Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור רמקולים ללא מגבר והתלבטות בין רדיו דיסקים עבור מישהו שלא קורא את הכללים

סמי
שימו לב! השרשור הזה בן 6889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון האם רמקולים ברכב יכולים לעבוד ללא מגבר, רק מחוברים לרדיו-טייפ\דיסק ?

דבר שני אני מתלבט מה לקנות

http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=4229209

או

http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=4612287

אם הרדיו-דיסק יכול לספק חשמל לרמקולים אז האופציה הראשונה טובה ולא צריך מגבר, ואם לא אז ללכת על האופציה השניה וצריך לקנות רדיו דיסק בנפרד.

אני לא מחפש מערכת שרק מעוצמת הרמקולים הרכב ינסע, מערכת סראונד לאוטו שישמעו טוב ונקי.

הרכב שאני רוצה להתקין בו את המערכת כרגע זה מזדה 121 ואין מקום בדלתות האחוריות לרמקולים, כרגע יש באוטו רדיו-טייפ ושני רמקולים בדלתות הקידמיות.

יש ברשותי גם סאב וופר וזוג רמקולים נוספים שאפשר לחבר לחבר ל... מגבר?

תגובות והצעות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמי-רק שתדע-(הקדמה)

H"U =Head Unit=רדיו דיסק טייפ

ר"ד= רדיו דיסק

סמי , אפשר לחבר רמקולים לhu ללא מגבר , בד"ב ברדיו דיסק/טייפ יש 4 יציאות , כל יציאה , רמקול אחד,

האופציה ה 1 שנתת- ר"ד +רמקולים - במחיר הזה בד"כ אתה לא תקבל משהו איכותי (כמו הקליפורניה שהיון לי שבשלוש תרבע מהווליום של ה hu נשמעו כמו משאית זבל, אבל עד לחצי הם נשמעו עמוק ונעים לאוזן) ואפשרי שהרדיו דיסק יתקלקל מהר ואפשרי שהוא יחזיק כמו ר"ד חדש, אם אתה מסוג האנשים שאוהבים לשמוע בווליום נמוך ורגוע ז"א, 15 או 20 או עפילו 40-50 % מהעוצמה של הר"ד (רדיו דיסק)יכול להיות שזה יספק אותך,

האפשרות השנייה לא מתאימה לך לדעתי, כי אתה בעצמך אמרת שאתה לא רוצה לגרופ לרכב ליסוע רק מהעוצמה, בין 2 האפשרויות הייתי בוחר ב 1

והאופציה ה -2 לא תתאים לך בכלל לדעתי

קח בחשבון שהחברות הללו לא ידועות, ויכול להיות שהם לא יספקו את הצרכים שלך, אבל כמו שצייניתי, אם אתה אוהב לשמוע בווליום נמוך ורגוע, זה יספיק לך (לדעתי)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מערכת שתשמע בה טוב עזוב את מה שהצעת הרכיבים לא הכי

איכותיים בלשון המעטה.

אני מאמין שאם תגיד מה התקציב שלך +\- אנשים יוכלו להמליץ לך יותר ספציפית

על רכיבים למערכת שמע ברכב נורמלית יותר ממה שהצעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמי-רק שתדע-(הקדמה)

H"U =Head Unit=רדיו דיסק טייפ

ר"ד= רדיו דיסק

סמי , אפשר לחבר רמקולים לhu ללא מגבר , בד"ב ברדיו דיסק/טייפ יש 4 יציאות , כל יציאה , רמקול אחד,

האופציה ה 1 שנתת- ר"ד +רמקולים - במחיר הזה בד"כ אתה לא תקבל משהו איכותי (כמו הקליפורניה שהיון לי שבשלוש תרבע מהווליום של ה hu נשמעו כמו משאית זבל, אבל עד לחצי הם נשמעו עמוק ונעים לאוזן) ואפשרי שהרדיו דיסק יתקלקל מהר ואפשרי שהוא יחזיק כמו ר"ד חדש, אם אתה מסוג האנשים שאוהבים לשמוע בווליום נמוך ורגוע ז"א, 15 או 20 או עפילו 40-50 % מהעוצמה של הר"ד (רדיו דיסק)יכול להיות שזה יספק אותך,

האפשרות השנייה לא מתאימה לך לדעתי, כי אתה בעצמך אמרת שאתה לא רוצה לגרופ לרכב ליסוע רק מהעוצמה, בין 2 האפשרויות הייתי בוחר ב 1

והאופציה ה -2 לא תתאים לך בכלל לדעתי

קח בחשבון שהחברות הללו לא ידועות, ויכול להיות שהם לא יספקו את הצרכים שלך, אבל כמו שצייניתי, אם אתה אוהב לשמוע בווליום נמוך ורגוע, זה יספיק לך (לדעתי)

אוקיי תודה, אבל אם אתה אומר שHU יכול לספק ערוץ לקול רמקול וב HU יש ארבע ערוצים אז אני נשאר עם ארבע רמקולים ללא שימוש... או שאתה מתכוון ערוץ לכל זוג רמקולים.

בנוסף אני משער שאם אני רוצה לחבר סאב אז אני חייב מגבר נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...