Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להרכיב מגבר לא בתא המטען?

שימו לב! השרשור הזה בן 6906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי מאזדה 3 בגרסאת ה 5 דלתות.

כידוע, לדגם זה תא מטען קטן ולכן אם אחבר מגבר, בקושי יישאר שם מקום.

האם ניתן להתקין מגבר שלא בתא המטען?

כמו כן, בלי שום קשר:

האם אפשר לחבר זוג קומפוננט ל HU הרגיל בלא שימוש במגבר?

האם זוג קומפוננט ושאר הרמקולים הרגילים שבאים עם הרכב יספקו סאונד טוב עם באסים סבירים+? (הבאסים הנוכחיים לא חזקים מספיק לטעמי)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשים את המגבר מתחת למושבים הקידמיים אם יש מקום, או בכל מקום אחר בקבינה שנראה לך שאין בו שימוש ויכנס בו מגבר בגודל מסויים

לשאלתך השנייה ניתן, תשמע מוזיקה, עם מגבר פשוט יותר חזק

ולשאלתך האחרונה, הכל יחסי... תלוי איך אתה רוצה לשמוע, תמיד אפשר לשמוע טוב יותר

השאלה מה אתה אוהב ומה אתה מוכן להשקיע, אם נראה לך ששומעים טוב עם מה שיש.. אז אין בעיה

SPL @ 136.6DB!

with KICKER KX600.1 and KICKER 10" L7 @ ported 40hz box!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

א.לגבי השאלה שלך על המגבר התשובה היא כן,אפשר לשים אותו איפה שאתה רוצה.

מטעמי נוחות ומיקום הרוב המוחלט של האנשים שמים אותו בבאגאז',מה גם ומגבר לא תןפס כמעט

מקום אם בכלל,אז שקול זאת שנית.(את המקום תופס הסאב)

ב.אפשר לחבר קומפונטים להד יוניט, מנסיון קשה לפתוח קומפוננט סטנדרטי בלי הגברה חיצונית כלומר לנצל את היכולת שלו.

ג.לא יהיה לך מספיק באס אם תסתמך על הקומפוננט ועל רמקולים שאתה טוען שאין בהם מספיק באס,

מפני שקומפוננט לא מיועד לתת באס אלא מיד וטרבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

גם במערכת הקודמת שלי, שכללה מגבר וזוג רמקולים של RED SOUND, לא היה לי סאב וופר (אני גם לא בטוח שהיה לי בכלל קומפוננטים) אבל הבאסים סיפקו אותי והיו מספיק עמוקים בשבילי.

ואני יודע שהמגבר לא גדול במיוחד, אבל לפעמים גם הגודל הזה קצת יותר מדי.

בכל מקרה, שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה 3 אתה לא יכול להתקין מגבר מתחת למושבים הקדמיים ואל תנסה אפילו כי שם מותקנים תיבות החיישנים של כריות האוויר הצידיות אתה יכול להתקין רק על גב המושבים האחוריים בתא המטען

חוץ מזה הרמקולים במאזדה 3 שמגיעים עם הרכב הם ללא מותג ו מוצהרים 25 וואט אם הם מספקים אותך אז תשאיר אותם מעבר לזה שהם עשויים מקרטון קצת יותר עבה מניר עיתון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 150 קטן, ה 350 לא קטן בכלל... אבל נכנס יופי, ואפילו לא על גבו...

חוץ מזה, אני לא רואה שהוא ציין כאן משהו שקשור לגודל...

והנקודה היא: שניתן לשים בהרבה מקומות, אם רק רוצים.

עריכה:

לא אין בעיה של חום בכלל, לאף מהדגמים.

אלו מגברים טובים ביחס להספק שהם מצהירים ונותנים, וביחס לדרישות שלי ושל אבי.

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...