Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום מסלול עם מועדון פורשה

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 6902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף, 6 חודשים אחרי רכישת ה M3 , אחרי שהחורף הארוך מפנה מקום למזג אויר יבש יותר נרשמתי ליום מסלול עם מועדון פורשה המקומי.

כל אחד יכול לעלות על מסלול בתנאי שהרכב בטיחותי, הנהג חובש קסדה ו 100$.

11 בבוקר, לאחר שרוקנתי את האוטו מכל מה שלא מאובטח ( שטיחים, תא כפפות, כסף קטן וכו) אני מגיע למסלול המקומי וזה מה שאני רואה:

norm_AC63A785793C47C1B321DD7D745660A3.JPG

בהחלט מראה מרהיב, ואני יחד עם כולם מחכה לתורי לבדיקת בטיחות הרכב- ברגי גלגלים,צמיגים, מצבר, בלמים וכו.

לאחר סיום הבדיקה מחלקים את הנהגים ל4 קטגוריות לפי נסיון הנהג.

קבוצת המתחילים ואני ביניהם הולכת לתדריך בטיחות ארוך, שהצליח הצלחה מרובה להוציא לי את כל עודף הבטחון (מה, אני, אלוף , נסעתי 230 באיינשטיין בגולף 1985 טורבו, אני יראה להם מזה) והכניס בי קצת פחד.

לאחר סיום התדרוך סופחתי למדריך. כל נהג מתחיל צריך להיות מלווה במדריך על המסלול.

המדריך שלי דיוויד, איש נחמד בעל אוסף מכוניות קטן שבאותו יום החליט לבוא עם STI מצוידת ב 550 כ"ס, וסט מתלים מושלם של TEIN.

דיוויד בודק את לחץ האויר בשבילי (40PSI) . דיוויד לוקח את המפתחות של ה M3 ויוצאים לדרך.

הוא עושה שני הקפות כשהוא נוהג להראות לי את הקווים הנכונים ולהכיר לי את המסלול. נכנסים בחזרה לפיטס ואני קופץ לכסא הנהג.

התחושה משכרת, למרות שלא נוסעים מהר יחסית מהירות היא דבר שולי ברגע זה, אני מנסה לקחת קווים נכונים , להכנס ולצאת נכון מהסיבוב, דיוויד חוזר ומסביר שהכל זה פיזיקה, יש לשמור על FLOW טוב ן BALANCE כדי למנוע העברות משקל חדות שבעצם פוגעות באחיזה, אני מתחיל להרגיש בטחון ומגביר מהירות ,,,,,תענוג.

הרכב מרגיש מצוין, הרבה פידבק מההגה, בלמים ומתלים והמומנט עוזר לי להתרכז בנהיגה- יש כח בכל סל"ד . הדגל המשובץ מונף- סוף המקצה הראשון, סיבוב נוסף לקירור הבלמים ונכנסים לפיטס.

גשם מתחיל לרדת, שום דבר שמרגש את המקומיים. קבוצת המתקדמים עולה על המסלול למקצה ו5 דקות לאחר מכן נהג הונדה S2000 מאבד שליטה ונכנס בקיר בטון, הנהג שלם, האוטו הלך טוטל.

המקרה מעכב את הלו"ז וכולם מחכים לפינוי המסלול.

מקצה שני, הפעם יש לי מדריכה (נוהגת על BMW 325 ) .המקצה השני מרגיש אפילו טוב יותר, יש לי הרבה מה ללמוד, אבל אני משתפר עם כל הקפה, בולם מאוחר יותר, מהיר יותר ומדויק יותר.

זה הכל עד הפעם הבאה, כנראה חודש הבא.

MOTI MIATA R אני מחכה לך בסיבוב ............:wink:

norm_1F4FA43618694180B993AF3FDFF46634.JPG

norm_BB922048C585409AB1A48803DBA0B7C9.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתן אחי!!! נשמע שבילית יפה שם...

תתחדש על האם3! הלוואי עליי להיות שם איזה יום אחד עם אם 3...

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנהתי לקרוא...

ותתחדש על הM3 :beerchug:

חלומות נועדו בשביל להגשים אותם . . . 8)

אסקורט דור1 רפליקת RS (היעד - 150כ"ס אטמוספרי חזק)

סיוויק Eg6 סדאן/האצ'בק (מנוע B18c5 + מגדש על 320כ"ס)

ER-edition. . .ויש כאלה שאומרים שיש לי הרבה חלומות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים!

אם אפשר טיפה יותר מידע איפה אתה גר, אולי פירוט קצת על המסלול וכו'.

והפורד.. פשוט מדהימה.

אני גר במדינת אורגון, שאם לא שמעתם עליה מעולם, זה בסדר, גם אני לאשמעתי על המקום עד שעברתי לפה.

המסלול המקומי נקרא PIR והוא נראה כך:

pir_aerial.jpg

SmallMap2.gif

הפורד GT40 מדהימה גם לדעתי, מכל הבחינות.

שייכת לאספן רכב מקומי,שברשותו בין השאר כמה פרארי,כולל אנזו, 2 אוולושנים ועוד.

לדברי המדריך שלי שמכיר אותו, האספן טוען שהוא מקציב 1.4 מיליון $ בשנה לרכבים שלו וזהו!!

גרוש לא יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף, 6 חודשים אחרי רכישת ה M3 , אחרי שהחורף הארוך מפנה מקום למזג אויר יבש יותר נרשמתי ליום מסלול עם מועדון פורשה המקומי.
בשעה טובה ומוצלחת, באמת הגיע הזמן.

קבוצת המתחילים ואני ביניהם הולכת לתדריך בטיחות ארוך, שהצליח הצלחה מרובה להוציא לי את כל עודף הבטחון (מה, אני, אלוף , נסעתי 230 באיינשטיין בגולף 1985 טורבו, אני יראה להם מזה) והכניס בי קצת פחד.
טוב מאוד, ככה תתן כבוד לאוטו שלך, הוא בהחלט דורש את זה.

דיוויד בודק את לחץ האויר בשבילי (40PSI) . דיוויד לוקח את המפתחות של ה M3 ויוצאים לדרך.
40 נשמע גבוה מדי. נסה להעזר בשרשור הבא כדי לקבוע את הלחץ המתאים - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=60884

הוא עושה שני הקפות כשהוא נוהג להראות לי את הקווים הנכונים ולהכיר לי את המסלול. נכנסים בחזרה לפיטס ואני קופץ לכסא הנהג.

התחושה משכרת, למרות שלא נוסעים מהר יחסית מהירות היא דבר שולי ברגע זה, אני מנסה לקחת קווים נכונים , להכנס ולצאת נכון מהסיבוב, דיוויד חוזר ומסביר שהכל זה פיזיקה, יש לשמור על FLOW טוב ן BALANCE כדי למנוע העברות משקל חדות שבעצם פוגעות באחיזה, אני מתחיל להרגיש בטחון ומגביר מהירות ,,,,,תענוג.

איך אמר לי המדריך הראשון שלי לפני ארבע שנים - אל תדאג למהירות, תנהג חלק ומהירות כבר תבוא מעצמה.

הוא צדק.

הרכב מרגיש מצוין, הרבה פידבק מההגה, בלמים ומתלים והמומנט עוזר לי להתרכז בנהיגה- יש כח בכל סל"ד . הדגל המשובץ מונף- סוף המקצה הראשון, סיבוב נוסף לקירור הבלמים ונכנסים לפיטס.
תרגום לשפת המיאטות -

"המשפחתית הכבדה הזו לא רעה במיוחד, ההגה כמעט מצליח להעביר איזושהי תחושה עמומה, שאר הרכב מתפקד בצורה שמניחה את הדעת יחסית למשפחתית כבדה ומגודלת..." :-P:wink:

גשם מתחיל לרדת, שום דבר שמרגש את המקומיים. קבוצת המתקדמים עולה על המסלול למקצה ו5 דקות לאחר מכן נהג הונדה S2000 מאבד שליטה ונכנס בקיר בטון, הנהג שלם, האוטו הלך טוטל.
יש להם נטיה לעשות דברים כאלה, לנהגי S2000... כבר יצא לי לראות שלוש מהן מתרסקות.

MOTI MIATA R אני מחכה לך בסיבוב ............:wink:
איזה סיבוב? מתי אתה בא ל-SOW? :twisted:

ניפגש ב-PIR מתישהו הקיץ.. תנצל את הזמן להתאמן טוב טוב... אתה תזדקק לזה :-P!

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניפגש ב-PIR מתישהו הקיץ.. תנצל את הזמן להתאמן טוב טוב... אתה תזדקק לזה :razz:!

מוטי.

זה יכול להיות מעניין - גמר אליפות Cars Forum באורגון.:wink:

SmallMap2.gif

כמה שאלות:

1. המסלול לא נראה מאוד טכני, הישורת שולטת - כך זה נראה מהסרטוט - האם זה כך באמת?
  2. ובכלל, אני רואה שיש ישורת מכובדת - מהי המהירות המקסימלית שמתקבלת בישורת הארוכה?
  3. מה אורך המסלול?
  4. מה זמן ההקפה הנורמלי?

בהערכה רבה,

צבי הלוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

1. המסלול לא נראה מאוד טכני, הישורת שולטת - כך זה נראה מהסרטוט - האם זה כך באמת?
  2. ובכלל, אני רואה שיש ישורת מכובדת - מהי המהירות המקסימלית שמתקבלת בישורת הארוכה?
  3. מה אורך המסלול?
  4. מה זמן ההקפה הנורמלי?

בהערכה רבה,

צבי הלוי.

שלום צבי

1. אין לי נסיון על מסלולים אחרים לכן קשה לי לקבל פרספקטיבה. מה שנראה כישורת בחלק העליון של המפה הוא בהחלט סיבוב ואולי המסוכן ביותר של המסלול, זה הסיבוב בו ה S2000 נכנסה בקיר, המהירויות בסיבוב הזה גבוהות מאוד והמסלול נמצא בזווית שלילית , כלומר החלק החיצוני "נמוך" מהחלק הפנימי, מה שעוזר לזרוק אותך מהמסלול.

2. אני הגעתי ל 130MPH אני יודע שחלק מהפורשים הגיעו ל 150MPH ויותר

3. אורך המסלול כ 1.95 מייל

4. לא היו מדידות זמנים וזה בטח לא היה רלוונטי לגבי באותו יום, כך שאין לי מושג אבל אני מבטיח לעדכן בעתיד.

גולן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נראה היחיד עם כחול לבן, ואני מבטיח שאם היתי שם לא היתי מוריד את הראש מהבימרית שלך, בלי עין רעה.

אני מת על בימר.

אם אפשר לציין משהו: הרגע זחרתי מריצה נחמדה בת ארבעה קילומטר, ובדרך, שטה ליד עיני M3 E46 כחולה כשמיים קהים :)

איזה תענוג היה לראות את הפרונט. הצעד המדהים שלה. אי - שלא תעזו לשאול אותי "איך אתה יודע שזו M3?"... ככה אני יודע - אני ובממוו נולדנו זה לזו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...