Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"משטרה...הצילו תוקפים אותי!אנחנו עושים סריקות באזור"...(עלילות משטרה-מקרה פרטי)

Chevair
שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה פשוט לא יאמן מה שקרה לי!

בהתחלה כששומעים על זה, אתם יודעים , מהצד...חושבים שזה לא נכון ושזאת רק סטיגנה מטופשת, קלישאה מגוחכת .

למען האמת אני מרגיש די בטוח בעיר מגוריי, ראשון לציון, עיר נקייה למופת, שקטה (מאוד) יחסית לעיר מרכזית(יחסית). הכל נראה שליו ורגוע, כמעט ולא רואים משטרה ברחובות.

זאת הבעיה העיקרית!

אובחן, זה המקרה שלי...זה מקרה הזוי ומפגר בכל מידה אפשרית!

אני ועוד חבר החלטנו לעשות סיבוב באוטו...אולי לנסוע לאכול גלידה אני יודע...החלטנו גם לאסוף את החבר השלישי בדרך. אבל מה הרעיון לגלידה נזנח והחלטנו לשבת באוטו סמוך לביתו של החבר השלישי, להאזין למוזיקה ולדבר על החיים.

בעודינו אנו מאזינים לצלילי מוזיקת ראפ(רוסית לצורך העיניין) אני רואה שני טיפוסים מתקרבים לעברינו...שני רוסים מוזנחים למראה, ממש הסטריאוטיפים של הרוסי הנרקומן.

עזבו את הרוסים! החששות שלי גברו מהרגע שהם מצאו לנכון להעיר משהו על המוזיקה שלנו!

לאחר מכן הכל קרה מהר.

הם ניגשו למכונית מהצד של הנהג(חבר שלי) והסיפור התחיל...הם התחילו לתת אגרופים וסטירות בלי התראה מוקדמת. הנהג שלנו נכנס לפניקה(מן הסתם זה מה שקורה כשנותנים לך מכות) בעודו מנסה לבטל את האימובילייזר הגאוני"" (המצאת המאה):-x

ולהתניע את הרכב אני מגונן עליו עם הידיים. שמתי לב שאחד מהם הולך עם היד לכיס ולמזלינו הוא לא הספיק להוציא את מה שהיה לו שם. האוטו התניע וטסנו משם.רק שלא היה לנו ממש לאן לטוס. הגענו לרחוב ללא מוצא ובעודינו אנחנו רואים שהם מתקרבים התקשרנו למשטרה.

"משטרה...מרביצים לנו, נותנים לנו מכות אתם חייבים להגיע" בעוד חבר שישב מאחור מנסה להסביר למוקדנית מה בדיוק קורה החלטנו לתת גז ולא היה ממש אכפת לנו מה עומד בדרכינו.

בדרך משם הם זרקו על האוטו אבנים ופגעו...וכאילו זה לא יכול לקרות פעמיים הגענו שוב לרחוב ללא מוצא!!! הסתובבנו , הגברנו מהירות ונסענו משם לא לפני שהאידיוט המטורלל הזה הספיק לזרוק עוד אבן שפגעה בדלת הקדמית איפה שאני ישבתי!

שני דברים שאני לא יכול לעקל!

המשטרה מסרה לנו שהיא עושה סריקות באזור?!?!? אולי היינו צריכים למסור מידע שגוי ולהגיד שהורגים אותנו, שוחטים אותנו ודופקים לנו את המכונית??? אולי באמת דיווח כוזב ודרמטי יותר היה מונע את זה!

הדבר השני!

הייתי יכול לצאת מהמכונית ולתת להם ב"ראש"(אני בחור מגודל ונראה מאוד מאיים:wink:) אבל היו כל כך הרבה אנשים מסביב! לאף אחד לא היה אכפת?

מסקנה! כן יש מסקנה.

אני קונה אקדח

אני ממשיך לקחת שיעורי ג'וג'יטסו שהפסקתי בגיל 10.

אולי כדאי לעבור למוזיקה קלאסית שלא תעצבן מפגרים?

בפעם הבאה שמאיימים על חייכם תתאמצו להמציא סיפור ממש טוב למשטרה.

אני רוסי בעצמי ואין לי שום דבר נגד העם שלי. אבל להגיד לכם את האמת! אני כבר מזמן לא מפחד מה"ערסים" הישראלים, הרוסים ה"הרוסים" מבחינה שכלית ונפשית הם אלה שאני מתגונן מפניהם.

תודה על ההקשבה. ברור שזה לא כל הסיפור היו עוד כמה קטעים והרבה אדרנלין...אבל אם הייתי מתאר את כל מה שקרה הייתי צריך לכתוב חיבור שלם ואת הבגרות שלי כבר עשיתי.:smile:

מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי הייתם צריכים פשוט לברוח...

ברור שמצד אחד הראש אומר "צא ופרק אותם מכות" אבל שוב, כמו שאמרת , לך תדע מה היה להם בכיס ...ואיפה זה יגמר אח"כ

אז שריטה על האוטו עדיפה מאשר דקירה ... ולמשטרה נותנים תאור מדוייק, והם הולכים לחפש, בנוסף אפשר ללכת להגיש תלונה במשטרה,

עוד אפשרות נחמדה היא "להעלם להם" ואז לתצפת עליהם, לקלוט איפה גרים או משהו בכיון , וללכת להגיש תלונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם גר בראשל"צ, וכמה שאני אוהב את המקום הזה,

מה שנהיה פה בזמן האחרון זה פשוט נורא!

מכות, דקירות, יריות, מטעני חבלה, אני מתחיל לחשוב שאני גר ב-NY ולא בישראל.

רק ביום חמישי זרקו על האוטו של אמי אבן בזמן ששטפתי אותו, וזה עוד כלום לעומת הכדורים שירו עליי, על החברים והאוטו עם רובה אוויר בזמנו.

לאף אחד לא אכפת, ועם הזמן זה רק יהיה עוד יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לתת תאור מדוייק של בן אדם כאשר הפעם הראשונה שפגשת אותו הוא דפק לך אגרוף לפרצוף...המוקדנית משום מה כל הזמן המשיכה לטעון שהיא לא מבינה...מה היא לא הבינה? אין לי מושג...אחרי דקה ומשהו העבירו אותנו למישהיא אחרת שהבינה הכל מיד...פלא...

אנחנו לא נגיש תלונה...כי אנחנו לא יודעים מי הם...ואף אחד מאיתנו לא זוכר איך הם נראו...והתלונה תעזור? למשטרה שלנו יש דברים הרבה יותר חשובים להתעסק בהם...

הלא כן...

בינתיים חבר שלי חושב שהוא יודע איפה הם מסתובבים למרות שהוא לא בטוח...נראה איך זה ילך...לעת עתה הוא מקווה שהם לא זכרו את הפרצוף שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא רשיון לאקדח. פשוט לקנות אקדח להגנה עצמית. אני לא רואה שום פסול בזה!

למצטדקים שבינינו, היום לא מציאים רק סכינים (רק העבריינים הקטנים), מהר מאוד זה מגיע גם לאקדחים ויותר.

רשיון לאקדח, ברטה קטנה צמודה לג'ינס, וכל עוד אתה בסדר בראש ולא מתכנן לתקוף אף אחד ויודע שזה להגנה עצמית, זה דבר מצוין.

דווקא אתמול נסעתי באור יהודה בלילה, בסביבות ה1 וחצי הורדתי את חבר שלי בצומת בשביל שהוא ילך הביתה, ומיד אחרי עמדה ניידת משטרה שחיכתה שאני אסע.

איך שזה קרה, נזכרתי שלא מעט פעמים שעברתי בשכונה הזאת בלילה ראיתי ניידת מסתובבת, לדעתי זה דבר מצוין, מהר מאוד מתחילות תגרות ומכות בין צעירים, חלקם שתויים. טוב שיש ניידת שמפטרלת, מה גם שאם מזמינים משטרה, אז זמן ההגעה שלה יהיה הרבה יותר מהיר מאשר ניידת מבסיס.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי (שח"מיסט) עושה את הפטרולים באור יהודה בימי שבת בין 10 בלילה ל5 בבוקר :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשיון לאקדח, ברטה קטנה צמודה לג'ינס, וכל עוד אתה בסדר בראש ולא מתכנן לתקוף אף אחד ויודע שזה להגנה עצמית, זה דבר מצוין.

וכשתירה חס וחלילה במישהו ותפצע אותו לך תוכיח שזה היה להגנה עצמית, בסוף עוד תצא אשם ותשב בכלא, עצוב אבל זה המצב. :?

הפתרון לפי דעתי הוא פשוט להתרחק מאנשים כאלה, ואם רואים סכנה מרחוק פשוט לדעת להתרחק. וכמובן לא יזיק ללמוד קארטה או קונג פו.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שכולכם מבינים ברכבים אבל בנשק אין לכם מושג.

קודם כל קשה מאוד להוציא היום רשיון במיוחד אם אתה בא מאכלוסיה בעלת סטיגמות עבריניות.

חוץ מזה מי שיודע קרב מגע מוציא בקלות אקדח מיד של יריב לא מיומן ,קל מאוד לפגוע בלב במקום ברגל כשאתה לא מיומן.

וכל זה לפני שאתה צריך לרקוד עם זה במועדון ,אתה לא יכול להשאיר אותו לבד בחוף,כנ"ל כשאתה משחק כדורגל/כדורסל/הוקי קרח או גומי.

כשתשאיר אותו בבית בשביל ללכת לים אז אח שלך הקטן עלול לשחק בו ,וזה תמיד נגמר רע.

בקיצור חבר'ה נשק לכל אזרח זה רע זה מסוכן ולא פרקטי אז תחפשו רעיון אחר.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר נוצר רושם שהתוקפים היו שיכורים, שראו את התפוז המכני פעם אחת יותר מדי.

שאלה שמסקרנת אותי: יש מצב שאלו היו שכנים שעשיתם להם רעש באמצע הלילה ע"י המוזיקה והדיבורים?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הרעיון להמליץ להוציא רשיון לאקדח?עוד אקדחים יסתובבו ברחובות?

לא מספיק היום אנשים שלא צריכים להגיע לזה מגיעים וגורמים נזקים סתם?

כל אחד בא ומחלק רעיונות לאקדחים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי (שח"מיסט) עושה את הפטרולים באור יהודה בימי שבת בין 10 בלילה ל5 בבוקר :roll:
מה זה שח"מיסט ? הוא היה בסיירת השחמט של צ"הל ? המהלכים שהם יודעים לעשות... :wink:

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה שח"מיסט ? הוא היה בסיירת השחמט של צ"הל ? המהלכים שהם יודעים לעשות... :wink:

לא מצחיק.

שח"מ = שירות חובה משטרתי

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כימעת בטוח למה הם התחילו להרביץ לכם בגלל ששמעתם ראפ רוסי ולא מזרחית עסלית:wink:

ועכשיו ברצינות לדעתי הייתם צריכים לצאת מרכב להוציא את לום שיהיה לכם בתא המיטען וליסגור חשבון או לפחות לתת ולקבל קצת מכות ואז לדבר...

ואגב,מה קרה עם הBRATAN השלישי שלכם? לאן הוא נעלם בסיפור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...