Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו B חם - לא מניע (הכותרת נערכה מסימני היסטריה ושלל כוכבי הלכת)

4Runner
שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי קליאו B 1.2 שנת 2001 ידני, 73K על השעון.

יש לי תופעה מרגיזה שאני לא מצליח לפתור, כשהרכב חם, הוא לפעמים מסרב להניע, הסטרטר מסתובב ויש חשמל אבל המנוע לא "תופס" , כשאני מניע בדירדור (ידני, איזה מזל), הרכב מניע בקלילות, החלפתי פלגים (למקוריים והיקרים של רנו) נישט ... אוטו דבר:

רכב קר - מניע בשניה.

רכב חם - לא תמיד מניע.

באחת הפעמים שהרכב לא הניע, ניתקתי את צנרת הדלק בגישה למזרקים (לחנוכיה) ויצא משם דלק בלחץ גבוה (מה שמצביע שכנראה אין בעיית משאבה או פילטר דלק) כמו כן לקחתי את הרכב לנסיעה בסל"ד די גבוה עם תוסף ניקוי לדלק ע"מ לנקות את כל המערכת מג'יפה (שלא אמורה להיות ברכב בן 4 עם 70K בלבד) , וכלום, התופעה נשארת ומעצבנת יותר ויותר !!!

האם איזה סנסור משגע את המחשב ? האם בעיית חשמל או דלק ???

בקיצור, אשמח לשמוע הצעות, רעיונות או פתרון מהמומחים בפורום.

תודה מראש: ליאור.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך לכוון האימובילייזר

יותא מידי פעמים שמעתי על סימפטומים דומים שהובילו לשם.

מגע מקצר כאשר האיזור חם והחוטים החשופים נוגעים.

זה תוצאה של הרכבת חאפר תוצרת פאר א"י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אימובילייזר או חוט ראשי שמביא זרם לסטרטר - היתה לי בעיה דומה במונדיאו שנפתרה בשלוש דקות על ידי חיזוק הכבל אצל חשמלאי. מסתבר שכשהוא היה חם הוא כנראה התרחב וניתק המגע.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב אין אימובילייזר וגם הסטרטר מסתובב כמו משוגע בלי בעיה, רק המנוע לא "תופס" כך ששתי האופציות שהצעתם ירדו מן הפרק

עוד ???

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט זאת בעיה מוזרה....מניע בדחיפה ולא עם סטרטר למרות שהסטרטר עובד....כשחם לא וכשקר כן.....אולי איכשהו לא יודע איך להסביר איך אבל החום פוגע בסולונואיד שמחבר את הסטרטר והוא בעצם מפרפר ומזיז את המנוע אבל לא מחובר טוב ובגלל זה הוא בקושי מזיז אותו...או לא מזיז מספיק....

אולי זה נשמע לא הגיוני אבל מה זה עוד יכול להיות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי היינס הסיבות לרכב לא מניע כשהוא חם (מדובר בסובארו אבל יכול להיות שזה גם אצלך):

1. פילטר אויר סתום

2. דלק לא מגיע לקרבורטור או למערכת ההזרקה (למרות שאמרת שבדקת אולי זה יעזור למישהו אחר)

3. מגעי מצבר עם קורוזיה, במיוחד ה (-)

4. סנסור טמפרטורת נוזל הקירור או סנסור כניסת האויר (לא יודע מה זה אומר כניסת אויר לאן? סליחה, אני משער שזה יושב על הבלוק)

5. בעיות בצ'וק או בקרבורטור (למרות שלך אין)

אני מקווה שעזרתי

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לדעתי הסטרטר שלך מריח מסריח ואולי הקלאץ שלו לא יעיל בחום

זה שאתה שומע אותו מסתובב זה לא אומר שהוא מסובב את המנוע

יכול להיות תחת חום הסטרטר עייף

מה גם שאם הייתה לך בעייה אחרת אז האוטו לא היה מניע בדחיפה או הייתה נדלקת לך נורה של מחשב ניהול מנוע

לדעתי יש לבדוק את הסטרטר.

יום טוב

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תודה, אבל כל ההצעות שלכם לא פגעו עד כה.

1. פילטר אוויר חדש בן חודש ונקי

2. הסטרטר מסובב את המנוע כמו גדול, (אני יודע מה זה סטרטר מחליק)

3. מגעי המצברים נקיים ועם סיליקון כמו בספר, ומחוזקים כמו שצריך

4. בעיות בצ'וק ??? כמה פעמים ניסיתי להניע עם מצערת בריצפה, כדי שפתח האוויר בבית המצערות יהיה על פול, לא עוזר כך שזה מוריד את בעיית התערובת העשירה (שגורמת לרכב לקרטע בהתנעה אבל להניע)

5. אף נורה של ניהול מנוע או משהו אחר לא מתריעה ...

בבקשה עוד רעיונות ...

ליאור

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

יש לי קליאו B 1.2 שנת 2001 ידני, 73K על השעון.

יש לי תופעה מרגיזה שאני לא מצליח לפתור, כשהרכב חם, הוא לפעמים מסרב להניע, הסטרטר מסתובב ויש חשמל אבל המנוע לא "תופס" , כשאני מניע בדירדור (ידני, איזה מזל), הרכב מניע בקלילות, החלפתי פלגים (למקוריים והיקרים של רנו) נישט ... אוטו דבר:

רכב קר - מניע בשניה.

רכב חם - לא תמיד מניע.

באחת הפעמים שהרכב לא הניע, ניתקתי את צנרת הדלק בגישה למזרקים (לחנוכיה) ויצא משם דלק בלחץ גבוה (מה שמצביע שכנראה אין בעיית משאבה או פילטר דלק) כמו כן לקחתי את הרכב לנסיעה בסל"ד די גבוה עם תוסף ניקוי לדלק ע"מ לנקות את כל המערכת מג'יפה (שלא אמורה להיות ברכב בן 4 עם 70K בלבד) , וכלום, התופעה נשארת ומעצבנת יותר ויותר !!!

האם איזה סנסור משגע את המחשב ? האם בעיית חשמל או דלק ???

בקיצור, אשמח לשמוע הצעות, רעיונות או פתרון מהמומחים בפורום.

תודה מראש: ליאור.

תוריד את המדבקות של קוני מהכנפיים הקדימיות והכל יהיה בסדר :biglaugh:

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את המדבקות של קוני מהכנפיים הקדימיות והכל יהיה בסדר :biglaugh:

תיזהר שאני לא יעשה בטעות רוורס עם הפוראנר לתוך החניה של הקקמוביל שלך, אתה וקרסו החבר שלך סידרתם לי מיזבלה צרפתית, הרמתי טלפון היום לשאול כמה עולה הפלסטיק בפגוש הקדמי (זה שמכסה את ה"אין פנס ערפל" בגודל 10 ס"מ ... עדיף לקנות קליאו חדש.

יאאללה - עוד לא הייתה תשובה של מומחה וכבר מאוחר ... :?

ליאור

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...