Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי לרמקולים כהגנה מפני חום וגנבים?

שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמממ אני חושב שכן כיסוי בטון גם מבודד וגם מגן אבל יש בעיה קטנה הבטון לא נושם:lol:

ועכשיו ברצינות אני לא חושב שזה יעצור גנבים אבל אם אתה תכין כיסוי מבד שלא יבליט את הרמקולים אתה גם תרחיק את עין הגנב ואת חום השמש....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בד אקוסטי. הוא מצוין. רק מקרוב אפשר לשים לב שיש רמקולים (2 בליטות ענק באמצע המגש).

30\40\50 שקל אצל כל רפד. וגם מגן מפני השמש.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אם אתה מכין בעצמך יהיו בליטות

או שאתה יכול לתת 100 שקל שהבנאדם יתקין לך את הבד האקוסטי גם יתקין לך את הרמקול מלמטה (הכל כולל הכל בסביבות 100 120 שח לא כולל טיפ)

וכך לא יהיו בליטות

ולא בד אקוסטי לא מחמם יותר אלה מונע מקרני שמש ישירות לפגוע ברמקול

עידן

מפש איביזה טורבו 2001-2 ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דווקא יש פתרון אחר שעובד (בינתיים , בלי עין) בהצלחה :

פלסטיק של רמקול מעפן, על רמקול איכותי....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דווקא יש פתרון אחר שעובד (בינתיים , בלי עין) בהצלחה :

פלסטיק של רמקול מעפן, על רמקול איכותי....

זו שיטה יעילה ברוב המיקרים ורוב האנשים המשקיעים שאני מכיר משיגים ממני איזה גריל של TNT SOUND או פירלס או אקספלוזן ופשוט מלבישים אותו על הרמקולים היוקרתיים שלהם .

לפעמים עוזר ולפעמים לא[תלוי אם הגנב אינטלגנט ומזהה כמו גדול בכל מצב את הרמקול שהוא דופק או שהוא עילג והכיסוי מטעה אותו בקלות יתר.]בנוסף לשיטה יעילה זו ,להגנה על רמקולים אני ממליץ לך על וילון רשת אחורי בתצורת גליל. גם יפה וגם אופה וישמור באופן טוב על הרמקולים שלך נגד קרני השמש ופחות או יותר גם אפשר לומר נגד גנבים במובן מסויים. הבעיה שגם בפורום הזה אני מניח [משתדל שלא] מסתובבים איזה גנב או שניים שקוראים את ההודעות ואת השיטות וכל הדברים שנירשמים פה ומתעדכנים .

אני מקווה שאני מגזים ,אבל בעולם הזה אסור להיות אופטימי בכלום!

ערב טוב.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...