Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם פלאש מנוע יכול לגרום לנזקים?

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 6902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בעבר כתבתי פה הרבה על בעייה שחוזרת בפולו שלי- פיח במצערת שגורם לכיבוי המנוע וגימגומים בנסיעה וגם בסרק. התחלתי לבצע אחת לחודש את הניקוי הזה לבד במקום לשלם למוסך 200 ש"ח ולהיתקע שמה חצי יום.

מה שכן, שמתי לב שמתחת למקום שהמצערת יושבת עליו יש המון גושים של פיח! הרסתי אותם, אך אני חושב שיש עוד המון פיח שלא הצלחתי להגיע אליו.

במוסך הציעו לי בעבר לבצע פלאש מנוע אצלם. אבא שלי אמר לי שלפעמים לא כדאי כי זה עלול לגרום לסתימת מעברי שמן צרים.

שאלתי היא האם נזק כזה יכול להתרחש, והאם כדאי בכלל לבצע את הפלאש מנוע? יש לציין שאני אחת ל-2000 ק"מ שם תוסך למניעת הצטברות פיח של LM ולאחר מכן נוסע מחוץ לעיר ופעם בטיפול אני מוסיף k-44 וגם אחרי זה נוסע מחוץ לעיר עם הרכב. מדובר בפולו 2002 עם 84000 ק"מ, שנוסעת המון בתוך העיר.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פלש" למנוע הוא חומר אגרסיבי שיכול להרוס אטמים וגם לגרום לסתימות.

מומלץ להשתמש בו רק אבל רק כשאין מה להפסיד

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה,

אם כן במצב הנוכחי של האוטו כאשר הפיח חוזר כל הזמן והמצערת מתלכלכת מה מומלץ לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, יכול להיות שהתערובת שלך עשירה מדי? שהבערה לא טובה?

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

אתה מבלבל בין שני דברים

א.ניקוי פיח (אינפוזיה ) ממערכת הדלק \ יניקה

ב.ניקוי בוצה ממערכת השמן ( פלאשינג )

לגבי פלאשינג אני לא מעיז לעשות זאת מכיוון שיכול להגרם נזק ( אני משתמש בשמנים מעולים שמבצעים את הניקוי בצורה איטית ומבוקרת )

לגבי איפוזיה ( דבר אשר אני ממליץ ) הוא שומר ומאריך את חיי המנוע ומע" הדלק

לדבי ניקוי מצערת זהו דבר חיוני ואני מבצע אותו עים מטלית רטובה עים חומר ניקוי קרבורטורים ולא מתיז את החומר מכיוון שזה מכניס את הליכלוך אל תוך המנוע וזה יכול לסתום \ להרוס את המזרקים

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...