Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לחבר נגן Mp3 לכל מערכת?

0r3n
שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכם שוב :)

אני משתמש כרגע במערכת הישנה-חדשה שלי (ישנה מבחינת גיל, חדשה מבחינת שימוש) Pioneer DEH-1550 והיא מנגנת רק דיסקים רגילים.

יש לי המון שירים במחשב שהייתי רוצה לצרוב אבל זה יותר מדי בלאגן, יותר מדי דיסקים.

חשבתי לקנות Mp3 קטן של ג'יגה ולשים בו תיקיות עם קטגוריות וכך זה יחסוך לי צריבות של דיסקים וגם תמיד אוכל להחליף את השירים.

השאלה שלי היא - האם קיימת דרך לחבר את ה-Mp3 למערכת שלי באיזושהי צורה?

יש לי 2 RCA מאחור, אני חושב שאלו יציאות preamp למגבר.

יש תקליטור כזה שיכול לנגן את ה-Mp3? (כמו שיש קסטה כזאת שמחברים ואז בקצה יש לה חיבור PL קטן ואפשר לחבר ככה דיסקמן...)

או אולי יש דרך אחרת בשבילי לחבר את זה כך? (חוץ מהמכשיר הזה שמשדר את המוסיקה לרדיו ואז אני קולט את זה ברדיו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב לתקליטור שייתן חיבור דומה לדמוי קלטת של פעם , לא ניכנס לשאלה למה - זה בלתי אפשרי מבחינה מכנית.

ככל הנראה ה-PRE-OUT שלך הוא יציאה בלבד , כך שלא תוכל לחבר אליו שום מכשיר - MP3 או מגהץ אדים.

ישנם דגמים בהם היציאה יכולה לשמש ככניסה , למיטב ידיעתי לא הפיוניר הספציפי שלך.

האפשרות היחידה לפי דעתי (במכשיר הזה) היא לגשת למעבדה שתחבר לך שקע PL (או כל שקע מתאים אחר) אל המעגל המודפס בכניסת השמע (לפני המגבר הפנימי) תמורת אי -אילו שקלים.

אל תצפה לאיכות שמיעה בשמיים , לקחת מקור שמע מיציאת אוזנייה (מה שיש בנגן) מבטיח עיוותים בצליל - אבל אם לא אכפת לך אפשר לחיות עם זה.

עדיף לדעתי לחפש HU שיידע לנגן MP3 , אם המחיר הוא השיקול ניתן למצוא משומשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך...

החיבורים שצריך לעשות הם להבנתי בתוך המערכת... זה סיבוך ואם לא יעשו עבודה מקצועית זה ידפוק הכל...

במקום כל זאת, עדיף כבר לקנות את המכשיר הזה שמשדר לרדיו... אבל בטח יש בו בעיות קליטה והגיוני שהאיכות לא תהיה משהו...

או שאפשר כמו שאמרת, לקנות מערכת חדשה... אבל המערכת שלי חדשה וסתם היא תשב שוב בארון... לא מתאים.

נראה לי שאני אמשיך להשתמש בדיסקים רגילים, אולי אקנה כמה RW ופשוט אשכתב כל פעם... בלית ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך...

החיבורים שצריך לעשות הם להבנתי בתוך המערכת... זה סיבוך ואם לא יעשו עבודה מקצועית זה ידפוק הכל...

במקום כל זאת, עדיף כבר לקנות את המכשיר הזה שמשדר לרדיו... אבל בטח יש בו בעיות קליטה והגיוני שהאיכות לא תהיה משהו...

או שאפשר כמו שאמרת, לקנות מערכת חדשה... אבל המערכת שלי חדשה וסתם היא תשב שוב בארון... לא מתאים.

נראה לי שאני אמשיך להשתמש בדיסקים רגילים, אולי אקנה כמה RW ופשוט אשכתב כל פעם... בלית ברירה.

המכשיר שמשדר לרדיו לא ייתן לך כלום , כי תצטרך מתאם מה-MP3 אליו (כדי לחבר את מקור השמע אל המשדר). בעיות קליטה הם הדבר האחרון שתצטרך לדאוג לגביו.

בקיצור - הגעת למסקנה הנכונה. קנה דיסקים מסוג CD-R (כ- שקל לאחד) וצרוב לך עותקים לאוטו בלי חשש מגניבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המסקנה... כנראה המסקנה העדיפה (מבחינת איכות ותקציב)

לגבי המשדר... הרשה לי לתקן אותך... יש למשל את המגבר שעולה 100 ש"ח (120 עם משלוח) והוא מתאים לנגן Mp3...

http://www.netaction.co.il/sale.php?sale=2426843

ויש אפילו משדר שצד את עיני, שאפשר לחבר לו כל זיכרון נייד והוא ינגן את ה-Mp3 שעליו, הוא עולה 380 שקלים אך יש לו חסרונות כמו זה שהוא לא מציג את שם השיר ואין דפדוף בין תיקיות וכו'...

https://www.tymond.com/shop/product_data.asp?id=699

אבל ב-120 ש"ח של המשדר הראשון, אני יכול לצרוב 120 דיסקים של מוסיקה והאיכות תהיה גבוהה יותר, זה רק ידרוש ממני להחליף דיסקים כל פעם... אבל העצלנות משתלמת 8)

תודה רבה לך. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המשרד השני (זה מקבל סתם DiskOnKey) ניתן לקנות ב-eBay ב-200 ש"ח כולל משלוח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע אך החסרונות רבים מדי עבורי, כמו גם שהוא מגיע ללא אחריות נורמלית...

יישמתי את הפתרון שלי, הלכתי לקנות דיסקים לצריבה ולתדהמתי גיליתי שדיסק רב פעמים עולה 3.80 , מיד קניתי חבילה של 10 וכעת אני מסודר :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אחי אני יודע שברדיו טפים הישנים יש יציאות מקדימה לדברים האילו :p

לאחי היה באוטו של העבודה רדיו טיפ ישן

והוא חיבר את הנגן לרדיו אבל היה שריקות ...

מי שלא בוכה, לא גודל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אתה לא טועה אכן ברדיו טייפים הישנים היא קיימות כניסות כאלה...

יותר נכון עדיין יש לאחי את זה בלנסר...

זו כניסה ורשום מעליה סידי...

דווקא נחמד...

האמת ששמתי לב שכבר במכוניות החדשות לאט לאט ניתן לשלוט בכל המכשירים האלה עם המערכת המקורית של הרכב כמו לדוגמא מאזדה 3, ממנה אפשר לשלוט במיני דיסק לדוגמא כפי שראיתי לפי כפתור על הלוח שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...