Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים ממכון כיוון פרונט - פרונט התחיה.

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים.

מי שזוכר את הת'רד מיום שישי על כך שנפסלתי בטסט בגלל כיוון גלגלים והתיקון המצ'וקמק (כסת"ח בעברית תקנית) שעשו לי - הבטחתי לגשת למכון כיוון פרונט וכך היה:

הגעתי לפרונט התחיה (שנמצא ברחוב התחיה בת"א) לאור המלצות חברי הפורום. שם פגשתי את עמוס שהתעניין ברכב ושאל שאלות לפני הבדיקה. לאחר מכן עשה בדיקה יסודית כולל חיבור למכשיר הממוחשב הזה שמתיישב על ארבעת הגלגלים (ממש לא יודע איך קוראים לו... האנטר?) ומצא שיש בעיה עם מתלה שמאל והוא עקום (ולא ניתן לתקן את זוית הקאמבר בעזרת הבורג הקיים). הוא הציע לי שני פתרונות: או יישור המתלה או בורג מיוחד אשר מאפשר כיוונון גדול יותר של זוית הקאמבר במקום הבורג הקיים. בחרתי בחלופה זו גם במחשבה לעתיד, למרות שהיא היתה יקרה יותר.

מה אני אגיד לכם... שעה וחצי הוא עבד (יותר נכון אחד העובדים שם) על הרכב ביסודיות עד שהכל הופיע על צג המחשב ירוק. ההגה עכשיו מפולס שלא נראה שיצא ככה ממפעלי טויוטה :-) .

אני מבסוט. מאוד.

אז כן, כמו לכל דבר בחיים גם לתיקון יש מחיר שעומד על 350 שקלים.

אבל כמובן שזה היה מתקזז - או במחיר של תאונה (חס וחלילה), או במחיר של צמיגים פגומים, צירייה שנדפקה או מייסב שהלך. יש כאלה שלא מבינים מהי משמעות של אחזקה מונעת.

יום טוב לכוללללם!!!

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל הכבוד שאתה יודע גם לפרגן וגם לשלם שצריך!

ותודה שאתה מספר לנו על זה ככה שנוכל לנצל את נסיונך הטוב.

ולעניין:

אולי אתה יודע, איזון פרונט+גלגלים - ללא תיקונים מיוחדים, כמה עולה ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כל הכבוד על הפירגון.

פרונט התחיה עשה עלי עד כה רושם של מכון מאוד מקצועי. אף פעם לא איכזבו..

בכל מקרה, אני מכיר את המכשיר המדובר ולא מדובר במכשיר לאיזון דינמי, מכיוון שאף אחד מסובב את הגלגל בזמן שהמכשיר מורכב על הרכב. מדובר במכשיר שמודד את זוויות הקאמבר והקאסטר של הגלגלים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס אמר שרק כיוון פרונט עולה 180 שקלים.

ולצביקה פיק, המכשיר המדובר אינו מיועד לאיזון דינמי, אמרתי שאיני יודע את שמו. המכשיר אכן מודד זוויות קאמבר ומצב קאסטר של הגלגלים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולצביקה פיק, המכשיר המדובר אינו מיועד לאיזון דינמי, אמרתי שאיני יודע את שמו. המכשיר אכן מודד זוויות קאמבר ומצב קאסטר של הגלגלים.

איתמר.

עוד לקוח מרוצה :-)

אנחנו עושים את כיווני הפרונט רק אצלו ויוצאים מרוצים כל הזמן!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן על פרונט התחייה:

לפני כחודש וחצי גם אני התרשמתי מהמלצות חברי הפורום על פרונט התחייה ושמתי פעמיי לשם.

הבעיה: הגה לא מפולס (נוטה שמאלה), פרונט מושך ימינה והגה רועד מאוד מעל 80 קמ"ש בגלל החלפת כריות בולם קדמיות.

ניגשתי לעמוס בשעת בוקר מוקדמת, לאחר שסיפרתי על הבעיות הופתעתי לשמוע שהוא לא עושה איזון גלגלים, לא רגיל ולא דינמי,והפנה אותי לכיוון פרונט אחר. הבנתי שהוא אינו מעוניין לטפל ברכבי, מאחר ויש שלט מעליו ובו רשום במפורש :"איזון גלגלים ",ובמו עיני ראיתי את המכונה לאיזון גלגלים.

עשיתי איזון בפנצ'ריה קרובה, חזרתי לעמוס ואמרתי לו מפורשות שאני יודע שהוא עושה איזון במקום, וקיבלתי המלצות וכו וכו ממש הייתי צריך להתחנן כדי שיעשה כיוון פרונט.

התוצאה- בסדר, אם כי יש רעידות מעל 110 קמ"ש ולכן עשיתי איזון גלגלים אחוריים היום, לא אצלו.

מלבד זאת, לפי ההרגשה שלי ניתן לסובב את ההגה לצד ימין יותר מאשר לצד שמאל, משמע רדיוס סיבוב גדול יותר לצד ימין.אני מרגיש זאת ע"י הקושי לבצע פניית פרסה ב"פעם אחת".

תשפטו אתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר.

80 שקל.....

:?

זה המחיר פה....

במכון רישוי לוקחים מעל 200

כנראה שהזקן מפרונט התחיה מקפיץ את המחירים כמו שהוא מקפיץ את מחירי יישור הגאנטים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

80 שקל.....

:?

זה המחיר פה....

במכון רישוי לוקחים מעל 200

כנראה שהזקן מפרונט התחיה מקפיץ את המחירים כמו שהוא מקפיץ את מחירי יישור הגאנטים :roll:

מחיר כיוון פרונט באיזור המרכז נע סביבות ה 200 שח. אצלכם עושים ב 80 שקל ? לבריאות... זה בטח גם נראה ככה...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר כיוון פרונט באיזור המרכז נע סביבות ה 200 שח. אצלכם עושים ב 80 שקל ? לבריאות... זה בטח גם נראה ככה...

איציק

בדיוק מה שבאת להגיד :-)

אסף, אתה משלם 180 ש"ח ויוצא משם בראש שקט.

מניסיון רב עם פרונט התחייה - תמיד יצאנו מרוצים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

לא מזמן עשיתי כיוון פרונט במוסך התלתן במפרץ

היה אחלה שירות ...חזי הבעלים הסביר לי מה הבעיות והסביר מה הוא מתקן

לקחו לי 180 שח שאחרי בירור הבנתי שזה המחיר והם היו מאוד שירותיים והוגנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות האיזור שלי אבל אם לא תהיה בריירה נסע לשם. השאלה אם הוא גם לוקח מחירים סבירים או קורע במחיר בגלל המעבדה שיש לו?:idea:

אין מישהו באיזור פ"ת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...