Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[אסטרה GSI] איך מחליפים נורות בקונסולה של המזגן?

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלק מהנורות בקונסולה של בורר חום/קור ועוצמת האוורור לא פועלות. באסטרה הקודמת שהיתה לי (1.4 1992) ההחלפה לא היתה קשה, מספיק היה להוציא את הטייפ ולהשחיל את היד מאחורי הבוררים. באסטרה שיש לי עכשיו (2.0 GSI 1994) אני לא מצליח לאתר את המקום של הנורות. הטייפ בוחץ, יש גישה ואני אפילו רואה את האור של הנורות, אבל לא יודע איך להגיע אליהן.

אני לא מעוניין ללכת לחשמלאי רכב כי זה יעלה כסף וגם רובם לא עובדים בעדינות עם פלסטיקים, במיוחד ברכבים ישנים. רוצה לעשות לבד.

יש פה מישהו שכבר החליף נורות כאלה באסטרה GSi?

(לא להיבהל, תמונה מהאינטרנט להמחשה בלבד :wink: )

דימה

palubka.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו זה ככה! נורות לא אמינות בגרוש...

לא ניסיתי עדיין ממש להוריד את ה, אבל אם תשים לב הקונסולה בתמונה היא כחולה, סימן שהבן אדם פירק אותה. אם הבן אדם פירק אותה אז אפשר להגיע ממש לכל מנורה ומנורה מלפנים.

בכדי לפרק את החלק הזה יש 2 ברגים למטה מצד ימין ומצד שמאל. חלק ממנה ניכנסת כאילו מתחת להגה אבל נראה לי שכל זה נישלף בקלות וזהו.

אני עוד לא ניסיתי את זה.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיף מבט סביב לקונסולה בדוק אם יש ברגים אם יש פרק אותם ואז אם הרבה עדינות סבלנות ומברג קטן שלוף את הקונסולה

זה לא כל כך מסובך לפרק כאלו קונסולות, אצלי באימפרזה יש שני ברגים נסתרים ואז עם מברג זה יוצר

אתה צודק שאתה לא רוצה חשמלאי כי הם לא עדינים

אתה צריך זמן סבלנות ולאט לאט להסתכל בטוח תצליח לפרק

אצלי באימפרזה גם נשפרה לי המנורה של הגיר האוטומטי. איש מקצוע רצה 150 שח על נורה שעולה 2 שח אם לא פחות

אז ישבתי והתחלית לפרק חצי קונסולה מהמזגן עד הבלם יד והצלחתי

המפתח בעבודה כזו זה ידיים טובות, זמן זמן זמן, סבלנות ואתה תצליח

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...