Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חולצות המועדון - באירועי המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנו מתחילים בחגיגות שנת ה-20 למועדון ה-5.

לדעתי צפוי שיבואו לפחות לחלק מהאירועים קהל צופים רב, וזה הזמן "לעשות נפשות" למועדון ולרעיון.

בכדי להפיץ את הנושא ככל שניתן, רצוי שנבוא לאירועים אלו לבושים בחולצות המועדון. הדבר יתן מראה של "עוצמה" ו"כמות" בתנאי כמובן שרבים מאיתנו ינהגו כך.

בדרך כלל אנשים אוהבים להצטרף לכח חזק, עקב כך לדעתי יצטרפו למועדון חברים נוספים "חולי נושא האספנות".

זכרו: "מחולה לחולה - כוחנו עולה".

אגב, באירוע מסוג זה שיתקיים בשבת ודאי יהיה דוכן או שניים למכירת אבזרי מועדון, אז מי שאין לו חולצה - יוכל לקנות. (וכובע גם . . .:-D )

אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מצטער שאני מתעלק על השרשור

קראתי בקלאסיקון שהציעו להקים דוכן במפגשי יום שישי.

לדעתי זוהי החלטה מצויינת לתפוס שני ציפורים במכה אחת: גם לעשות יחצ"נות למועדון, וגם להגדיל את קופתו (כמובן שאם העסק יתפתח ויהיה יותר רציני, אפשר גם להעמיד מנהלה זמנית שתרשום חברים חדשים...). אפשר לוותר על מקום חנייה אחת במרכז החניון, ולהעמיד דוכן שמוכר אבטומובילים ישנים (וחדשים), חולצות, כובעים,מחזיקי מפתחות ושאר הדברים הנלווים.

אני מוכן להתנדב ולהרתם לעניין (עד כמה שניתן כמובן...)

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מצטער שאני מתעלק על השרשור

קראתי בקלאסיקון שהציעו להקים דוכן במפגשי יום שישי.

לדעתי זוהי החלטה מצויינת בכדי להגדיל את הקופה של המועדון. אפשר לוותר על מקום חנייה אחת במרכז החניון, ולהעמיד דוכן שמוכר אבטומובילים ישנים (וחדשים), חולצות, כובעים,מחזיקי מפתחות ושאר הדברים הנלווים.

אני מוכן להתנדב ולהרתם לעניין (עד כמה שניתן כמובן...)

ACE

נפלא!!! יהייה דוכן , דבר עם רותם מחר במשרד

חיבוק

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

הרעיון של אבי מתקבל בברכה, נעשה כל מאמץ להודיע לחברים שנרשמו לארוע ביום שבת לבוא עם חולצת המועדון.

מיותר לציין כי על גבי הרכב יתנוסס דגל המועדון.

לגבי הכובע- יהיה נחמד עם החברים יבואו עם כובע התואם את שנת ייצור הרכבים על מנת להוסיף צבע לארוע.

חשוב להביא ספרות רכב,תמונות.אביזרים יחודיים לרכב.ומטף כיבוי !!!!

כמו בחו"ל כל הדברים שהזכרתי מסודרים בתא המטען של הרכב.נכון יש להוציא את כל הגאנק.

כל רעיון חדש יתקבל בברכה.

להת ביום שבת

נחום

I am a strong believer in luck and I find the harder I work the more I have of it... Benjamin Franklin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה כל מאמץ להודיע לחברים שנרשמו לארוע ביום שבת לבוא עם חולצת המועדון.

היה צריך להרשם? :shock:

גם אם אני בא ללא רכב אספנות (לצערי :bigcry:)

damn!

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי להפיץ את הנושא ככל שניתן, רצוי שנבוא לאירועים אלו לבושים בחולצות המועדון. הדבר יתן מראה של "עוצמה" ו"כמות" בתנאי כמובן שרבים מאיתנו ינהגו כך.

אבי.

אם במקרה תראו את נחום, מתניה, צליק, רוני, מצה, אותי ועוד כמה חברים עם חולצות כתומות אז דעו שזה לא קשור לפינוי :wink: . פשוט זה הצבע שנבחר ליפני שנים מספר לחברי מועדון שפעילים בשטח האירוע.

ד.א

על החולצות מצוייר סמל המועדון וכתוב פעיל בשטח למי שלא מכיר...

משה.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיהיה מחירה של האבטומובילים אני אקנה את כל מה שיצא עד היום (:
עידן

ישנה מכירה כזו וניתן לרכוש בכמה אופנים, או בטלפון ואז לשלם גם עבור דמי המשלוח, או אם וכאשר תצטרף תוכל להגיע למשרדים לקנותם ולקחת בעצמך, הרשימה מופיעה בלוח קונים מוכרים באתר המועדון

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לדפדף קצת לפני שאני קונה אותם כדי לראות מה לקנות ומה לא.

האם במשרדים זה אפשרי?

בוודאי, אבל בתיאום מראש עם רותם במשרד

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...