Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ריפוד לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 6891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש באיזור התעשייה בעמק חפר את חברה שמייצרת כיסויים{פלטיניום} ..

לי הם עשו ריפודים מותאמים לאוטו, מושבים קדמיים ואחוריים מבד מיוחד כזה ב300 שקל{צבע אפור}.

עד עכשיו מחזיק מעמד יפה מאוד{שנה וחצי} ומתנקה על ידי העברת מטלית לחה ...

*מה גם שהסמל של החברה לא צועק כמו כל התמונות שהראו לך פה כי הסמל בקטן ולא מורגש

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי תמונה של האוטו שלי שרואים תריפודים *** תריפודים = את הריפודים ***אלה ניראה לי יבואו בול על הפיג'ו כמובן אם זה הסיגנון שלך

אלה הם בדיוק הריפודים שיש לי באוטו!

ריפודים חרא זה לא מילה. גרביונים פשוטים, וכל זמן שעובר נוספים עוד רכבות בגרביונים האלה.

היו לי ריפודים כאלה טובים. חבל שזרקתי :(

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי תמונה של האוטו שלי שרואים תריפודים *** תריפודים = את הריפודים ***אלה ניראה לי יבואו בול על הפיג'ו כמובן אם זה הסיגנון שלך

הסגנון נחמד רק בלי הלהבות.

ראיתי כיסויים של חברת מגנום ושל חברת hr , אני אשמע לעצתם של רז ושל אמא שלי:-P ולא אקח כיסויים בהירים, רז צודק הכיסויים יתלכלכו מהר מאוד, ואמא שלי צודקת בכך שהיא לא תרצה לכבס לי אותם כל שבוע במוכנה כדי להוציא את הכתמי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, יש ספריי קצף נגד כתמים. כשמצטבר אבק (פעם בשבועיים) או כשנוצר כתם, מרססים בכמות נדיבה על הריפוד ואז משפשפים טוב טוב את הריפוד עם מטלית.

שכחתי איך קוראים לו, יש לי כזה באוטו.

אם את אוהבת בהיר וחושבת שזה יתאים, לכי על זה. אם את מעדיפה חיים קצת יותר קלים וריפודים כהים ופחות מיוחדים. לכי על שחור או כחול כהה.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל, תקני ריפוד פשוט של HR בגוון שאת רוצה, ולא חסרים שילובים כמו שאת רוצה, אני אישית עולה לי לראש עכשיו הכיסוי שלהם "אייר צ'ר" זה כזה סט בצדדים שחור באמצע כחול ויש כרית תמיכה נוחה מאוד לגב תחתון.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, יש ספריי קצף נגד כתמים. כשמצטבר אבק (פעם בשבועיים) או כשנוצר כתם, מרססים בכמות נדיבה על הריפוד ואז משפשפים טוב טוב את הריפוד עם מטלית.

שכחתי איך קוראים לו, יש לי כזה באוטו.

אם את אוהבת בהיר וחושבת שזה יתאים, לכי על זה. אם את מעדיפה חיים קצת יותר קלים וריפודים כהים ופחות מיוחדים. לכי על שחור או כחול כהה.

זה הדבר היחידי ברכב שאני מעדיפה להמנע מלנקות, כך שאני אעדיף את הכהים "וחיים קלים".

נ.ב

יש במקרה קטלוג של כיסויי רכב שניתן לראות בין דפי האינטרנט?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...