Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקה שנתית של קורסה וג'סטי...

Monster_garagE
שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שלום!

כפי שכבר כתבתי על עצמי בפורום כללי אני רק מתעניין עוד אפילו רשיון אין לי אבל אני כבר חושב על השקעות רחוקות!

אז ככה יש לי 2 אופציות:

1. לקנות בעצמי ג'סטי 92 שמורה יפה מנוע 1000 יד ראשונה ב9000 ולכלכל אותה בעצמי...

2. להורי יש קןרסה 1400 96 שמורה ביותר שחבל להם למכור! שהבנתי שהמחירון שלה נע בין 27 ך 30 אלף ש"ח... והתנאי הוא שהם יתנו לי אותה ואני אצטרך לכלכל אותה בעצמי... וביטוח נהג חדש...

להזכיר שבינתיים אין לי אפילו רשיון והכל מציאותי אבל ברגעים אלו תיאורתי ואני רוצה לצבור ידע...

השאלה היא: מה עדיף? וכמה תעלה אחזקה של כל אחד מהם שנתית בהתחשב בבעיות קלות בג'סטי כי דיברתי עם הבעלים והוא אמר שהיא יד ראשונה שמורה... נגיד...

יותר מאשמח לתגובות מהימנות כפי שהתרשמתי מחברי הפורום התותח הזה! ובאמת תעזרו לי כי אני רציני ביותר אני עובד בשביל להרוויח את הכסף להכל ב2 עבודות כבר יש לי את הכסף לרשיון... נשאר אוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לך...

כבעל אופל קורסה 98 למשך 4 שנים... וגם בעל ג'סטי לשעבר...

ולפי התקציב והנסיון שלך אני הייתי ממליץ לך על הקורסה כי אין לך הרבה השקעה עלייה...

וגם היא יותר חדשה ומתקדמת מהג'אסטי והיא של המשפחה ושמורה.. למרות שהיא לוקחת מעט יותר דלק מהג'אסי (שהג'אסטי גם אוטו נהדר) אני ממליץ עליה...והיא גם יותר בטיחותית בשביל נהג חדש..

עלות החלפים לאופל יותר יקרה מלג'אסטי במעט כי זה אוטו גרמני...אבל הוא מאוד נפוץ בארץ אז אין בעיה להשיג חלפים...

ומנסיון אישי שלי מהאופל היא עדיפה בהכול מהג'אסטי...(הג'אסטי מעט יותר זולה להחזקה..אבל אתה לא צריך להשקיע 9000 אלף על לקנות אותה וכו....) אז תישאר עם האופל

כבעל אופל 4 שנים.... אני ואחי הגדול היינו קורעים אותה מהבוקר עד הלילה וגם עובדים איתה יום יום כול היום ועד היום היא נשארה לאחי במצב חדש נוסעת נהדר והחלפנו רק סטארטר באוטו..והאוטו עבר 230 אלף....

בכול מקרה מה שתבחר תקפיד על טיפולים בזמן..

והכי חשוב כי אתה עובד ב 2 עבודות זה לנוח לפני שאתה נוהג כי אם אתה עובד הרבה אתה כנראה עייף....אז תיזהר כי מכוניות זה לא משחק !!

בהצלחה :)

"בשביל להגיע לתוצאות משמעותיות יש לערוך שינויים משמעותיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטוח שאני יודע!

ראשית תודה רבה על המידע... ושנית הייתי שמח אם היית מפרסם קצת עלויות...

דלק... תיקונים... ביטוח (אני אצטרך ביטוח נהג צעיר אז אם יש למישהו מידע על העלות זה יהיה נחמד..) ובקיצור מה צריך בשביל לשמור על כל אחת מהמכוניות הנ"ל..

עוד דבר: 9000 על הג'אסטי זה הרבה ל92? למה ראיתי במחירון מוטורקאר שהמחירון הוא 9300...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מצב מכאני , דפיקות וכל דבר קטן תוריד מחירון

אתה יכול למצוא כזאתי גם בהרבה פחות

כמה ק"מ יש עליה ?

דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה לשלם על ג'אסטי 1000.

אפשר במחיר הזה לקנות 1200.

אני, בעלים של ג'אסטי 1200, שהגיעה לכל חור בארץ ישראל, כולל החרמון, כולל אילת (3 פעמים), וכל מקום אחר שתחשוב.

האוטו מאוד זול לאחזקה, אני הוצאתי עליו ב5 חודשים שהוא אצלי כ-3500 ש"ח על אוברול מנוע כולל, עשיתי את זה מתוך בחירה, כי אני נוסע עם האוטו המון, ורחוק גם, אז ביצעתי את ההשקעה, בכללי, ג'אסטי זה אוטו של לשים דלק ולנסוע, אין תקלות כאשר הרכב מטופל, ואני מדבר מנסיון על 2 מכוניות כאלו, אחת היא ג'אסטי 1000 מודל 88, ואחת ג'אסטי 92 מנוע 1200, שעדיין משרתת אותי (הישנה יותר הושבתה בצער רב)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

180 אלף אם אני לא טועה... הוא אמר שהיא שמורה והיא גם נראית ככה אין דפיקות ואין בלאי בצבע... אין חישוקים לגלגלים ואין סמל מקדימה.. אם זה נחשב דפק אני לא יודע...

אבל טוב לדעת שיש לי עילה להוריד אותו במחיר... לשאול כמה זמן היא עומדת??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...