Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על התחלת נסיעה בתיבה אוטומטית(לא דובר על כך עדיין)

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי שאלה, בתיבה אוטומטית יש אפשרות(מה שבדר"כ אנשים עושים, ככה נראה לי)לוחצים על ברקס ואז משלבים להילוך נסיעה תוך כדי לחיצה על ידית שנמצאת על ידית הילוכים בכדי שניתן יהיה לשלב הילוך. ויש אפשרות מה שעשית היום, חשבתי אולי זה יותר טוב. תהתחיל נסיעה ללא לחיצה על ברקס. כי כשלוחצים על ברקס יש מין מכה כזאת כאילו הרכב מנסה למצאת מהמקום והברקס מונע ממנו ואפשר פשוט כמו שעשיתי היום, לשלב ל D ולא ללחוץ על ברקס. האם יש הבדל בין השיטות? או שהדרך השנייה פשוט חוסכת עבודה לבלמים ותו לא? ז"א ממש לא משנה איך להתחיל נסיעה ככה או ככה?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר כשמפעילים את האוטו??

כדי לעבור מפארקינג צריך ללחוץ על הברקס כדי שלא בטעות תעביר לדרייב והאוט יתקדם ויכנס במשהו או במישהו

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי ברוב הרכבים אתה לא יכול להוציא מ-P CKH CREX

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה- אני בכל אופן משתמש בבלם- אני בודק את השטח טוב טוב ששום ילד קטן לא ירוץ לי לפני האוטו- כנ"ל לגבי רוורס...

כשאתה משלב לD או R אתה מוריד את העניים מהכביש/חניה- לא שזה כזה קריטי אבל במקום שבו יש מצב לילדים בדרך אז יש לנקוט באמצעי זהירות- אלא אם אתה רוצה לדרוס ילד בטעות- מה שקורה לא פעם ולא פעמיים, בחודש האחרון קרה מספר פעמים במקרה אחד פעוטה בת שנה אני חושב נדרסה למוות, פעוטה אחרת נלקדה מתחת לרכב והיה צורך בחילוץ לא פשוט כדי להוציא את הפעוטה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה, נאמר ואנוכי עומד הרבה זמן ברמזור, האם ניתן במקום לשלב לניוטרל ולהרים בלם ליד להשאר ב D ולהרים רק בלם יד(ללא מגע בדוושת הברקס)? הרי זו אותה השלכה לא? או כאשר לוחצים על הבלמים משהו עובד בצורה שונה במנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שכבר דיברו על זה .

בכל אופן ,כדי להקדיש חמש דקות של ישיבה ברכב ללמידת סדר ההילוכים על בורים ,ולדעת מה עובר חלק ומה מצריך לחיצה על הכפתור שעל הידית. לפי זה תוכל לשלב לD או לR או לכל הילוך אחר בלי להוריד עניים מהכביש(יותר קריטי בהילוכים 1-D ופחות בשילוב לR שגם ככה נעשה בעצירה מוחלטת).

לגבי הבלם יד ברמזור ,זה רעיון די גרוע מהסיבה הפשוטה שמהר מאוד תתחיל לשקוח אותו למעלה בתחילת נסיעה מה שלא יוסיף לבטיחות שלך שלנו ולבריאות רכבך...הדוושה לא כל כך קשה....

הכל אופן המנוע ממשיך לפעול רגיל בלי קשר לבלם היד .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש לי שאלה, בתיבה אוטומטית יש אפשרות(מה שבדר"כ אנשים עושים, ככה נראה לי)לוחצים על ברקס ואז משלבים להילוך נסיעה תוך כדי לחיצה על ידית שנמצאת על ידית הילוכים בכדי שניתן יהיה לשלב הילוך. ויש אפשרות מה שעשית היום, חשבתי אולי זה יותר טוב. תהתחיל נסיעה ללא לחיצה על ברקס.אידיוטי !כי כשלוחצים על ברקס יש מין מכה כזאת כאילו הרכב מנסה לצאת מהמקום והברקס מונע ממנו ואפשר פשוט כמו שעשיתי היום, לשלב ל D ולא ללחוץ על ברקס. האם יש הבדל בין השיטות? או שהדרך השנייה פשוט חוסכת עבודה לבלמים ותו לא? ז"א ממש לא משנה איך להתחיל נסיעה ככה או ככה?

1- מי היה מורה הנהיגה שלך אותו למשרד התחבורה!

2-רגל ימין על דושת הבלם בכל התנעת רכב, אוטומטי ורגיל, ברגיל יש להניח את רגל שמאל

על דוושת המצמד!

3-מי שחוסך בבלמים, הורג אנשים חפים מפשע, רצונך לחסוך בבלמים, רד מההגה!

סוף תגובה לפני ששמר או מוטי ינעלו שרשור הזוי זה ובצדק!

4- המכה בגיר בעת השילוב, קשורה לסלד גבוה, ו/או תושבות מנוע/ גיר בלויות.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2-רגל ימין על דושת הבלם בכל התנעת רכב, אוטומטי ורגיל, ברגיל יש להניח את רגל שמאל

על דוושת המצמד!

בברכה

צביקה

המכה בגיר לא קשורה לשום דבר זה קרה לי בכל המכוניות האוטומטיות שנהגתי בהן

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על דוושת המצמד!

בברכה

צביקה

למה ישר בעצבים? היה לי מורה טוב מאוד,נהגתי ברכב רגיל ועברתי טסט ראשון.

דבר שני עשיתי את זה היום פעם ראושנה בחנייה ואני לא מוריד את העיינים מהכביש כי בכדי לעביר מניוטרל לD לא צריך ללחוץ על כפתור וגם לא להסתכל על ידית הילוכים כי D בא ישר אחרי ניוטרל.

רק רציתי לדעת אם זה פוגע בתיבה/מנוע.

בקשר לזה שאני אשכח את הבלם יד , אני לא, השאלה אם זה בסדר. ראיתי מלא פעמים נהגי אוטובוס בעלי גיר אוטומטי כאשר עוברת רכבת או משהו עם שמים בלם יד ולא ועבירים ל N.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי לדעת אם זה פוגע בתיבה/מנוע.

לא פוגע, סע לשלום.

בתור קנאי ידני, כשיוצא לי לנהוג מדי פעם באוטומט (טפו!) אני לפעמים עושה בדיוק

מה שתיארת בהתחלה, סתם מתוך שיעמום (שוב, אוטומט).

לגבי "חיסכון" או "עזרה" לבלמים - שכח מזה. לא משנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...