Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחרונה הרכבתי מערכת באוטו ומערכת מרעישה כאילו אני בטיסה

שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום חמישי האחרון הורכבה באוטו שלי (מיצובישי לנסר) מערכת שכוללת:

רמקולים קדמיים 100 וואט

רמקולים אחוריים 500 וואט

ומגבר 1800 וואט

עכשיו הבעיה היא ככה איך שמדליקים את המערכת הוא קורא את הדיסק ויש רעשים בלתי נסבלים ועוד הרדיו דיסק בלי ווליום..

כאשר אני בניוטרל ומדליק את המערכת ונותן גז בהדרגה שומעים מהרמקול את הרעש של הגז.

וכשאני נוסע אני מרגיש שכל האוטו מחובר לרמקולים לדוגמא: אני נותן ברקס שומעים מהרמקול, אני מאותת שומעים את האיתות (גם כזה בפול ווליום).

אני לא יודע מה הבעיה אשמח אם תתנו לי פתרונות בעניין

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לFaq וקרא על רעשי אלטרנטור

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כימעת בטוח שמדובר במגבר זבל סיני של XPLOSION או משהוא בסיגון השילשול הזה.... ואני בטוח שזו הסיבה.....

כבל הRCA עובר ליד כבלי מתח ברכב או בניפרד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אתה חיי בסרט..לך תראה אחות אתה ניראה לי הזוי יתר על המידה בעניין הזבל סיני..

בכל אופן לפותח הדיון כל מה שנישאר לך הוא להדק חגורות להיזדקף לאחור ולהמריא..LOL

בדוק בFAQ רעשי אלטרנטור וכמו כן ליתר הבעיות עבור על המאמר הזה..

http://www.autosound.co.il/main.asp?url=content/20-08-2002-DIY-Ground-Noise.html

בהצלחה..

נ.ב: גם אני פעם חשבתי שלכבל מתח יש השפעה אם מעבירים סיגנל לצידו ..אבל הכל בולשיט. לאחר שראיתי כמה רכבים שאצלהם הדבר נעשה ועוד רכב שהועבר בו 3 כבלים 4 G ו3 סיגנלים ואין תופעות לוואי

ככה שזה לא חד משמעית הסטיגמה של הכבל מתח עם הסיגנל.זה לא מדע מדוייק!

אבל שוב אני לא מתנגד לשיטה הפרמיטיבית של מתח לחוד וסיגנל לחוד כי גם אני ברוב טיפשותי שמעתי לשטויות האילו פעם והעברתי אצלי בצורה הזו את החיווט..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חמוד שלי אני לא הזוי פשוט כבר ראיתי יותר מידי זבל סיני בחיים שלי ומה "המגברים" שלהם מסוגלים לשלשל....אני לא מדבר על קליפורניה בום שעוד סבירים אלה על הסופר זבל אקפלוז'ון וגושים....

אסף,ידידי חובב הסינים הקטנים והזולים להחזקה אחרי תקופת זמן אתה תבין שיש בעולם דברים יותר טובים ואיכותיים וצריך להישתדרג וסיני זול זה עדיין זבל ותיצא מסיוט שאתה חיי בוא:wink: .....

ברור שזה לא חד משמעי אבל זה שווה בדיקה....כבר היו הרבה מקרים בהם הייתה הבעיה הזו....

הרעשים יכולים לינבוע גם מכניסות RCA במגבר ובקרוס שלו שדרך כלל מאוד מאוד דפוקים בדגמים האלה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח סבבה . מי אני שיגיד לא למדופלם שכמוך..

יש מגברים ויש מגברים צריך לדעת על מה ליפול ופה סמוך עליי.

בכל אופן אני רואה שאתה מדבר כאילו הרגע יצאת מהכלא הסומלי ועברת מסכת עינויים קשים .

ועכשיו אתה בגן עדן.

מה נישאר לי לומר לך -יבושם לך .

אני והזבל סיני זה סיפור אהבה.

מה גם אצלי הזבל סיני נותן בראש

אבל יכול להיות שיום אחד אני יקום יעיף הכל ויתקין אוצרות ואוקיינוסים שלמים באוטו .כרגע כסף זה לא הבעיה שלי . אני פשוט מרוצה ממה שאני מקבל ותאמין לי במפגשים ואצל חברים אני שומע סטאפים של ימבה כסף וזה לא ממש עושה לי את זה כרגע בעיקר שצמד קומפוננט אחד שלהם בעל ערך כספי של כל הציוד שלי .

אבל ימים יגידו...

אני אופטימי נשמה..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה והתמיכה אבל הבעיה "חצי" נפתרה...

אין עדיין את הרעשים של הטיסה כי קניתי לו משתיק רעשים, אבל כשאני לוחץ על הברקס כשמערכת מופעלת זה נותן מין הפרדה כזאת ושומעים מין "תאק" כזה.

ובעיה נוספת היא כאשר מגבירים את הווליום כדי לשמוע קצת חזק ולהינות מהמגבר הוא נותן צליל לא מכוון למרות שכיווני לי את ה bass ואת ה trbale יכול להיות שניתן לכוון את הצליל בדרכים שונות?

הרדיו דיסק הוא של חברת MP SOUND קורא mp3 והמגבר הוא של חברת FIRST AUSTRIA 1800 וואט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי , נסה את מה שאני עשיתי ... תסיר את משתיק הרעש.. כי זה סתם ולא מועיל בכלל , עכשיו מכבל האפס שנכנס לרדיו דיסק שלך(הכבל השחור) חבר איזה כבל קצר ותסובב אותו מסביב לבננת ה RCA נכנסת ברדיו דיסק תסובב אותו על הפינים שמסביב ולא על הפין שבאמצע... תסובב וישר תכניס אותו לרדיו דיסק וככה תעשה עם הבננה השניה , ואני מבטיח לך שהרעשים יעלמו !

לפני שתעשה זאת אל תשכח להסיר את משתיק הרעש , וגם אל תשכח להגיד לנו מה קרה.

מקווה שתצליח.

[CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][URL="http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=161304"]אין כניסה![/URL][/COLOR][/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ameeer , מה זה "הכבל האפס"..? ניראה לי יש שם כמה חוטים שחורים...

אתה יכול בבקשה להסביר מה בעצם עשית כשחיברת את הכבלים בצורה שרשמת??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל האפס ז"א כבל הארכה שהרדיו דיסק לוקח ממנו ,

ובכן כל הרעשים יורדים לארכה ואתה לא תשמע רעשים בכלל! , בעית הרעשים לרוב מכבלי ה RCA הזולים בעלי סיכוך נמוך... בכל זאת , לא תפסיד כלום אם תנסה לעשות מה שהצעתי לך

[CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red][URL="http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=161304"]אין כניסה![/URL][/COLOR][/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...