Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר קטן (מתמטיקה vs פיסיקה)

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה רוצה ללכת לטכניון אז כדאי לך לבחור במתמטיקה.

אם לא, אז שניהם שווי משקל בשאר המוסדות, כמדומני.

אגב, מה רע בלהצטיין בשניהם?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ללכת לטכניון אז כדאי לך לבחור במתמטיקה.

אם לא, אז שניהם שווי משקל בשאר המוסדות, כמדומני.

אגב, מה רע בלהצטיין בשניהם?

אתה, אתה חמדן אתה... :wink:

זה הצטיינות שכבתית במקצועות של 5 יחידות, ובדרך כלל נהוג שאם מגיע לך הצטיינות ב2 מקצועות או יותר אז אתה בוחר רק אחד ואת השאר לוקחים אלה שאחריך...

אבל הרעיון שלך נשמע לא רע אם חושבים עליו לעומק... :roll:

והבהרה קטנה... מלבד קצת כבוד, ומזכרת לעתיד זה לא נותן לך כלום, כלומר זאת רק תעודה, זה לא מקנה יותר נקודות... או איזה צ'יק מכובד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם הייתה לי האפשרות, הייתי עושה אנדנדינו או כל הטלת פור שטותית אחרת, כיאה לעומק וחשיבות השאלה, ומנסה להמנע מהשווצה מוסווית כשאלה בפורום.

רוני

ד"א, תגידו, אם הייתה לכם האפשרות לבחור בין רפואת מוח עם התמחות בגנטיקה ובין ביואינפורמטיקה מולקולרית עם התמחות באסטרופיזיונאוטיקה שימושית של החלל החיצון, שניהם ב-MIT בגלל שאתם כ"כ חכמים שקיבלתם 800 בפסיכומטרי ויש לכם ממוצע משוקלל של 117 בבגרות, אז מה הייתם בוחרים? (אני שואל בגלל שזו שאלה מהותית שמטרידה אותי שכן אני מתאים לקריטריונים האלה)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם הייתה לי האפשרות, הייתי עושה אנדנדינו או כל הטלת פור שטותית אחרת, כיאה לעומק וחשיבות השאלה, ומנסה להמנע מהשווצה מוסווית כשאלה בפורום.

רוני

אתה והמח הקרימינלי והמסית (מלשון הסתה) שלך...

לא כולם חושבים על אותן דרכי פעולה אתה יודע...

שאלתי כי חשבתי אולי מישהו יתן לי סיבה (שאישית עדיין לא מצאתי) לבחור באחד מהם...

ואפשר לחשוב כבר במה יש להשוויץ... בסך הכל תיכון לא טכניון...

גולש פורום תמים שנפגע כתוצאה מרשעותו של אחר... (הצטרפו עוד היום לקבוצת התמיכה) :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי כי חשבתי אולי מישהו יתן לי סיבה (שאישית עדיין לא מצאתי) לבחור באחד מהם...

ואפשר לחשוב כבר במה יש להשוויץ... בסך הכל תיכון לא טכניון...

:roll:

מה שתרצה, רק כשתעלה במוחך השאלה המתבקשת "מה כדאי לעשות, להשקיע המון בפסיכומטרי ולהוציא 770+, או להשקיע מעט ולהוציא רק 700", אז נסה למצוא את הפתרון בעצמך...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. פיזיקה נחשב יותר ממתמטיקה במיוחד בטכניון נותנים לזה יותר בונוס ויותר התחשבות!!!

ובגלל זה הייתי בוחר בזה (כל פלצו יכול להבין במתמטיקה אבל בפיזיקה זה שונה)

ב. לבחור שרשם מטמתיקה הייתי מציע קודם כל לבחור בלשון ואחרי זה במתמטיקה או בפיזיקה

בכבוד רב

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאדיק6, מה שלומך?

כפי שהבנתי אתה שוקל להתמיין לעתודה האקדמאית (אני עוקב אחרייך, כן כן...),

ולכן כמו שאמרתי באם הינך שוקל להתקבל לטכניון, עדיף להשקיע יותר במתמטיקה, כי הציון המושג מוכפל ב10 מלבד ההכפלה ב1.3 של מקדם הבונוס. (זאת בהנחה שאתה עושה 5 יחידות כמובן). ציון מורחב אחר (כגון פיזיקה) מוכפל רק ב5 מלבד ההכפלה במקדם הבונוס (פיזיקה 1.3 בטכניון, בשאר המוסדות 1.25).

אם הינך לא שוקל טכניון, אין עדיפות למקצוע זה או אחר.

בשביל רוני, גם אני לומד מתמטיקה ופיזיקה (***משוויץ***8)). ולא מצטיין באף אחד מהם. (85~).

ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. פיזיקה נחשב יותר ממתמטיקה במיוחד בטכניון נותנים לזה יותר בונוס ויותר התחשבות!!!

ובגלל זה הייתי בוחר בזה (כל פלצו יכול להבין במתמטיקה אבל בפיזיקה זה שונה)

זו דווקא טעות, בטכניון מתמטיקה נחשב פי 2 מפיזיקה (כמו 10 יחידות). וזה ממש לא נכון שכל אחד יכול להבין במתמטיקה אבל לא בפיזיקה. זה תלוי גם בנושאים וברמות ההתעמקות בחומר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאדיק6, מה שלומך?

כפי שהבנתי אתה שוקל להתמיין לעתודה האקדמאית (אני עוקב אחרייך, כן כן...),

ולכן כמו שאמרתי באם הינך שוקל להתקבל לטכניון, עדיף להשקיע יותר במתמטיקה, כי הציון המושג מוכפל ב10 מלבד ההכפלה ב1.3 של מקדם הבונוס. (זאת בהנחה שאתה עושה 5 יחידות כמובן). ציון מורחב אחר (כגון פיזיקה) מוכפל רק ב5 מלבד ההכפלה במקדם הבונוס (פיזיקה 1.3 בטכניון, בשאר המוסדות 1.25).

אם הינך לא שוקל טכניון, אין עדיפות למקצוע זה או אחר.

בשביל רוני, גם אני לומד מתמטיקה ופיזיקה (***משוויץ***8)). ולא מצטיין באף אחד מהם. (85~).

ניר.

עם מתמטיקה סיימתי ברוך השם... אחח כמה שעות ירדו לי מהמערכת במועד חורף האחרון...

והשאלה שלי (תיאורטית לחלוטין, בלי שום קשר למציאות או אליי...) הייתה אם (נניח ובעולם דמיוני כלשהו...) תהייה אפשרות לבחור בתעודת הצטיינות בין מתמטיקה לפיסיקה? ולא באיזה מקצוע עדיף להשקיע...

תודה בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...