Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעות לפרוייקט יישור קו + צביעה

Russian speed
שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי סופר לאנסר 95 אוט' ,לפני כשבוע הלך לי הגיר לגמרי כולל הפלנטרי ככה ששיפוץ לא הולך בחשבון.

בנסוף להחלפת גיר הכללת בטיפול גם תיקון נזילות + צינורות במחיר של 150 שקל, קולר חיצוי לגיר במחיר של 300 שקל, החלפת 4 תושבות מנוע במחיר של 750 שקל, החלפת רצועת טיימינג (110 שקל) ובדיקה של המערכת, המוסכניק שביחסים טובים עם הורי החליף לי גם רפידות יעשה כיוון פרונט שטיפת רדיאטור החלפת שמנים ופילטרים בחינם פלאגים צינור מים ועוד כמה דברים קטנים.

עכשיו שאלתי אליכם

עבור כל החלקים שציינתי (חלק ל ציינתי אני יעדכן במהשך) הוא רוצה5700 שקל עבודה עוד 1100.

המחירים סבירים?

מה אתם ממליצים עוד להכליל בטיפול.

לאוטו יש גם פגושים שחורים, אני רוצה לבצוע אותם בצבע ספריי שחור מחדש והמוסכניק הציע לי שנצבע בצבע שיהיה זהה לצבע הרכב בספרי, שתי הצביעות יהיהו ע"י צבע שכמוהו אפשר להשיג באוטו דיפו , מה עדיף?

כמו כן לאוטו יש פצעי חלודה על הגג מה הדרך הכי טובה לטפל בהם?

תודה רבה לעונים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...