Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות על אזעקות

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ניסיתי לגרום לאזעקה של הרכב לעבוד, השארתי חלון פתוח ודרכתי את האזעקה וכשהכנסתי את היד דרך החלון הגלאי נפח לא הפעיל אותה למרות שהיד שלי היתה ממש צמוד אליו וגם כשהזזתי אותה זה לא שינה כלום.

את אותו הניסוי עשיתי עם עוד רכב וגם שם זה לא הפעיל אותה.

האם מדובר בתקלה? או שאולי עקרון הפעולה של הגלאים שונה? אני עד היום חשבתי שאם יש תזוזה מול הגלאי אז הוא אמור להפעיל את האזעקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסויים שעשיתי על גלאים ברכבים שלי, נראה שהם מתפקדים כמו מיקרופונים רגישים. אתה צריך ליצור תזוזה מספקת של האוויר כדי שהם יפעלו. תנסה לעשות משהו מרעיש באוטו, ותראה איך הם מגיבים. גם הנעה מהירה של היד שעושה צליל של חיתוך האוויר תספיק.

וכמו שציין tisan4us, הגברת רגישות בהחלט יכולה לעזור, אבל קח בחשבון שכל משאית שתעבור ליד הרכב תפעיל את האזעקה אם היא תהיה רגישה מדי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, ברוב האזעקות לוקח למערכת בערך 60 שניות באמת להדרך אחרי שלחצת על הכפתור שדורך אותה.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אזעקה שנדרכת ישר אחרי שלוחצים, כשהרמתי את הלחצן נעילה למצב פתוח אז האזקעה הופעלה, איפה נמצא הכיוון רגישות? על "המוח" של האזעקה לא מצאתי שום מתג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו לך, תחכה חצי דקה/ דקה לפני שאתה מכניס ידיים.

כיוון הרגישות יכול להימצא על הגלאי עצמו או על המוח של האזעקה.

איזה אזעקה יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באזעקה הזאת גלאי נפח וזעזועים, אין על המוח של האזעקה מתג לכיוון, אני יודע שהאזעקה היתה כבר דרוכה כי כשפתחתי את הדלת היא הופעלה, האזעקה מתוצרת BOSCH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמשיך להתווכח ולא להקשיב, אף אחד לא יעזור לך !

אומרים לך לחכות דקה , מה יש? זה כלכך קשה? הזמן שלך כלכך יקר ?! אם כן תפסיק לבזבז את שלנו כי גם הוא יקר !

אזעקה נדרכת אחרית 60 שניות, בעיקר גלאים (מוח מוח ..) וזאת כדי שאם טעית ואתה פותח אותה שוב, הם לא ישרפו.

תנועה של סתם עם היד לא תעורר אותה (למרות ש ב MVP למשל שמכוונים לרמה גבוהה היא תזהה) צריך לעשות תנועה חדשה, או שיהיה רעש כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOSCH דורכת את הגלאי אחרי כ 30 שניות.

האם על הגלאי יש איזשהי מנורה/ לד?

כנס לרכב ותפעיל את האזעקה. שב מבלי לזוז 30 שניות (אפשר לנשום :wink: ) ואז תתחיל לזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב התקנתי לא מזמן הזאעקת קוברה שנת 2005 והגלאי נפח שונים ממה שכול הזכרתם כאן כאשר אני נועל את האוטו יתכן שחוק 60 שניות עד שהאזעקה נכנסת לםעולה אך כאשר אצלי במקרה השארתי יום אחד אצלי את החלון קצת אבל ממש קצת פתוח אפילו לא היה ניתן להכניס אצבע לחלון והזאעקה פעלה כמו משוגעת ואל הבנתי את הבעיה מיד אך אז התברר לי שזה היה חריץ קטן בחלון שעשה את כול הבלאגן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...