Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יחסי העברה

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 4383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להסביר לי באופן מדוייק מהם יחסי העברה, מה ההבדל בין יחסי העברה ארוכים לקצרים ומדועה יחסי העברה ארוכים גורמים "לחורים" בין ההילוכים ופוגעים ביכולת התאוצה. תודה.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננסה:

יחס העברה ארוך, ליד יחס העברה קצר, נגיד באותו הילוך, ובאותו אוטו.

היחס הארוך יאפשר להגיע באותו הילוך למהירות יותר גבוהה, אך יהיה לו פחות כוח.

הקצר יהיה בעל טווח מהירות יותר קצר, אך יותר כוחני.

שיחסיי ההעברה ארוכים, ורחוקים זה מזה, בהעברת הילוך תיהיה נפילה גדולה יותר של מחט הסל"ד,

והיא תיפול לתטווח סל"ד בו המנוע לא נימצא ברצועת הכח היעילה ביותר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי זה אני מבין

אבל מה זה בדיוק יחס העברה מבחינה מכנית

זה היחס בין מס הסיבובים שעושה גלגל השיניים בתיבת ההילוכים (של ההילוך המשולב) לבין גלגל השיניים שמחובר לגלגלים ?

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 שנים מאוחר יותר...
אני עדיין לא לגמרי הבנתי את המשמעות של המושג הזה, ואיך אני יודע במפרט של כל רכב מה נחשב טוב יותר ומה פחות?

צריך הסבר נוסף.

אני מדמיין או שזאת הקפצה של 9 שנים?:shock:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו באופניים עם הילוכים. מדובר בקומבינציות שונות של גג״שים.

למשל באופניים ההילוך הראשון הכי קל מבחינת מאמץ אבל צריך לדווש הרבה = יחס העברה קצר.

לעומת זאת ההילוך האחרון, יותר מאמץ לדווש אבל פחות סיבובים כדי לקבל את אותה מהירות נסיעה.

צחי גימברג - מתקן גיטרות וכלי מיתר, חפשו בפייסבוק

"הרווקיסטים" מעודדים נישואים בבני אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...