Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיון עם מנכ"ל סמל"ת- יבואנית פיאט, אלפא, לנצ'יה ופרארי

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד על אחד עם יקי אנוך, מנכ"ל סמל"ת

מנכ"ל יבואנית פיאט, אלפא רומיאו, לנצ'יה, קאיה ופרארי, בראיון אישי ל-ynet. על התנהלות בכירי קאיה בישראל, עתיד קוריאני, פיאט וחזון ההשתלטות של טויוטה

אלי שאולי

מתוך ויינט: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3087707,00.html

***כמה פעמים אפשר להגיד את זה - לפרסם טיזר קטן מהכתבה ולינק, לא את כל הכתבה. על זכויות יוצרים, שמעתם? ההנהלה***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאחר 8 שנים בסמל"ת ולאחר שאני קורא ש"יש לנו בהחלט סיבה להיות אופטימיים"- אני רק יכול לעצור בעצמי מלפרוץ בצחוק.....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיניין פיאט:

לדעתי פיאט בשנתיים הקרובות יעלו ויצליחו מכיוון שבשנים הקודמות (לדעתי), הם הוציאו מכוניות עם עיצובים טיפה משונים (ראה המולטיפלה לדוגמא- שכיום העיצוב שלה הרבה יותר יפה ושפוי(אין לי כוונה לפגוע חס וחלילה בבעלי מולפטיפלה) ), וכן ,זה משפיע על השוק של הרכב, אומנם לא ייצא לי להיות בתוך הרכב/ליסוע בו/לנהוג בו/וכו.. (מודה :wink: )

הרבה אנשים מסתכלים על המראה החיצוני לפני שקונים או רואים את הרכב ,

כדי להבין לדוגמא: כש rs (אוראל)- מפרסם תמונות של רכבים חדשים ( "חדשות רכב" ) ומפרטים שלהם, אם הרכב לא מוצא חן בעיניהם התגובה תהייה בהתאם,

ומה שאני בא לאמר כאן שהמכוניות של פיאט שלא הובאו לארץ (וחבל ששאר הדגמים היפים של פיאט לא הובאו לארץ- כמו סטילו,כרומה, פאילו, אלבה, סיינה, יוליסי וכו..והאונו-שמיוצרת כיום לשוק מוגבל ברחבי העולם ) , פיאט ייכלה להיות ידועה מאוד ואפילו נמכרת ביותר כאן בישראל,וחבל

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אמיתית של סמלת היא הפרסום הדל והעגום
הבעיה האמיתית של סמל"ת היא לא פרסום ושיווק.

הבעיה שלהם היא מוצר.

לסמל"ת אין יכולת להציע מוצר תחרותי בשוק. אין להם שום דבר בקטגוריית המשפחתומטית 1.6, והתמחור שהם מקבלים מפיאט אינו מאפשר להם גמישות בשוק.

יש להם גם בעיות עם מיצוב מותגים, בייחוד באלפא\לנצ'יה, כי בינינו - היחידים שיקנו איטלקית יוקרתית במחיר של ב.מ.וו הם משוגעים לדבר, ועל כאלו לא בונים תכנית עסקית.

עוד דבר שקובר אותם הוא חוסר היכולת להציב רכב אטרקטיבי לשוק הליסינג. מכירות הפונטו לשוק הזה דעכו סופית עם בואה של היונדאי גטס, ומה לעשות - פה בארץ אי אפשר למכור מאסות בלי למכור לליסינג, ואי אפשר לקבל עסקאות טובות מהיצרנים אם לא מוכרים מאסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המראה הייתה משפחתיתומטית בנפח של 1.6 ויש אנשים שעד היום לא יודעים על הרכב הזה , והמראה שאנחנו נפלנו עלייה הייתה נפלאה , ואני אומר את זה באוביקטיביות מוחלטת. לגבי תגי המחיר אתה צודק , אבל כמה אפשר לרדת (הפנדה הרכב הזול ביורת בארץ עולה פחות מ80,000 ,אין סיבה שלא ימכר בכמויות לאנשים פרטיים חוץ מהפרסום) זה לגבי פיאט , אלפא ולנצ'יה תגי המחיר שלהם גבוהים כן , אין ספק ,אבל עם קצת הורדה בתגי המחיר שלהם ופרסום יעיל המכירות יעלו פלאים ופיאט בארץ יתאוששו מחוסר המכירות המקומי ,מי יתן ומחירי הלנצ'יות והאלפות ירד שכן גם מעמד הביניים יוכל להרשות לעצמו אחת.

וגם שאלה קטנה צצה לי: כשהגיעה לארץ ה147 שווקה בתג מחיר של כ100K שקלים בלבד !! מה קרה לקפיצה הגבוהה במחיר ?

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אמיתית של סמלת היא הפרסום הדל והעגום

הבעייה האמיתית של סמל"ת זו ההנהלה.

יש פתגם סיני עתיק שאומר: כשהראש דפוק כל הגוף סובל.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתגם סיני עתיק שאומר: כשהראש דפוק כל הגוף סובל.

זה לא פתגם סיני.. זה פתגם של מחלקה כירורגית ב' בתל-השומר.

--

ובנושא של סמל"ת - את הפנדה פרסמו הרבה.. בטלויזיה, בעיתונות באינטרנט.. איפה לא!

הבעיה היא שרוב האנשים שקונים רכב באופן אישי בארץ לא יקנו את הפנדה..

הם או יקנו לפחות משפחתית גדולה ונורמלית (דוגמאת המאזדה 3, פורד פוקוס, טויוטה קורולה וכו') אם לא מנהלים ומעלה.. - או רכב משומש.

מי שקונים את הרכבים כמו הפנדה והגטס וכו', זה בעיקר חברות הליסינג..

ומה לעשות שההצעה של יונדאי לחברות הליסינג הייתה עדיפה?

מה גם שעדיף לחברות הליסינג לבסס את הקשר שלהם עם יונדאי שמציעים להם רכבים בעוד קטגוריות עם האקסנט, אלנטרה, טוסון וכו'..

בעוד לפיאט אין הרבה מה להציע... במיוחד של90% מהרכבים אין בכלל תיבה אוטומטית.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול- תימחור בשמיים (של כל הדגמים), חוסר יחסי ציבור של היבואן (לא משתתף באף ארוע שמתקיים לסוכנויות), לא מזמין אנשים ולא מתאמץ בהשקות של דגמים חדשים (ה 147 היתה האחרונה שזכתה להשקה נורמלית), לא מוכן לתמוך באף מועדון לא אלפא ולא לנצ'יה, תימחור חלפים מרקיע שחקים!! דוגמה? בשמחה...

1. מכסה מנוע לקאפה מקורי 3600 ש"ח, רדיאטור מים מקורי 3900 ש"ח (!!!) אין עוד טעם לפרט זה רק על קצה המזלג וזאת מגמת המחירים, אני לא מוצא שום סיבה שמצנן מים יעלה סכום כזה.

2. חלפים לא מכניים לתמה? אתם יכולים לחלום, יהיה יותר קל למצוא בקלית אחורית למוסטנג 69' מאשר ללנצ'יה תמה ואני לא מדבר על פריזמה ודלתא הם בכלל שכחו איזה רכבים אלו...

"סימבול?? איזה פיאט זו?" זו התשובה שקיבלתי ממחסנאי באחד ממוסכי השרות (ולהזכירכם אלו דגמים מסוף שנות ה 80' ותחילת ה 90')...

זה יבואן שכלל לא מתעניין במותגים שהוא מחזיק ולא ממש מעניין אותו מה זה מורשת ומותג, וממש חבל לו שהוא מחזיק אותם כי הם לא רווחיים (לנצ'יה, אלפא) טיפש. לו רק הוא היה יודע איך המותגים הללו חזקים באירופה, אני מזמין כל אחד מכם להכנס לאתרים של מועדוני לנצ'יות בגרמניה,אנגליה,פינלנד הולנד ושאר אירופה ולשטוף קצת את העיניים.

ומי שמחזיק גליונות של מגזין "אוטו" משנות השמונים ותחילת התשעים מוזמן לעיין בהם שוב לראות כמה היו הלנצ'יות נמכרות בארץ (מישהו אמר תמה?).

בושה. יבואן בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר 8 שנים בסמל"ת ולאחר שאני קורא ש"יש לנו בהחלט סיבה להיות אופטימיים"- אני רק יכול לעצור בעצמי מלפרוץ בצחוק.....

מי זה האיש הזה שהסתנן לפורום ? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול- תימחור בשמיים (של כל הדגמים)' date=' חוסר יחסי ציבור של היבואן (לא משתתף [b']באף ארוע[/b] שמתקיים לסוכנויות), לא מזמין אנשים ולא מתאמץ בהשקות של דגמים חדשים (ה 147 היתה האחרונה שזכתה להשקה נורמלית), לא מוכן לתמוך באף מועדון לא אלפא ולא לנצ'יה, תימחור חלפים מרקיע שחקים!! דוגמה? בשמחה...

1. מכסה מנוע לקאפה מקורי 3600 ש"ח, רדיאטור מים מקורי 3900 ש"ח (!!!) אין עוד טעם לפרט זה רק על קצה המזלג וזאת מגמת המחירים, אני לא מוצא שום סיבה שמצנן מים יעלה סכום כזה.

2. חלפים לא מכניים לתמה? אתם יכולים לחלום, יהיה יותר קל למצוא בקלית אחורית למוסטנג 69' מאשר ללנצ'יה תמה ואני לא מדבר על פריזמה ודלתא הם בכלל שכחו איזה רכבים אלו...

"סימבול?? איזה פיאט זו?" זו התשובה שקיבלתי ממחסנאי באחד ממוסכי השרות (ולהזכירכם אלו דגמים מסוף שנות ה 80' ותחילת ה 90')...

זה יבואן שכלל לא מתעניין במותגים שהוא מחזיק ולא ממש מעניין אותו מה זה מורשת ומותג, וממש חבל לו שהוא מחזיק אותם כי הם לא רווחיים (לנצ'יה, אלפא) טיפש. לו רק הוא היה יודע איך המותגים הללו חזקים באירופה, אני מזמין כל אחד מכם להכנס לאתרים של מועדוני לנצ'יות בגרמניה,אנגליה,פינלנד הולנד ושאר אירופה ולשטוף קצת את העיניים.

ומי שמחזיק גליונות של מגזין "אוטו" משנות השמונים ותחילת התשעים מוזמן לעיין בהם שוב לראות כמה היו הלנצ'יות נמכרות בארץ (מישהו אמר תמה?).

בושה. יבואן בושה.

יש לי כמה מגזיני אוטו מתחילת שנות התשעים אני אעיין בהם.

אם כך התמונה אז זה ממש חבל כי אני מאמין שפיאט לכל חברות הבת שלה באמת יכלה להצליח בארץ.

ועכשיו כמה שאלות אלייך ואל שאר כותבי הפורום :

1) מה בדבר האנשים שקנו לנצ'יה אפסילון שהייתה משווקת לזמן מועט כאן ? מה לגביי חלפים ,שירות, טיפולים ?

2) כמה עולים דגמי האלפא המשווקים לארץ, בחול, בפרט הGT וה147 ?

3)למה הייתה קפיצה ענקית במחירי ה147 שכן בעת השקתה עלתה כאן בארץ רק 100K שקלים ! עכשיו המחיר עומד על 162K שקלים ! מה הסיבה לקפיצה משמעותית זו ?

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה מגזיני אוטו מתחילת שנות התשעים אני אעיין בהם.

אם כך התמונה אז זה ממש חבל כי אני מאמין שפיאט לכל חברות הבת שלה באמת יכלה להצליח בארץ.

ועכשיו כמה שאלות אלייך ואל שאר כותבי הפורום :

1) מה בדבר האנשים שקנו לנצ'יה אפסילון שהייתה משווקת לזמן מועט כאן ? מה לגביי חלפים ,שירות, טיפולים ?

2) כמה עולים דגמי האלפא המשווקים לארץ, בחול, בפרט הGT וה147 ?

3)למה הייתה קפיצה ענקית במחירי ה147 שכן בעת השקתה עלתה כאן בארץ רק 100K שקלים ! עכשיו המחיר עומד על 162K שקלים ! מה הסיבה לקפיצה משמעותית זו ?

1. נמכרו שתי יחידות בלבד תראה לי את הפסיכי שיקנה אפסילון במחיר של מאזדה 3 (122.000 ש"ח) אפילו למכורים כמוני זה פסיכוטי לחלוטין.

2. יקר מאוד, לא יודע בדיוק את המחיר אבל תשאל כל אלפיסט...

3. שוב...אלפיסטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...