מגבר של אינפיניטי בטא דיגיטאל 400 אר אם אס.

תמיר דיי קשה לי לקבל את ההצעה שלך מהסיבה שאני אודיופיל בקטנה ואני מעוניין להוציא את המירב מהמערכת ומהאוטו שלי.

שוב אני מזכיר שיש פלטת ברזל על החלק האחורי של המושבים האחוריים, חשבתי לעשות בה חורים, לפי דעתי זה לא כזה להרוס את האוטו.

מה אתם אומרים יש רעיונות יותר טובים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוריד את הכיסאות יעזור ויגרוע מהתוצאות בהתאם.

אומנם לא יהיה הפרדה בין התאים אבל גם לא יהיה את האפקט של "התיבה" שיוצר הבאגז הסגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...