Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ספורט פתוח לפני שיפוץ

פיניש1302
שימו לב! השרשור הזה בן 6878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתכנון המקורי מחפש טריומף ספיטפייר

עדיפות שניה מחפש אלפה ספיידר

או פיאט ספיידר

עדיפות שלישית תנו לי המלצות לגבי עדיפויות מה עדיף

מה נחשב יותר אמין וטוב

וכמה אמור לעלות הרכב לפני שיפוץ

ומחפש לפני שיפוץ מכמה סיבות

1.מסיבות פננסיות

2. כי אכשיו סיימתי לשפץ רכב ממצב של גרוטאה מטורפת

3 שעמום ובגלל שהיה די כיף לשפץ את הרכב

4. טרפיה נפשית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקשר לרכב איני יכול לעזור לך,אך מעניין מאד לראות את הרכב ששיפצת.

האם אתה מגיע איתו למפגשים?

האם אתה חבר מועדון?

איזה רכב?

והעיקר תמונות.

יום טוב

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא חיפושית שעברה ימים קשים

היא הייתה אצל משהו שילדים בשכונה שלו התעללו בחיפושית

מה שאפשר להרוס הם הצליחו להרוס בוא נגיד שמצאתי בתוך הרכב סלע בגודל של הראש לי שזרקו על הפח [שמשות פנסים סקאלה ניקלים הגה דש בורד מושבים תקרה ריצפה

פח של הרכב היה אם חורים צמיגים קרועים כנפיים שאי אפשר לסדר אפילו ועוד ועוד] ממש הכול

ככה שהתחלתי מ0 לאט לאט התחלתי לסדר אותה הבאתי חלקים ושיחזרתי

הכול כולל הכול נעשה בעבודה עצמית כול בורג ואכשיו רק לעשות טסט וזהו

אפילו אני מופתע מאיך שיצא לטובה

אהבתי את השיפוץ ובגלל זה אני רוצה פרוייקט יותר מיוחד

אכשיו אני בעל 2 חיפושיות

שניהם חיפושיות 72 דגם 1302 וצבע צהוב אחת מבריק והשניה מט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מר פיניש (יש קירבה לאלי פיניש?:wink:) וברוך הבא לפורום,

קודם כל, אתה כנראה בחור עם הרבה אנרגיות, כל הכבוד, ולא בציניות (רק לפני חצי שעה חיפשת גם טרנספורטר...).

לשאלתך: קשה למצוא מכוניות כאלו לפני שיפוץ. רוב אילו שבארץ נמצאות או אצל חובבים שמעריכים אותן או שנגרטו.

פיאט ספיידר - סיכוי נמוך מאד.

אלפא ספיידר - יש הרבה יותר, אבל רובן משנות השמונים, ובמצב סביר. בדוק גם באתר של מועדון אלפא ובלוח שלהם: http://www.iaroc.org.il/portal/

טריומף ספיטפייר - דווקא יש כמה למכירה בלוח של קלאסיקאר: http://www.classiccar.co.il/ads/subAds.asp?cat_id=14&sub_id=124. אל תתרגש מהמחירים - הכל לפני מו"מ... היתה עוד אחת למכירה אצל בחור מקיבוץ עין-גדי שגם מכר TR4 לא מזמן. אין לי פרטים שלו, אבל אולי מישהו אחר בפורום יוכל לעזור.

לגבי מחירים: המכונית שווה כמה שהמשוגע דורש וכמה שהפסיכי מוכן לשלם, בהנחה שזה נפגש באמצע... גם מכונית לפני שיפוץ תעלה הרבה (יחסית) משום שמכוניות ספורט פתוחות תמיד זוכות לביקוש. להערכתי לא פחות מ-10-15 אלף ש"ח למכונית שדורשת פחחות, צבע ומכונאות.

מידע נוסף תמצא בכתבה המצ"ב, מאתר "קלאסיקאר": http://www.classiccar.co.il/articles/article.asp?A_ID=295

לגבי אמינות - זה לא רלוונטי... אלא אם תרצה לנסוע איתה יום-יום. במקרה כזה עדיף לקנות לאנטיס...

בהצלחה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מחירים: גם מכונית לפני שיפוץ תעלה הרבה (יחסית) משום שמכוניות ספורט פתוחות תמיד זוכות לביקוש. להערכתי לא פחות מ-10-15 אלף ש"ח למכונית שדורשת פחחות, צבע ומכונאות.

לגבי אמינות - זה לא רלוונטי... אלא אם תרצה לנסוע איתה יום-יום. במקרה כזה עדיף לקנות לאנטיס...

בהצלחה,

קובי

צהרים טובים

האם יש לאנטיס קבריולט?

אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהרים טובים

האם יש לאנטיס קבריולט?

אבי.

אייייייייייככככככככככככככככככככככככככככ :splat: אבי, למה סטיות בפומבי, בפורום??:wink::-P :-P :roll::shock::conf::silly::loco::drinking: לא מספיק, שיש לנטיס רגילה 1600 4 דלתות???

(ברוח טובה, אחלה רכב, אבל לא אוטו, והמבין יבין)

אודי, אהבתי את זה! :-):twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח, חברים, חברים...אני עוד זוכר את הימים שבהם הייתי צעיר, רזה ויפה, ונסעתי להנאתי ב-MGB בתור רכב יום-יומי...

אני זוכר גם את הצדיקים שניסו לחתוך לי את הגג, את המים שדלפו בגשם, ואת מכת השמש שחטפתי אחרי שבוע רצוף של נהיגה בתל-אביב באוגוסט...

מה לעשות, אבל בתור רכב יום-יומי הלאנטיס היא הרבה יותר הגיונית, בעיקר בגלל כפתור קסם שנקרא "AC". (שקיות הקאה ימסרו לכל דורש...). לכן רבותי, שאלת האמינות של ענתיקה פתוחה היא קצת לא רלוונטית. אז נכוווון (נא להטות את הראש ימינה) שיש גם מכוניות שמשלבות הנאה מנהיגה עם שימושיות, אבל נא לא ללעוג לרובו של עם ישראל, שכל מה שהוא מבקש מהמכונית שלו זה להגיע מנקודה A לנקודה B בלי דרמה, בלי תקלות ועם מזגן נורמלי. מי שלא נורמלי זה אנחנו.

אגב, הרכב האידאלי עבור "She who must be obeyed" (כלומר, אישתי) היא קופסה ממוזגת עם כורסא נוחה ולוח מקשים, עליו אפשר להקיש בנחת את הכתובת הנחוצה, ללחוץ ENTER והכל קורה אח"כ לבד. לטענתה המעורבות שלה בתהליך השינוע מיותרת ובעלת פוטנציאל נזק.

אני מקווה שלא אזרק מהפורום על דברי הכפירה האלו. זה היה דחף שאינו בר-כיבוש.

בברכה ובהרכנת ראש,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח, חברים, חברים...אני עוד זוכר את הימים שבהם הייתי צעיר, רזה ויפה, ונסעתי להנאתי ב-MGB בתור רכב יום-יומי...

אני זוכר גם את הצדיקים שניסו לחתוך לי את הגג, את המים שדלפו בגשם, ואת מכת השמש שחטפתי אחרי שבוע רצוף של נהיגה בתל-אביב באוגוסט...

מה לעשות, אבל בתור רכב יום-יומי הלאנטיס היא הרבה יותר הגיונית, בעיקר בגלל כפתור קסם שנקרא "AC". (שקיות הקאה ימסרו לכל דורש...). לכן רבותי, שאלת האמינות של ענתיקה פתוחה היא קצת לא רלוונטית. אז נכוווון (נא להטות את הראש ימינה) שיש גם מכוניות שמשלבות הנאה מנהיגה עם שימושיות, אבל נא לא ללעוג לרובו של עם ישראל, שכל מה שהוא מבקש מהמכונית שלו זה להגיע מנקודה A לנקודה B בלי דרמה, בלי תקלות ועם מזגן נורמלי. מי שלא נורמלי זה אנחנו.

אגב, הרכב האידאלי עבור "She who must be obeyed" (כלומר, אישתי) היא קופסה ממוזגת עם כורסא נוחה ולוח מקשים, עליו אפשר להקיש בנחת את הכתובת הנחוצה, ללחוץ ENTER והכל קורה אח"כ לבד. לטענתה המעורבות שלה בתהליך השינוע מיותרת ובעלת פוטנציאל נזק.

אני מקווה שלא אזרק מהפורום על דברי הכפירה האלו. זה היה דחף שאינו בר-כיבוש.

בברכה ובהרכנת ראש,

קובי

קובי מילוא,

מ - MGOC נמסר לי כרגע שהם שוללים את זכויותיך לאלתר!

אכא זילוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי מילוא,

מ - MGOC נמסר לי כרגע שהם שוללים את זכויותיך לאלתר!

אני לפחות לא רק מבטיח להגיע לפגישות עם גברות במיני, אלא גם מתייצב בפועל ולא מסתפק בצפייה מרחוק...

כבר אמרנו שאתה למעשה שפן ולא חנזיר ?

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפחות לא רק מבטיח להגיע לפגישות עם גברות במיני, אלא גם מתייצב בפועל ולא מסתפק בצפייה מרחוק...

כבר אמרנו שאתה למעשה שפן ולא חנזיר ?

אל תרתח מר יעקוב מילוא , זה היה בצחוק.

DSCF4503.JPG

אכא זילוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרתח מר יעקוב מילוא , זה היה בצחוק.
אני יודע. גם אצלי זה היה בצחוק, אבל אני אשלח לך ארגז גזר בהזדמנות.

אגב, וותיקי הפורום יודעים שאם רוצים להרגיז אותי על-באמת, משתמשים בתארים "מר", "יעקב" או כל צרוף שלהם.

מכיוון שאתה לא רוצה להרגיז אותי (כי אני נורא כבד), אתה תקרא לי מהיום והלאה רק "קובי", נכון ?

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל כפתור קסם שנקרא "AC".

בכל המכוניות שאצלי יש כפתור כזה - וכן אשתי מוכנה לנהוג בכל אחת מהן אם יש צורך, כי מה שחשוב לה היא העובדה שהקופסה נוסעת, ויש לה מקש AC.

קוסטיקה סקס-אפיל ושאר ירקות לא מעניינים אותה בכלל בכל הקשור למכוניות...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם אנחנו כבר עוסקים בתחזוקה ולחצני AC: מתי מישהו ממכם החליף 710 בפעם האחרונה?

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...