Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לחברה נקמיצ'י AKA

ROEE7
שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד תהיתי בדבר הבא- הרבה פעמים יוצא לי לדבר עם אנשים שעוסקים באודיו לרכב גם חובבנים וגם אנשים עם מערכות כבדות ומדי פעם עולה השם של החברה נקמיצ'י AKA

NAKAMICHI.

עכשיו אני תוהה-לאן היא נעלמה?

הרבה אנשים אומרים שזו הייתה חברה סוף הדרך, מאוד יקרה ובעלת מוצרים באיכות גבוהה מאוד.

שוב אני לא יודע ככה שמעתי.

הייתי רוצה לדעת יותר על החברה אם תוכלו לספר לי מהידע האישי שלכם.

TNX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא נעלמה, בארץ היא מעולם לא היתה ואם כן אז רק ע"י אנשים שקנו את זה בחו"ל והביאו לארץ או שייבאו חתיכות בודדות של הד-יוניטים, מגברים (ידוע לי על שני אנשים עם פאנל של נקמיצ'י ועל עוד אחד עם מגברים של נקמיצ'י). לא ידעת שבארץ יש רק זבל, והדברים הטובים באמת נשארים בחו"ל? אותו דבר חל לגבי רכבים ושאר ירקות... זה מה יש, כל מה שטוב באמת אין, הכל כאן בארץ זה חיקויים שמנסים להידמות לטוב ביותר.

עכשיו אל תשאל אותי למה לא מייבאים, תנסה לחשוב לבד...(מחיר, יכול להיות?) לא שווה לספק לייבא את זה לארץ ובוא נגיד להתקע עם סחורה שהוא קנה במחיר יקר, שבתכלס הוא יכול לקנות ארבעה קנוודים (למשל) במחיר של נקמיצ'י אחד (לא משנה, פאנל או מגבר).

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נקמיצ'י cd-40z

3 יציאות מגבר ועוד אופציה לaux +שלט , נשמע טוב נכון?

עכשיו תבין שאני יורד מהאוטו אני לא מוציא את הפנל כי לא יגנבו משהו כזה מכוער.

הרדיו דיסקים שלהם פשוט סוף הדרך. המכשיר אצלי כבר 4 שנים בלי תקלה אחת.

אבל בישראל אין חבר שעולה איתי לאוטו ושואל מתי אני מחליף את "העגלה" (הכוונה לרדיו-דיסק ולא לאוטו)

יש מעט אנשים שמכירים את החברה nakamichi ומעט יותר שמוכנים לנסוע עם תצוגה ירוקה

לעומת הרוב עם אקווריום מלא "דולפינים".

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה יבוא סדיר של נקאמיצ'י לארץ ויש מספיק מכשירים שלהם בארץ. המכשירים דווקא לא ידועים כאמינים. בארץ אין רק זבל והרבה חברות טובות יובאו בשלב זה או אחר אבל באמת השוק למוצרי היי אנד מאוד מצומצם ולכן רוב מי שייבא מוצרי היי אנד, הפסיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הרדיו דיסק מאלמור (יבואן של Bose לתחום הביתי לא boss לרכב למי ששואל)

אני יודע שהיו בעיות עם הדקים שהיו מחליפי דיסקים (בפרה-היסטוריה לפני ה-mp-3 )

חבר שלי החליט ליבא לבד מסינגפור את הmb-75 המכשיר בילה אצל הטכנאי

יותר מאשר באוטו.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...