Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות שחורים, איך מדביקים?

Naor.
שימו לב! השרשור הזה בן 6901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי מקהה חלונות בשחור, עכשיו אני יודע שאת המדבקה מדביקים מפנים עם מים וקצת סבון.

ככה עושים את זה?

וכדאי לפרק את כל החלום בשביל המידות?

מה השיטה הכי טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו השיטה הכי טובה להדביק חלונות....

קרא את חוקי הפורום לפני שאתה לוחץ על "שלח"... OK?!

תודה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.מסירים את פנל הדלת

2.שותפים את האוטו מביפנים ומבחוץ (אתה לא רוצה שיכנס ליכלוך ואבק בין המדבקה לחלון)

מומלץ לעשות במקום סגור!!!!!

3.מנקה את החלון מביפנים אם חומר סטרילי למשל קצת אלכוהול ולשפשפ הייטב(כדאי להוציא את כל הליכלוך והשמנים של ידיים מהחלון)

4.מצמיד את הניילון אם המדבקה וביחד אם שכין יפנית חותך את הצורה "חשוב ליגזור מאט מעל הגודל של החלון"

5.מוציא את מה שגזרתה ושם בצד לוקח חומר כחול של חלונות ומשפריץ על כל החלון פשוט תשפריץ בלי להיתקמצן

6.לוקח את ההדבקה ומוריד את החלק החיצוני שלה "העטיפה" כך שאתה מקבל חלק דביק וחלק חלק שם את זה על החלון כמו שהוא אם החומר הכחול ומתחיל לשחק אם זה עד שאתה ממקם את זה כמו שצריך אל תפחד על הדבק לא יקרה כלום אחרי שסיימתה אתה לוקח את הגומי הרגיל שאיתו מורידים מים מהחלון או מים מהשיש בבית ומתחיל לעבור על כל ההדבקה עד שתוציא כך את כל החומר של החלונות

7.אחרי שסיימתה את הכל הכל היתייבש אתה לוחק סכין יפנית "עדיף חדשה שלא תיקרע את הניילון" ועובר על המסגרת של החלון על החלקים המיותרים אלה שהשארתה בהתחלה "השוליים"

אחרי שסיימתה אתה מוזמן לנוח אבל אל תרכיב עדיין את הפנלים בדלתות תן לניילון ליתפוס את החלון לפחות 24 שעות

8.מומלץ לשים את הרכב בשמש כך הדבק "ייפשיר " ויתפש לחלון מהר יותר

חומרים דרושים:

סכין יפנית

חומר חלונות

גומי

וקצת רצון טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי השבוע להדביק את המדבקות הנ"ל ללא הצלחה

לא הצלחתי לגזור את הפילם בצורה שבה אני אוכל להדביק אותו בצורה טובה ... !

הגעתי למסקנה שצריך להסיר את החלון עצמו ואז להדביק ...

ומאז אני בשאלות ובעיות כיצד מורידים את החלון !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר נע סביבות 50 שקל לפשוט ביותר לבין 80 שקל ל"יוקרתי" וה"טוב" יותר (תהרגו אותי אבל הדבקתי משניהם ואין שום הבדל).

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...