Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ-טנדר אמין למטרות עבודה.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,אשמח לקבל ממכם בבקשה המלצות והכוונות לטנדר לעבודה די מאסיבית[מסגרות] שיהיה כמה שיותר אמין מכל מה שנובע מהמילה . זול לאחזקה רצוי לא 4*4 שיהיה ידני כמובן בעל מנוע רצוי בנזין בעל נפח כמה שיותר צנוע וכמה שפחות יאכל דלק.

התקציב נע בין 30K-35K אם קריטי אפשר לגרד ולהשלים גג ל37K .

אשמח לשמוע חוות דעת עיצות והכוונות לטנדר כזה.

תודה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הטנדרים הישנים של איסוזו שכחתי תשם שלהם טנדר מאוד מאוד מאוד מאוד אמין.

אבא שלי קנה אחד כזה לעסק שלו שנת 93 שלוש והרכב ממש עובד עבודה מסיבית (מרים מכונות כל היום מעיר לעיר) מכונות ששוקלות 100 קילו כל אחת.

האוטו בינתיים על 450 אלף ק"מ ותאמינו או לא הטנדר עוד לא שפך ראש ולא כלום!

ממולץ ביותר!!!!!

אני יברר את הדגם ויעלה את זה לפורום אני מדבר על האיסוזו שנת 93

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מחירונים של טנדרים, ואני לא בטוח שזה ריאלי מבחינת תקציב, אבל טיוטה היילקס היא בחירה אמינה מאוד.

הגרסה הרגילה (2.4 ליטר) חלשה, חסכונית ואמינה.

מומלץ מאוד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא שום פתרון אחר למעט טנדר סובארו.

אם אתה יכול לאבטח אותו בצורה טובה (חביב על גנבים, אין מה לעשות), זה יהיה אחלה פתרון בשביל הצרכים שלך. הוא אמין, ידני, ועומד בהתעללות.

אם אתה מחפש שטח העמסה יותר גדול (לאורך ולרוחב), אולי תשקלו פיג'ו 504 טנדר. אני יודע שחלק ממכם מתפוצצים מצחוק, אבל הטנדר הזה אמין לא פחות מהסובארו, הוא סופג התעללות הרבה יותר טוב, ואפילו יותר נוח ממנו. אבל אין לי מושג אם יש גרסא ידנית (אבל אני מאמין שתוכל להתמודד עם צריכה של 1:7, הכסף שאתה חוסך באמינות שלו יחסית למחיר, הוא עצום)

תוסיף גם שהוא נמכר עד שנת 94 ותוכל למצוא אחד משנתון מתקדם יחסית.

ACF2A9B.jpg

Scan1.jpg

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ..

מאחר והרכב המיועד הוא בעל מנוע בנזין, הטויוטה היילקס והאיסוזו איפון (זה הדגם שהתכוונת אליו ולא ידעת מה שמו) נופלים...

אני חושב, אבל לא בטוח שיש איסוזו איפון בנזין, לא סוגר על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה. אבי מעדיף את האיפון ואילו אני דווקא מנסה לדחוף אותו לכיוון ההייקלס שלאבא של חבר שלי יש את הטנדבר הזה משנת 93 מחברת מקורות והרכב עשה כבר 270 ועובר יום יום התעללויות ומתפקד ניפלא .

תודה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו היה טנדר איסוזו איפון שנת 93 בנזין,מנוע 2300 עם 110 כ"ס,תא כפול.

שירת אותנו 6 שנים ו 140,000 ק"מ די בנאמנות(למעט משאבות מצמד שמיתבלות במהירות,תופעה מוכרת).ביצועים טובים,נוחות נסיעה די סבירה וצריכת דלק של 8 ק"מ לליטר בממוצע.

בתקציבך תוכל למצוא איסוזו כזה משנת 95(השנה האחרונה של הדגם בעל מנוע הבנזין).

לההי-לקס אין דגם בנזין בעל תא כפול,והמיצובישי L-200 נופל ממנו משמעותית.

הסובארו טנדר לא בליגה של היפנים,הוא לא נוח לנהיגה ולא בנוי להעמסה(בדיוק כמו הסקודה).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוספת ל- "לנו היה..." "שמעתי ש...": בעבודה אצלנו היה היילאקס והוא נמכר (מה נמכר? נחטף!) לאחר שעבר 650 אלף קילומטר (!) ללא תקלה אחת, למעט השוטף הרגיל שלו. 2x4 עם מנוע דיזל רגיל, גיר ידני. דרך אגב, האמינות שלהם מתבטאת גם באיכות ההרכבה המשובחת; לאוטו לא היו חלודות ו/או התפרקויות.

היום כבר לא בונים כאלה...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אבא שלי עובד עם אלומיניום ומעמיס חלונות ששוקלים הרבה מאוד על האוטו,

עכשיו יש לו טויוטה היילקס שנת 96 שסוחבת כמו גדולה כבר 4-5 שנים, והנהג שנוסע עליה ממש אבל ממש לא עדין ונוסע בדרכים גם כן ממש לא סיפטיות, חוץ מטיפולים שוטפים, והחלפת צמיגים לא ראתה מוסך. מיותר לציין שלפני זה הייתה לו היילקס 93 אם אני לא טועה וגם אחרי חרישה נמכרה תוך פחות מיומיים דרך שמועות שעברו מפה לפה שהוא מוכר, ללא פירסום.

בקיצור האוטו הזה ממש אבל ממש אמין, נוחות סבירה ביותר, אומנם קצת חלש, אבל לעבודה, הוא מעולה. פשוט סוס עבודה.

עוד יש לאבא שלי איסוזו איפון שנת 2001 שהוא קנה לפני שנה, מאז לא היו תקלות עדיין, טפו טפו טפו, האוטו יותר חזק מהטויוטה, גם עם מנוע יותר חזק (3.1 לעומת 2.4) אבל הוא גם שותה טיפה יותר דלק, חישוב שעשינו לאורך חצי שנה הראה על ממוצע של 7-8 קילומטר לליטר באיסוזו לעומת 9-10 בטויוטה.

אבל שניהם טנדרים מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה לכולם, היום הוחלט סופית שהטנדר שמיוחל יהיה הייקלס -עכשיו נישאר רק לחפש אחד במצב כמה שיותר טוב שעבר כמה שפחות בחייו .

שאלה נוספת בהקשר לבנזין לעומת דיזל באגרה השנתית-איפה האגרה השנתית נמוכה יותר? בדיזל או בבנזין? ובכמה בערך ההפרש אם קיים בכלל הפרש בין 2 הקטגוריות..

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה לכולם, היום הוחלט סופית שהטנדר שמיוחל יהיה הייקלס -עכשיו נישאר רק לחפש אחד במצב כמה שיותר טוב שעבר כמה שפחות בחייו .

שאלה נוספת בהקשר לבנזין לעומת דיזל באגרה השנתית-איפה האגרה השנתית נמוכה יותר? בדיזל או בבנזין? ובכמה בערך ההפרש אם קיים בכלל הפרש בין 2 הקטגוריות..

תודה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3094028,00.html

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, עזרת לי מאד!!!

עשית לי את השבת ...:wink:

אגב שמעתי שמבטלים ביום ראשון את המעמ למכוניות מסחריות .שמעת על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אביו של חבר שלי הוא מסגר, ונוסע מאז שנת 92 באותה מיצובישי L200 שכבר עשתה בסביבות ה650 אלף ק"מ על מנוע מקורי !

לאחרונה המנוע התחיל לעשן...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...