Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מחפש מקום חדש להתקנות

G.Z.A.3
שימו לב! השרשור הזה בן 6897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עד היום התקנתי את המערכת שלי אצל המתקין עופר ויוסי מסאונד FX (למעט פעמים שאחד היה אצל חאפר לפני שהכרתי את עופר ויוסי, ואחד אצל מי שהחליף את עופר בסניף בפ"ת)

אני מאוד מאוד מרוצה ואפילו נילהב מהם גם מהכיוונים וגם מהעבודה שלהם אבל משהו שלא קשור אליהם מונע ממני לחזור להתקין שם את המערכת שעכשיו אני מתכנן לקנות.

כו כן אני צריך מאותו מקום גם שיוכל למכור את הציוד שיהיה ברמה גבוהה.

רציתי לקנות מגבר מונו של XETEC מסוג G-500 MK2 אבל אני גם לא מוצא מאיפה לקנות :\

אשמח לקבל המלצות כדי שאני אוכל לפנות לשם בהקדם כדי ללכת לראות ולהתרשם מהמקום החדש

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מקום ברמה שלדעתי יותר טובה מסאונד FX בכמה רמות.....

החנות נמצאת ברחובות והאנשים שם מקצועיים ברמה!!!!

יש להם מחירים טובים ביותר ושירות יוצא מהכלל!!!!

קוראים לחנות סאונדר והיא נמצאת ברחוב ויצמן ברחובות ....

אני והחברים קונים רק שם ואני מדבר על מערכות ברמה מטורפת....!!!!!

תלך לשם ותגיד שטל מרחובות שלח אותך ותקבל מחיר טוב....

WWW.TURBO-JET.CO.IL טורבו ג'ט- פיתרונות בלחץ מים גבוה-ניקוי מחליפי חום, הסרת בטון, קילוף טיח וציפויים, חידוש אבנים לסוגיהם ופריצת קווי מים וצנרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאונדר ברחובות, חנות אדירה אני מתקין שם כבר 4 שנים, כל המערכת הנוכחית שלי נקנתה והותקנה שם והמחיר שקיבלתי על המגבר פייז+קומפוננט פייז+אטימה+התקנה היה אחד המצחיקים שנראו וכבר דובר על כך בת'רד שפתחתי, אתה יכול לעשות חיפוש ותראה על מה אני מדבר, חוץ מזה מקצועיים מאד ואדיבים מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופה חבל שלא כתבת על החנות ברחובות שעה לפני כי הייתי מספיק לעבור למקום היום (לא מאמין שזה היה פתוח אבל עדיין זה היה חוסך לי זמן לחיפושים ביום אחר כי כבר הייתי באזור)

תודה, אני אבדוק את המקום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין לבד.

מנסיון !!!

א. כנראה שאתה יותר איכפתי לרכב שלך מאשר כל החאפרים שקיימים היום

בשוק. ולכן העבודה תצא יותר טובה.

ב. זמן איכות. אני בטוח שתיהנה מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייקי - הייתי עושה את זה בעצמי אם הייתי חושב אפילו שיש לי עשירית מהידע של יוסי או עופר (האנשים היחידים -היום- שאני נותן להם לגעת באוטו שלי) אבל כל מה שקשור בכיוונים - זה לא אני בכלל. בטח שבציוד ברמות כמו XETEC צריכים אנשים מקצועים שמכירים את הציוד ולא סתם אנשים שבכלל פעם ראשונה יתקינו מערכת כלשהיא ברכב (ועוד בהתחשב שאני אף פעם לא התקנתי מגבר כלשהו)

mikiii - נסכם כך: כשהבוס של המקום קורא לי שקרן אין לי מה לחפש באותו מקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם חיפש מקום לקנות בו.

WWW.TURBO-JET.CO.IL טורבו ג'ט- פיתרונות בלחץ מים גבוה-ניקוי מחליפי חום, הסרת בטון, קילוף טיח וציפויים, חידוש אבנים לסוגיהם ופריצת קווי מים וצנרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gza, לא צריך ניסיון קודם עם הרכיב בשביל לבצע התקנה, וזה לא משנה אם המגבר הזה עולה גם 10 אלף שקל, בשניהם יש כפתורים עם מפרט בMANUAL ...

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gza, לא צריך ניסיון קודם עם הרכיב בשביל לבצע התקנה, וזה לא משנה אם המגבר הזה עולה גם 10 אלף שקל, בשניהם יש כפתורים עם מפרט בMANUAL ...

אתה צודק לא צריך ניסיון קודם עם הרכיב כדי לבצע התקנה.

פה מדובר על רכיבים יקרים ואם יש ניסיון עם הרכיב

זה כנראה יעבוד יותר טוב,יותקן יותר מהר

וכנראה ינוצל ברמה טובה יותר.

ועם כל הכבוד לך mikmik יש מתקינים קצת יותר מקצועיים ממך.

ולקרוא manual כל אחד יכול. השאלה מה יצא בסוף?

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gza, לא אמרתי שאתה צריך לחסוך בהתקנה, פשוט אמרתי שכל אחד, גם אם אין לו ניסיון עם המוצר הספציפי הזה, יכול לבצע הזאת.

ואם אתה חושב אחרת כניראה שאין לך ידע בתחום.

מיקי, תפסיק לעשות מעצמך צחוק, אתה קורא לי מתקין ?

מי סיפר לך שאני מתקין שאתה משווה אותי למתקינים אחרים שהם יותר מקצועיים ממני ?

וכל מה שצריך לעשות זה לקרוא MANUAL, בשביל לדעת מה האפליקציות של המגבר.

לא צריך ניסיון קודם עם מגבר מסויים בשביל לקרוא מה האפליקציות שיש לקרוס שלו.

ולא, העובדה שיש לך ניסיון קודם עם הרכיב לא אומרת שהוא יעבוד טוב יותר.(איך הגעת למסקנה הזאתי?)

עם כל הכבוד, אין לך משהו חכם להגיד אל תגיד כלום, הרמה שאתה מנסה לדרדר את השיחות שלנו באמת לא רלוונטית ולא בוגרת עבור דיון בפורום.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון באמת אין לי ניסיון בהתקנות מערכות בצורה כזאתי ואחרת (אלה אם אתם קוראים לשלוש רכבים עם התקנה של הכל - ניסיון... כי אני לא)

בכל מקרה כמו שאמרו פה אפשר להוציא תוצאות טובות ואיכותיות יותר (והרבה יותר בכיוונים) ועם פחות חשש להרוס משהו כשמישהו מקצועי מתקין ולא מישהו חובבני/בלי ניסיון או כל דבר אחר שתרצו (מה לעשות אני עדיין לא מתקין ואפילו עדיין לא חשמלאי רכב)

דבר שני, אין צורך להגיע לרמות אישיות פה ולדבר אחד על השני מה הידע שלו - מי שרוצה מוזמן לכתוב מה שהוא חושב על עצמו בלי להגיב לאחרים מה הרמה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- הייתי עושה את זה בעצמי אם הייתי חושב אפילו שיש לי עשירית מהידע של יוסי או עופר (האנשים היחידים -היום- שאני נותן להם לגעת באוטו שלי) אבל כל מה שקשור בכיוונים - זה לא אני בכלל. בטח שבציוד ברמות כמו XETEC צריכים אנשים מקצועים שמכירים את הציוד ולא סתם אנשים שבכלל פעם ראשונה יתקינו מערכת כלשהיא ברכב (ועוד בהתחשב שאני אף פעם לא התקנתי מגבר כלשהו)

mikmik היקר מה עוד צריך לכתוב כדי שתבין ?

אני לא חושב שמי שלא התקין מגבר צריך להתחיל ב-xetec

{בדבר אחד אתה צודק:כדאי לקרוא את ה-manual כי גם אם אתה לא מתקין לבד ,כדאי שתדע מה קנית.}

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...