Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות משפחתית בטוחה ומרווחת

zivyosov
שימו לב! השרשור הזה בן 6890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה.

אני מעוניין לרכוש רכב משפחתי מרווח ובעל מראה יפה ומרשים, שיסיע בנוחות אותי ואת משפחתי, בת 4 הנפשות, עם שני מושבי ילדים מאחורה. מעוניין במנוע 1600 ומעלה, וברכב בטוח, יפה ומרווח במיוחד.

התקציב שעומד לרשותי הוא פיאט אונו 94 (1400 סמ"ק, יד שלישית, ח"ח, נ"מ, אזעקה, טסט עד סוף מאי 06) פלוס כ-20,000 ש"ח (אולי קצת יותר, אם ארכוש במגרש הנותן גם הלוואות מימון).

אני נוסע כ-25,000 ק"מ בשנה בממוצע.

בהתחלה חשבתי על קוואליר 96-97, אבל מקריאת התגובות על רכב זה בפורום די ירד לי החשק.

אשמח לקבל המלצותכם. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמי שלא יודע כמה שווה הפיאט הזו, עדיף שתרשום מה התקציב בדיוק, ובנוסף תפרסם הודעת מכירה לפיאט בפורום המתאים (מכירת רכבים...).

מה הגיר הרצוי?

קח בחשבון שסביב 30-40K אין רכבים בטוחים במיוחד. אם תצליח להכניס לתקציב מגאן היא בטוחה, אבל היא לא שיא האמינות, בטח שלא עם גיר אוטומטי.

לסיכום, תקציב, וגיר.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין יושב עם טבלאות ויועצים ומנסה להבין מה התקציב שלך.

אני יכול לחשוב על רנו מגאן. תבדוק במחירון אילו שנתונים מתאימים לתקציב שלך, (אחרי שתסיים לחשב כמה כסף יש לך).

לגבי

מרווח ובעל מראה יפה ומרשים ... וברכב בטוח, יפה ומרווח במיוחד.

לדעתי מיני מיינור היא רכב מרשים, אבל לא יתאים לדרישות שלך מרכב משפחתי.

אולי תוותר על הדרישה ל"רכב מרשים".

רכב מרווח במיוחד יהיה רכב מסגמנט המנהלים, וכדי להתאים אותו לתקציב שלך (אני כבר בשלבי סיום החישובים) תצטרך לרדת בשנתון - דבר שעלול להשפיע על הבטיחות, החשובה לך.

לכן, כמו שכבר כתבתי, תתפשר. תקנה מגאן. היא לא מרשימה כמו מיני קופר משנת 80, ולא מרווחת כמו ב.מ.וו מסדרה 7, אבל היא בטיחותית, נוחה, ומספיקה לארבעה נוסעים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תקציב מצומק כמו שלך הייתי מחפש קאיה קלארוס.

תוכל לקנות כזו משנת 97/8 בכ-25000 ש"ח.

תקבל מכונית אמינה ומרווחת (אך גם עם הסקס-אפיל בקנטים...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי, יש מכוניות יותר מרווחות מאאודי 80. (אני יכול לחשוב אפילו על שלוש כאלו הרגע, בלי להתכונן).

מנסיון של NCUP, רוב המכוניות בטוחות ממנה. (אני מכיר לפחות אחת).

הנסיון שלך לא מספיק כדי לתת עצות בפורום.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב בשבילך - סובארו לגאסי.

רכב מאוד מרשים. מאוד מרווח. מאוד הכל.

לדעתי הרכב הזה הקדים את זמנו. הרגע חזרתי מחבר שלי והוא הראה לי את האוטו של אבא שלו מקרוב והייתי המום.

יש לה 4 ח"ח (הח"ח עולים עם האזעקה), נ"מ, הגה כוח, (אוטומטית1600), ועוד דברים שכנראה לא שמתי להם כ"כ לב.

האוטו כבד ויושב על הכביש כמו טנק (ככה הבנתי גם מנסיעה בו), מאוד מאוד נוח, ממש סלון יש בפנים.

המחירון פחות מ20 אלף. הרכב נשמע ישן וספרטני בגלל השנתון המוקדם (תחילת שנות ה90). אבל הוא מאוד חדיש ביחס לשנה.

*עכשיו שמתי לב שאתה מתכוון לנסוע עם האוטו כ25 אלף ק"מ בשנה. בתור יפאנית 1600 אוטומטית בגיל מתקדם היא שותה דלק. חבל הרכב עונה על רוב הקריטריונים.

אבל בכל זאת אם זה לא כ"כ מפריע לך (דלקן מהעבודה או משהו בסגנון) הרכב הזה תפור עליך.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב הזה הקדים את זמנו. הרגע חזרתי מחבר שלי והוא הראה לי את האוטו של אבא שלו מקרוב והייתי המום.

האוטו כבד ויושב על הכביש כמו טנק (ככה הבנתי גם מנסיעה בו), מאוד מאוד נוח, ממש סלון יש בפנים.

.

הלגאסי הוא כמו מרכבה סימן 2 או סימן, כי לסימן 3 יש מזגן, ואף אחד לא רוצה להתקע בטנק בלי מזגן.

באמת מה זה השטויות האלה. הפורום הזה הוא ברמה יותר גבוהה "מיושבת טוב על הכביש" ושאר ניתוחים ישראלים מעמיקים של כלי רכב.

הלגאסי היא בהחלט אופציה טובה למי שמחפש רכב משפחתי מרווח ואמין מתחילת שנות ה-90.

אבל עדיף להתאמץ ולמצוא לגאסי מנוע 1.8 עם גיר 4 הילוכים שיסחוב בצורה סבירה ויצרוך פחות דלק, וזה עוד לפני בלאי גבוה של מנוע 1.6 חלש ומסכן שצריך להתמודד עם מרכב גדול וכבד, משפחה, מזגן וגיר 3 הילוכים.

ואם כבר אתה מגיע למכוניות עם צריכת דלק גבוהה ומחפש רכב גדול ובטוח למשפחה, אז וולבו 940 היא ההגדרה במילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלגאסי הוא כמו מרכבה סימן 2 או סימן, כי לסימן 3 יש מזגן, ואף אחד לא רוצה להתקע בטנק בלי מזגן.

באמת מה זה השטויות האלה. הפורום הזה הוא ברמה יותר גבוהה "מיושבת טוב על הכביש" ושאר ניתוחים ישראלים מעמיקים של כלי רכב.

הלגאסי היא בהחלט אופציה טובה למי שמחפש רכב משפחתי מרווח ואמין מתחילת שנות ה-90.

אבל עדיף להתאמץ ולמצוא לגאסי מנוע 1.8 עם גיר 4 הילוכים שיסחוב בצורה סבירה ויצרוך פחות דלק, וזה עוד לפני בלאי גבוה של מנוע 1.6 חלש ומסכן שצריך להתמודד עם מרכב גדול וכבד, משפחה, מזגן וגיר 3 הילוכים.

ואם כבר אתה מגיע למכוניות עם צריכת דלק גבוהה ומחפש רכב גדול ובטוח למשפחה, אז וולבו 940 היא ההגדרה במילון.

הבחור צודק סובארו עדיפה על הוולוו, אחזקה ותצרוכת דלק נמוכות יותר

בסנוף המחיר זול יותר

בקיצור סובארו הכי מומלצת

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור צודק סובארו עדיפה על הוולוו, אחזקה ותצרוכת דלק נמוכות יותר

בסנוף המחיר זול יותר

בקיצור סובארו הכי מומלצת

כמה וולוו היו לך שאתה מדבר בכזה בטחון...

דווקא לאחרונה ירדו מחיריהן של ה-940 ובתקציב (שעכשיו אנחנו יודעים את גדלו המדוייק) אפשר לקנות שנת 94 ולהשאר עם עודף (מנוע ה-2.3 עדיף על מנוע ה-2.0 גם מבחינת צריכת דלק)

וולוו מתוחזקת כראוי לא תהיה יקרה יותר מסובארו לגאסי, וגם לא תצרוך יותר דלק ממנה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...