Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קורה בעיות אם עובי כבל המתח קטן ממה שצריך המגבר?

paintjob
שימו לב! השרשור הזה בן 6893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי יש לו מגבר מאגאנט the rock 800 הRMS שיוצא הוא 260+110+110=480RMS שצריך כבל 4גייג הוא התקין אותו עם כבל 8 וכבל הסיגניל דק כמו השערה ההקיט עולה לו 80שקל מההעצמאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון תאורתית מגבר שמפיק מעל 400RMS ו4 מטר אורך יצטרך כבל 4G .אבל לדעתי גם ה8G יכול לסחוב את המגנט דה רוק כי כבר שמעתי מגבר כזה על סאב לנזר ואוברוליים פיוניר עם 8G ולא הייתה שום בעיה .

החיווט שלך סבבה לגמרי ולדעתי על מגבר כזה לא צריך להשקיע יותר כי הכל חרתא..

לגבי עובי הכבל סיגנל שלך זה לא משנה ממש אלה רמת הסיכוך הפנימי חשובה יותר ולאו דווקא אחד שמן יותר יהיה טוב ומבודד יותר מאחד דק יותר יש עוד פרמטרים שקובעים את ההבדלים בניהם זה למשל אם הוא שזור

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון הנתונים שרשומים לגבי הכבל שהמגבר צריך לקבל למשל 4גייז', זה אומר שהוא יכול לקבל לתוכו

4 גייז', אבל אני לא חושב ש8 זה רע גם שלי פועלים על 4 שפוצל ל8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יכול להיות בעיות מבחינת ביצועים, על הנייר רק נוכל לנחש כמה מתח באמת מופק ברכב של, וכמה מפל מתח יש בכבל המדובר, והאם הוא באמת 8, ואולי הוא בעצם 10 גייג, ואז זה יותר מהותי.

הדרך היותר יעילה לבדוק את העיניין, זה מולטימטר .. תמדוד את המתח שהמגבר שלך רואה בכניסות שלו.

אם הוא חריג - זה משפיע על הביצועים שלו.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...