Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחליפים פילטר במזגן לרכב?

jlavi2002
שימו לב! השרשור הזה בן 6906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למדנו (מרביתנו) להחלי פילטר דלק, פילטר אוויר,פילטר שמן נוע ואפילו פילטר שמן ממסרת.

איך מחליפים פילטר מזגן ??

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב,איזה רכב? בדר"כ זה נימצא באיזור של מתחת לווישרים בתא המנוע. יש שם מין מגן מגומי/פלסטיק ששם עוברים המים כאשר יורד גשם או סתם כשיש מים במיקום של הניקוז מתחת לווישרים.

אז את כל הגומי הזה מעיפים החוצה ומתחת לכל זה יש את הפילטר. ככה זה לפחות באופל אסטרה.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב פילטר המזגן דומה מאוד לפילטר האוויר והוא נמצא בתוך תבנית מתחת לוישרים

פשוט מוציאים אותו ומחליפים באחר.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להחליף את המייבש עצמו

או לשפץ..(ולא נראה לי שמישהו מתעסק עם זה..)

לפחות זה מה שאמרו לי כמה אנשי מזגנים כששאלתי איך מחליפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הקולט מייבש ומחליפים אותו כיחידה אחת ולא את החומר הפנימי שבתוכו.

לפני החלפת הקולטמייבש יש להוציא את הגז מהמע' ע"י מכונת מחזור האוספת הגז אליה. לאחר החלפת הקולט מייבש מבצעים ואקום עמוק להוצאת שיירי לחות ומיים מהמע' ואז מחזירים בחזרה את הגז למע' עם תוספת קטנה של שמן מתאים למע' ואם היה חסר קצת גז משלימים החסר.

לאחר כל זאת בודקים את כל המע' לפעולה תקינה ולאטימות מוחלטת.

התפרצות גז המזגן היא מסוכנת ועלולה לפגוע בגוף ובעיניים.

מכאן אתה יכול לראות שעבודה נכונה זה למקצוען.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי שאלה

אולי אתה יודע.

אני מבין ומתעסק קצת במיזוג אוויר.איך ממלאים שמן במערכת?זאת פעולה שאף פעם לא ראיתי

עם מנסרה?אחרי הוואקום?לפני\אחרי מילוי הגז?

תודה ארז

בראבה SX 1.6 1997 גיר רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדנו (מרביתנו) להחלי פילטר דלק, פילטר אוויר,פילטר שמן נוע ואפילו פילטר שמן ממסרת.

איך מחליפים פילטר מזגן ??

תסביר על איזה "פילטר" אתה מדבר.

במכוניות חדישות יחסית יש מסנן אויר למזגן - ומעבר לזה יש גם מיבש (DRIER) שהוא גם סוג של מסנן.

הראשון מסנן חליקי אויר ופיח שבאים מבחוץ לפנים הרכב, השני מותקן על מע' הלחץ(גז) של המזגן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הקולט מייבש ומחליפים אותו כיחידה אחת ולא את החומר הפנימי שבתוכו.

לפני החלפת הקולטמייבש יש להוציא את הגז מהמע' ע"י מכונת מחזור האוספת הגז אליה. לאחר החלפת הקולט מייבש מבצעים ואקום עמוק להוצאת שיירי לחות ומיים מהמע' ואז מחזירים בחזרה את הגז למע' עם תוספת קטנה של שמן מתאים למע' ואם היה חסר קצת גז משלימים החסר.

לאחר כל זאת בודקים את כל המע' לפעולה תקינה ולאטימות מוחלטת.

התפרצות גז המזגן היא מסוכנת ועלולה לפגוע בגוף ובעיניים.

מכאן אתה יכול לראות שעבודה נכונה זה למקצוען.

רפי צודק, לפני שבועיים הייתה לי בעיה עם המייבש.

עכשיו המזגן שלי מעולה !

בדיקה של מערכת לא דולפת היא חובה, את הגז ממלאים במשקל ! (כתוב בצד הפנימי של המכסה מנוע).

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונות המיחזור לגז יש בקבוקון קטן שבו ממלאים, לפי הוראות יצרן, מעט שמן יעודי (השונה בין סוגי גז ויצרנים). בהפעלת הכנסת הגז אל מע' המזגן לרכב יכנס גם השמן מהבקבוקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...