Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לצמיגים - פיג'ו 205

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד הצמיגים הקדמיים שלי נפתר בטרם עת.

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=33148

למרות ניסיון לתקן את הפנצ'ר, עדיין בורח אוויר, ואין מנוס מהחלפת הצמיג.

אני מעוניין בזוג צמיגים קדמיים חדשים. כרגע אני נוסע על הרזרבי...

האחוריים במצב טוב, ואין סיבה להחליף כרגע. מה גם, שאני מעוניין לשפר את האחיזה בסרן הקידמי יחסית לאחיזה בסרן האחורי, כדי לתת ל205 שלי קצת "שובבות" בישבן.

אני מחפש צמיגים דביקים. לא צמיגי מרוץ שיתבלו אחרי שבועות מעטים (מה גם שאני בספק אם יש צמיגי מרוץ במידה שלי) אבל צמיג שיאחוז טוב. כרגע מורכבים על הרכב צמיגי מישלין אנרג'י, ולא התרשמתי מהם לטובה בכלל. מאבדים אחיזה מהר, הקדמיים פרפרו די בקלות, גם בהילוך שני (ולמרות שעדר הסוסים של ה205 שלי לא גדול במיוחד) ובכלל לא היו מבריקים במיוחד.

התקציב, אגב, עומד על 300 ש"ח לצמיג לכל היותר.

המידה: 165/70/R13

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=Tzvika-Pick]אחד הצמיגים הקדמיים שלי נפתר בטרם עת.

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=33148

למרות ניסיון לתקן את הפנצ'ר, עדיין בורח אוויר, ואין מנוס מהחלפת הצמיג.

אני מעוניין בזוג צמיגים קדמיים חדשים. כרגע אני נוסע על הרזרבי...

האחוריים במצב טוב, ואין סיבה להחליף כרגע. מה גם, שאני מעוניין לשפר את האחיזה בסרן הקידמי יחסית לאחיזה בסרן האחורי, כדי לתת ל205 שלי קצת "שובבות" בישבן.

אני מחפש צמיגים דביקים. לא צמיגי מרוץ שיתבלו אחרי שבועות מעטים (מה גם שאני בספק אם יש צמיגי מרוץ במידה שלי) אבל צמיג שיאחוז טוב. כרגע מורכבים על הרכב צמיגי מישלין אנרג'י, ולא התרשמתי מהם לטובה בכלל. מאבדים אחיזה מהר, הקדמיים פרפרו די בקלות, גם בהילוך שני (ולמרות שעדר הסוסים של ה205 שלי לא גדול במיוחד) ובכלל לא היו מבריקים במיוחד.

התקציב, אגב, עומד על 300 ש"ח לצמיג לכל היותר.

המידה: 165/70/R13שבוע שעבר החלפתי זוג אחוריים יוקוהמה במידות האלה

(היה מבצע באוטודיפו זוג ב-400)

הצמיג מסוג S306

(תוכל למצוא עליו חומר באינטרנט ובאתר של יוקוהמה)

משלב שקט!!!,נוחות,ואחיזה!!!!

צמיג סווווף!!

החלפתי לפני חצי שנה מזוג קלבר קידמיים שהיו לי לצמיגים האלו(הקלבר החזיקו רק שנתיים ו50000 ונראו כמו סמרטוטים, רק לאחר ההחלפה הבנתי כמה היו גרועים).

עכשיו החלפתי את האחוריים רק בגלל גיל-האחוריים הקודמים היו גם יוקוהמה מדגם ישן(S736) שלא מיוצר יותר אך לאחר 80000 ק"מ ו-4 שנים נראו כמו צמיגים בני שנה לכל היותר,ללא סדקים,פיצוצים והחריצים עדיין עמוקים.

יוקוהמה מומלץ ביותר!

מחיר רגיל לזוג נידמה לי 500 ש"ח

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה ניצן.

אתה לא הראשון שמספר לי על השחיקה המהירה מאוד של צמיגי קלבר. גם אבי הרכיב ברכב הקודם שלו זוג, ולאחר זמן קצר הם נשארו, לדבריו, "ללא הרבה בשר". והוא לא הטיפוס המשתולל...

לעומת זאת, הפאנצ'ר-מאכר השכונתי המליץ לי בחום על זוג קלבר צרפתי, מדגם לא ידוע.

אני אקפוץ לאוטו-דיפו ואבדוק את המחירים שם מחר אחרי העבודה. השמועות מספרות שהם לא זולים במיוחד, אבל נשמע לי שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי רביעיית אליאנס H ב 760 ש"ח כולל עבודה. מה דעתכם?
למה למען השם אתן מציעים לו צמיג H שמורשה ל210- קמ"ש

נראה לכם שה205 תגרד את המהירות הזו?

צמיגים ספורטיביים בעלי "חתך נמוך" הם יותר קופצניים ,פחות נוחים,ויוצרים עומס גדול יותר על מערכת ההנעה-לא נשמע לי אידיאלי לרכב לשימוש יומיומי.

החוכמה בבחירת צמיג לשימוש יומיומי היא שהוא ישלב נוחות,אחיזה רעש(שקט),ואם אפשר גם מהירות,

היוקוהמ הוא T שזה אומר עד 190 קמ"ש-מספיק בהחלט!

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שיותר מהירות ככה יותר טוב,ככה הצמיג עומד יותר טוב בעומסים,חום,קור,שינוי טמפרטורה,משקיעים בצמיג יותר משאבים בפיתוח ובייצור היות והוא יותר עמיד,מה גם ,שהמחיר הוא לא ממש בשמיים , באוטו דיפו מוכרים יוקהומה 4 ב 1000 אז מה עדיף?

אחרי שתראה את החתך של הדנלופ לעומת היוקהומה- לא תחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצעתי רק אמרתי שקיבלתי הצעה לאליאנס H ב 190 ש"ח

אני בכלל לא הבנתי מה פירוש האותיות.

בכל מקרה מבקש המלצה לצמיגים ( 165/70 R13) לאופל קורסה 1400 אוט' שנוהגת בה אשה, רק נסיעות עירוניות במחיר סביר (200-300 לצמיג), מה שחשוב לי שיהיו בטיחותיים ככל שאפשר, נעימים לנהיגה וחסכוניים בדלק.

תודות לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ללכת על ליין של צמיגים כגון אליאנס אז עדיף כבר צמיגי טייפון או כל זבל סיני אחר.

על איכות משלמים,אין מה לעשות,עדיף להוסיף 200 ש"ח ולנסוע בראש שקט+יותר נוחות+יותר אחיזה=יותר בטיחות.

אם ברצונך בצמיג חסכוני בדלק יחסית תוכל לקנות מישלין אנרגי-צמיג ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ללכת על ליין של צמיגים כגון אליאנס אז עדיף כבר צמיגי טייפון או כל זבל סיני אחר.

על איכות משלמים,אין מה לעשות,עדיף להוסיף 200 ש"ח ולנסוע בראש שקט+יותר נוחות+יותר אחיזה=יותר בטיחות.

אם ברצונך בצמיג חסכוני בדלק יחסית תוכל לקנות מישלין אנרגי-צמיג ירוק.

עוד התיחסויות? ויותר עיניניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההתיחסות.

צמיגים בחתך נמוך אינם אקטואלים עבורי... אני לא מעוניין לשנות את מידת הג'אנטים שלי.

בכל מקרה, עשיתי סבב קצר בכמה מקומות ליד הבית.

באוטו דיפו יש יוקוהומה. המחיר: 500 לצמיג, אבל יש מבצע 1+1.

בשאר המקומות אין יוקוהומה, ויש בעיקר קלבר או אליאנס, אבל במקום אחד הציעו לי פירלי ב240 ש"ח לצמיג....

עכשיו ההחלטה צריכה ליפול בין שניהם. ההפרש במחירים בין אוטו דיפו לשאר המקומות זניח, ואני מעדיף את היוקוהומה על הקלבר הנשחקים או הפירלי (שטיבם אינם ידוע לי).

מישהו יכול להמליץ לי על מקום טוב לרכישת צמיגים באזור ת"א-הרצליה?

אנטון לא בא בחשבון.. לא התרשמתי בכלל מהמקום או מהשירות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה DUNLOP שהתכוונתי אליו הינו באותו גודל בדיוק למה שאתה מחפש,כשאמרתי חתך ספורטיבי התכוונתי לכך שהסולייה של הצמיג הינה בחתך ספורטיבי,כלומר,אם אתה מסתכל מאחורה על רכב שמותקנים עליו דנלופ ספורטיביים,אתה ישר תראה לפי החריצים שעל הצמיג.

חפש DUNLOP 710 LM ,באותו מחיר של מה שאתה עומד להשקיע ,את היוקהומה כבר ראית,לך תראה את הדנלופ LM 710 ותאמר מה אתה חושב. שווה לחפש את הצמיג הזה היות והוא היחידי שבאמת ספורטיבי במידות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם היום לא הצלחתי להגיע להחלטה.

מחר באמת נופל הפור! אי אפשר להמשיך לנסוע על הרזרבי...

בכל מקרה, המשכתי היום את סקר הצמיגים שלי. יוקוהומה, כנראה, אפשר למצוא רק באוטו-דיפו. שום פנצריה לא מחזיקה אותם. דנלופ - בכלל לא הצלחתי למצוא.

שאר המקומות הציאו לי קלבר, בריג'סטון פירלי. הגדיל לעשות בעל צמיגיה אחת בהרצליה, שטען כי "בחייך, כולה פיג'ו 205. יש לי בשבילך צמיג סיני ב700 ש"ח לרביעייה. חבל לך על ההשקעה, בטח כבר בזבזת 700 ש"ח בשיחות טלפון היום". הנה מקום שאני לא אקנה ממנו צמיגים, אי פעם :shock:

המחירים, אגב, זהים. זוג פירלי עולה 480 ש"ח, זוג יוקוהומה 500 ש"ח.

כרגע אני נוטה לבחור ביוקוהומה, עפ"י המלצתו של ניצן. דיווח מצולם מחר :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שומר על הצמיגים, זה שומר על שחיקה אחידה של 2 זוגות הצמיגים (קדמיים ואחוריים).

בכל מקרה - מומלץ שהצמיגים הטובים יותר יהיו מאחור. חפש בפורום, ואם יש לך שאלות ספציפיות הקפץ שרשור רלוונטי.

תשתדל לא לשאל שאלות כלליות בשרשור ספיציפי של מישהו אחר, ועוד עם מאתים חמש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הנה עדכון קצר.

חזרתי עכשיו מאוטו-דיפו. הורכבו על הפיג'ו זוג צמיגי יוקוהומה S306.

המחיר: 500 ש"ח. מלאי הצמיגים שם ישן במקצת, אבל לבסוף הורכב צמיג בן קצת פחות משנה.

לאחר התלבטויות רבות, החלטתי בכל זאת להרכיב את הצמיגים החדשים מלפנים. אני מאמין כי בנסיעה יום-יומית יש חשיבות גדולה יותר לזוג צמיגים קדמיים חדשים ואוחזים. מה גם שאני רוצה שאחוריים שלי יהיו שובבים יותר. הם נשארו עם צמיגי המישלין שהגיעו עם הרכב.

רשמים קצת קשה לתת אחרי נסיעה קצרה כל כך, אבל קל היה להתרשם מהשקט. הנסיעה ממש שקטה עכשיו. מדהים.

תמונה מלפני ההחלפה. הצמיג הרזרבי נראה גרוע אחרי שעבר מי-יודע-כמה קילומטרים בגחון הרכב:

attachment.php?attachmentid=33606&stc=1

ואחרי ההחלפה. היוקוהומה החדש:

attachment.php?attachmentid=33607&stc=1

IMG_0156.jpg

IMG_0165-after.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...