Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס TS מול פג'ו 106 ראלי, מי יותר מהנה לנהיגה?

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

כפי שכולנו יודעים הTS של ימינו היא ה106 של תחילות שנות ה90. נכון הטכנולוגיה התקדמה הרכב בעל תיכנון חדשני. אבל אני לא בא להשוות מי משתי המכוניות יותר אמינה חיסכונית או כל דבר הקשור להבט הכספי בעניין. השאלה פה היא מי יותר מהנה לנהיגה נטו?

זה זמן מה אני מנסה להגיע למסקנה הנ"ל. שוטטתי הרבה באיטרנט, אבל מקריא אי אפשר לחוות את הדבר האמתי.

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם בעיקר את הנהגים או כאלו שהתאפשר להם לנהוג על שני הרכבים הנ"ל.

בברכה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

כפי שכולנו יודעים הTS של ימינו היא ה106 של תחילות שנות ה90. נכון הטכנולוגיה התקדמה הרכב בעל תיכנון חדשני. אבל אני לא בא להשוות מי משתי המכוניות יותר אמינה חיסכונית או כל דבר הקשור להבט הכספי בעניין. השאלה פה היא מי יותר מהנה לנהיגה נטו?

זה זמן מה אני מנסה להגיע למסקנה הנ"ל. שוטטתי הרבה באיטרנט, אבל מקריא אי אפשר לחוות את הדבר האמתי.

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם בעיקר את הנהגים או כאלו שהתאפשר להם לנהוג על שני הרכבים הנ"ל.

בברכה L.A

זה בכלל לא בר השוואה .

מבחינת הנאה מנהיגה נטו היאריס בכלל לא עומדת בתחרות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס ts היא בעצם יאריס רק מהירה קצת יותר, עם כמעט כל הנוחות והיוקרה (היחסית) שיש בדגמים הסטנדרטיים יותר.. ה-106 ראלי הרבה יותר קרובה להיות מכונית מירוץ לכביש. (הגה של פחות משני סיבובים לכל כיוון)

ובכלל הביצועים של ה-106 הרבה יותר טובים

עריכה: אני חלילה לא ממעיט בערכה של ה-ts. אני כרגע נמצא בממאמצים ממושכים ואסטרטגיים של לנסות ולגרום לאמא שלי לקנות אותה על פני היאריס האוטומטית. וויש מי לאק :???:

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-106 ראלי הרבה יותר קרובה להיות מכונית מירוץ לכביש. (הגה של פחות משני סיבובים לכל כיוון)

כוונתך לשני סיבובים מנעילה לנעילה?

או מהמרכז לנעילה?

יום טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס ts היא בעצם יאריס רק מהירה קצת יותר, עם כמעט כל הנוחות והיוקרה (היחסית) שיש בדגמים הסטנדרטיים יותר

לא בדיוק אותה יאריס.

מנוע = הוחלף

הגה = הוחלף

מתלים = שונים

גלגלים וצמיגים = שונים

מושבים = יש קצת יותר תמיכה צידית.

בכל מקרה, זה לא אותו הרכב, והנהיגה בו לא מזכירה נהיגה ביאריס ידנית.

נתוני הכוח גם דומים למדי לנתוני ה106, ולא זכור לי שהתביישתי מולן בג'ימיקאנות.

חוץ מזה, ליאריס יש שלדה רוצחת :twisted:

גילוי נאות: לכותב יש יאריס TS

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק אותה יאריס.

מנוע = הוחלף

הגה = הוחלף

מתלים = שונים

גלגלים וצמיגים = שונים

לא זכור לך שהתביישת מולן בג'ימיקאנות :?:

למעשה אני די בטוח שבמה שהיאריס שלי השתתפה ה 106 היו המבויישות.

מה שכן, ה 106 בידיים הנכונות יכולה להביא תוצאות הרבה יותר טובות. היא פחות נשלטת ורגועה.

היאריס לטעמי היתה מאוד נשלטת ומאוד כייפית ונעימה לנהיגה ואיפשרה גם לנהג שהוא לא שומאכר להצליח להשתלט עליה כראוי ...

גילוי נאות. היתה לי יאריס TS וכיום יש לי מיאטה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנשים שבויישו קוראים בפורום הזה. הייתי עדין.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק אותה יאריס.

מנוע = הוחלף

הגה = הוחלף

מתלים = שונים

גלגלים וצמיגים = שונים

הייתי בטוח שיש לה דווקא שלדה מטורפת...

BMW330i

למכירה מגבר 8011S MBL + רמקולים MONTANA EPS

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס ts היא בעצם יאריס רק מהירה קצת יותר, עם כמעט כל הנוחות והיוקרה (היחסית) שיש בדגמים הסטנדרטיים יותר.. ה-106 ראלי הרבה יותר קרובה להיות מכונית מירוץ לכביש. (הגה של פחות משני סיבובים לכל כיוון)

ובכלל הביצועים של ה-106 הרבה יותר טובים

נוחות ויוקרה? איפה אתה חי? היאריס נוחה ויוקרתית בדיוק כמו שה-106 היא מכונית מירוץ לכביש. ול-106 יש בערך 3 סיבובים מנעילה לנעילה, לא 2 (אלא רק אם לכל כיוון זה אומר שיש לה 4 בסה"כ). הביצועים של ה-106 גם לא יותר טובים, בטח שלא משמעותית. בקיצור - כל מה שכתבת - לא נכון.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-106 יש בערך 3 סיבובים מנעילה לנעילה, לא 2 (אלא רק אם לכל כיוון זה אומר שיש לה 4 בסה"כ).
כפי שחשבתי, ואם באמת שני הסיבובים הם מהמרכז לנעילה, וע"פ כך אתה (MustardMan) קובע שה-106 מכונית מרוץ לכביש, אז אני לא רוצה לחשוב איך היית מתאר את הלאנטיס (שעושה 'רק' סיבוב וחצי מהמרכז לנעילה).:-D

יום טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות ויוקרה? איפה אתה חי? היאריס נוחה ויוקרתית בדיוק כמו שה-106 היא מכונית מירוץ לכביש. ול-106 יש בערך 3 סיבובים מנעילה לנעילה, לא 2 (אלא רק אם לכל כיוון זה אומר שיש לה 4 בסה"כ). הביצועים של ה-106 גם לא יותר טובים, בטח שלא משמעותית. בקיצור - כל מה שכתבת - לא נכון.

רוני

הביצועים של ה 106 משמעותית טובים יותר.

היאריס, לטעמי, הרבה יותר מכויילת לאוטו יום-יומי עם אופי ספורטיבי קל, לעומת ה 106 שמכויילת להיות עם התנהגות ספורטיבית מאוד ואין כמעט איכות יום-יומית. בדיוק הפכים.

לדעתי, אין השוואה אפילו. אם הייתה למכירה בארץ 106GTI בשנת 2003 כמו באירופה, בו זמנית שמכרו בו את היאריס TS - לדעתי חובבי הרכב האמיתיים היו קונים את ה 106. אלה שסתם רוצים להרגיש IN וסתם ליהנות בקטנה פה ושם, היו קונים את היאריס.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביצועים של ה 106 משמעותית טובים יותר.

היאריס, לטעמי, הרבה יותר מכויילת לאוטו יום-יומי עם אופי ספורטיבי קל, לעומת ה 106 שמכויילת להיות עם התנהגות ספורטיבית מאוד ואין כמעט איכות יום-יומית. בדיוק הפכים.

לדעתי, אין השוואה אפילו. אם הייתה למכירה בארץ 106GTI בשנת 2003 כמו באירופה, בו זמנית שמכרו בו את היאריס TS - לדעתי חובבי הרכב האמיתיים היו קונים את ה 106. אלה שסתם רוצים להרגיש IN וסתם ליהנות בקטנה פה ושם, היו קונים את היאריס.

ולפי מה הציטוט :?:

שלא תבין לא נכון, אני בטוח של 106 ראלי יש ביצועים טובים יותר מהיאריס. אבל אני לא חושב שזה משמעותית ובטח לא לרוב הנהגים בארץ.

וכמו שציינו פה. לפי התנהגות בגמייקנות היאריס לא נפלה מה 106 ואף עברה אותה.אז נכון, אולי בידיים מקצועניות ה 106 תהיה הברה יותר טובה.

אבל בידיים של הנהג היומיומי ובעיקר במסלולי הנסיעה היומיומיים ההפרשים יהיו זניחים ... מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפי מה הציטוט :?:

שלא תבין לא נכון, אני בטוח של 106 ראלי יש ביצועים טובים יותר מהיאריס. אבל אני לא חושב שזה משמעותית ובטח לא לרוב הנהגים בארץ.

וכמו שציינו פה. לפי התנהגות בגמייקנות היאריס לא נפלה מה 106 ואף עברה אותה.אז נכון, אולי בידיים מקצועניות ה 106 תהיה הברה יותר טובה.

אבל בידיים של הנהג היומיומי ובעיקר במסלולי הנסיעה היומיומיים ההפרשים יהיו זניחים ... מניסיון.

הנאה מנהיגה לא נמדדת בזמנים . בלי שום קשר , 106 ראלי בידיים של מי שיודע מה עושים איתה תהיה מהירה יותר מTS בכל מסלול , לא ממש חוכמה להשוות איכויות של רכב בהתחשב במיומנות הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

כאחד שהיתה בבעלותו 106 ראלי 1.3 ,וכיום נוהג בTS ,אני יכול להגיד כי הפיגו יותר ממוקדת לנהג ובעלת הגה יותר חד ומדויק .אני חושב שבטווח המחירים היאריס מהווה את האלטרנטיבה המוצלחת ביותר.היא מאוד מהנה לנהיגה ואוחזת מצוין,משחקי הזנב פשוטים קלילים ונישלטים וההיגוי מדויק,נכון זאת לא הראלי אבל לי אישית היא מאוד מזכירה את ה106 עים ההיגוי הזריז והזנב העליז יחסי העברה הקצרים והמנוע הנחמד

לסיכום אומר-כי היאריס ספורט היא מכונית נהיגה מתוקה וחמימה,לא GTI ולא האצבק לוהטת כקליאו ספורט וחברותיה, אבל בהחלט מהנה ומהווה את האופציה השפויה למכונית נהיגה חמודה,נכון לפעמים אני מתגעגע לאותה הראלי אבל בזכות טויוטה אני נזכר ונהנה.

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...