Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו? המתלבט...

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 6884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מצטער שאני מציק לחברי הפורום..פשוט כל כך הרבה רכבים... כל כך הרבה אפשריות...

בקיצר..ראיתי קיה ריו שנת 2002 .. מהשכרה.. 79 אלף קילומטר.. ספר טיפולים (שייך לחברת אלדן)

המחירון שלו 53 ואחרי שיחה עם חברת אלדן הם הסכימו לרדת ל-40 אלף שקל..הרכב נראה חבל"ז והם מוכנים להתחייב לשאסי ומנוע בבדיקה..אה יש לו גם טסט לשנה...

מה דעתכם?

מהי עלות חלקי החילוף לרכב שכזה? הוצאות דלק?

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אל תגע, למרות שהשם שלה מתחבא בכינוי הפורומי שלך בשיכול אותיות. :wink: יש לי ריו 04' בליסינג ולא הייתי ממליץ לאיש לקנות.

אומנם בעיות גדולות לא היו במהלך 70 אלף ק"מ שהיא עברה איתי, אבל זה לא היה

קל לעבור איתה את אותם קילומטרים. תחבורה בסיסית ביותר - מנוע רועש, מושבים בסיסיים,

איכות פלסטיק נמוכה (אך מורכבת טוב), נוחות נסיעה נמוכה (מתרסקת על בורות בעיר, מקפצת

במהמורות בינעירוניות) ומרחב רגליים בעייתי מאחור.

עכשיו קח את הדיעה שלי ותחשוב שהריו המחודשת (2004) טובה בהרבה מהריו הקודמת (2002,

במקרה שלך). לא מומלץ בכלל.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שקיבלתי אותו כרכב חילופי לשבוע ימים, הדבר היחיד הטוב שאני יכול לומר עליו הוא שהדלק היה בחינם. ולא היה מדובר בכמות חסכונית של דלק.

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אפשר לקנות ב35 אלף שקל? שתהיה גם שנתון כמה שיותר גבוה חסכונית בדלק ואמינה?

לדעתי הריו זו עסקה דיי טובה..הפחד היחיד שלי הוא המחירון שלה שמתרסק (ממש ככה) כל שנה

והשמעות שהגיעו לאוזניי שיש לה בעייה עם הגיר האוטמטי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אפשר לקנות ב35 אלף שקל? שתהיה גם שנתון כמה שיותר גבוה חסכונית בדלק ואמינה?

לדעתי הריו זו עסקה דיי טובה..הפחד היחיד שלי הוא המחירון שלה שמתרסק (ממש ככה) כל שנה

והשמעות שהגיעו לאוזניי שיש לה בעייה עם הגיר האוטמטי...

ב35 עדיף לקנות פונטו או קליאו B סביבות שנת 2001.

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. הKIA הללו לא סתם זולות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונוטו אוטמטית? זה חייזר לא?:shock2: :shock2: וצרפתיות? רק במיטה...בחיים לא תתפוס אותי עם צרפתייה

נראה לי שאלך על אימפרזה 98 הדגם המפואר..וזהו...(נו עכשיו נראה אותכם מביעים דעה שלילית על אימפרזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאלך על אימפרזה 98 הדגם המפואר..וזהו...(נו עכשיו נראה אותכם מביעים דעה שלילית על אימפרזה)
זו ממש לא מכונית להתלהב ממנה.

בחירה עדיפה בהרבה מקיה ריו.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונוטו אוטמטית? זה חייזר לא?:shock2: :shock2: וצרפתיות? רק במיטה...בחיים לא תתפוס אותי עם צרפתייה

לא נמקת מדוע? האם אתה הוא הטיפוס הקלאסי שנרתע מרכב צרפתי ללא סיבה הגיונית? אני לפחות מתכוון לרכב שהצרפתים בונים כיום ולא DS או רכבים שנבנו במאה שעברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...