Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות שחורים ?! לבילונשיק חוקי ולנו לא? לא מבין...

שימו לב! השרשור הזה בן 7648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב גם 12 זה כמעט 3 ליטר עוד 30 ק"מ בנסיעה רגועה...ועוד שאני במצב של :roll: אם כסף....זה אתה שעובד בערב חג ומרוויח 150%-200% לא כולם כמוך :lol::D:)

אאה... ערב? לילה! מ18:00 עד 5:00 ! 175% :(

תאמין לי זה לא כסף, איך הגעת ל30 ק"מ..? אני אולי 10ק"מ עושה ב12 ש"ח :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי אני רואה לפעמים חלונות שחורים ולפעמים חלונות כהים מה אפשר להדביק יותר ויותר שכבות של המדבקה?

על כל "מדבקה" כזאת רשום את אחוזי הכהות... ז"א זה מתחיל נראה לי מ15% ועד 75% כהות...

אותי עצרו כבר עם החלונות השחורים ולא אמרו כלום...

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם אומרים שזה לא חוקי להדביק או להתיז. אבל אם זה בא ככה מהיצרן זה חוקי.

אז איך היצרן עושה את זה?

אם אני מביא חלונות מתאימים לרכב שלי והם שחורים/כהים (לדוגמא הלכתי ליצרן והוא עשה לי) אז זה חוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם אומרים שזה לא חוקי להדביק או להתיז. אבל אם זה בא ככה מהיצרן זה חוקי.

אז איך היצרן עושה את זה?

אם אני מביא חלונות מתאימים לרכב שלי והם שחורים/כהים (לדוגמא הלכתי ליצרן והוא עשה לי) אז זה חוקי?

הזכוכית מוכהיית בתהליך היצור שלה.

הנך יכול להחליף לשמשות כהות מקוריות, אין בארץ וגם לא בחו"ל מכשור אשר מכהה שמשות בדיעבד.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהייתי באוטו דיפו לא היה רשום אחוזי כהות או משהו כזה היה פשוט את ה"מדבקות" או מה שזה לא יהיה

אין אפשרות להדביק כמה שכבות על חלון? כי פשוט אני תמיד רואה שהחלונות האחוריים יותר כהים והקדמיים בהירים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...