Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בניקוי שמשות

matan_h
שימו לב! השרשור הזה בן 6891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון שמנקים תאוטו *** תאוטו = את האוטו *** יש על השמשות כמו כתמים של טיפות כאלה שאף פעם לא יורדות ?? אתם יודעים למה אני מתכוון ?

כמו סימנים מעצבנים כאלה של טיפות שמונעים מהזכוכית להיות חלקה לגמריי .. זה לא יורד לא עם סבון לא עם אציטון לא עם כלוםםםם *** כלוםםם = כלום ***מישהו מכיר חומר מיוחד או שיטה מיוחדת כדי להוריד את זה???

*** לפני שאתה לוחץ על "שלח הודעה" תקרא אותה 3 פעמים ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:idea: מטלית ספוגה במעט חומץ תמיס את כתמי טיפות המים בקלות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף פשוט לנקות את החלון במנקה חלונות ?

זה לא עוזר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כלום לא עוזר לך תנסה להישתמש בסבון כלים...או אקונומיקה מרוכזת...תמרח על החלון (בזהירות שלא ימרח על הצבע של האוטו) ותשאיר את זה כמה דקות ואז תשפשף את זה בעזרת מטלית מחוספסת מעט (אך לא קשה שלא תעשה סריטות על החלון) ואז לשטוף עם המון המון מים שהחומר ייצא ולא ישאיר סימנים...

בהצלחה :)

"בשביל להגיע לתוצאות משמעותיות יש לערוך שינויים משמעותיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג לנקות את החלונות בעזרת הסנו שמיועד לחלונות, זה באמת מסנוור! לא ידעתי שזה בגלל זה!

אז מה השיטה הבטוחה נגד סימנים על החלון?

גם אחרי שאני מנקה את השמשה הקדמית, נותרים סימנים. פעם מבפנים פעם מבחוץ ורוב הזמן משניהם....:(

מה השיטה הטובה ביותר שתבריק את החלון ואני סוף סוף אוכל לנהוג כמו בן אדם? (התופעה הזו אצלי לא מהיום).

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מנקה עם הספריי לחלונות ומטלית יבשה. מסנוור ? אני לא חושב שזה מסנוור, זה פשוט מאוד נקי.

ובקשר לסימנים שנשארים מהמים, אם מנקים מספיק טוב עם הספריי והמטלית אז לא נשארים שום סימנים.

כניראה שאתם לא משפשפים מספיק חזק.. :wink:

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מנקה את המאזדה אז אחריי שאני גומר לנקות אותה לוקח עיתון ועובר על החלון עם העיתון ככה יורד כל הכתמים המעצבנים האלו שאנחנו לא סובלים

אני ממליץ על ידיעות :-D

כבר מזמן לא בקטע של יפניות,

התאהבתי בצרפתיה (פיג'ו 206XT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...