Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת שאלות על המועדון...

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 7858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במידה ואני נרשם למועדון ה-5, מהם ההטבות שאני מקבל ?

האם דמי החבר הם לחודש או לשנה ?

(אני כרגע סתם שואל, משום שאין לי רכב כרגע, אבל אני מתכנן על חיפושית אספנות)

(כן, זה שוב Speedster...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות במועדון החמש מכניסה אותך למאגר חובבי רכבי האספנות בארץ, הדבר הכי חשוב שזה מקנה זה אישור לקבל טלפונים של חברים אחרים כך אם יש לך רכב נדיר ואתה מחפש חלק מסויים במקום לייבא אותו אתה יכול לבדוק אם יש אותו לחבר אחר . . . . חוץ מזה אתה מקבל מדבקה נחמדה של מועדון החמש, אתה מקבל את חמשת העיתונים האחרונים של המועדון (אבטומוביל או משהו כזה . . . 5 לפנות בוקר, מה אתה רוצה ממני ????), נראה לי גם מחזיק מפתחות, אם אתה עושה מנוי לשנתיים אז אתה מקבל את אלבום העשור של המועדון, ספר חמוד ביותר, כל החברות שהיו אי פעם, לא כ"כ הרבה מידע אבל המממממממווווווווןןןןןןןן תמונות מאוד יפות של רכבים של חברים במועדון . . . . .

חוץ מזה יש הנחות בכל מני מוסכים, יש איזה פאנצרמכר שמוכר צמיגים במחירים מצחיקים (לא זוכר בדיוק מי אבל זה נמצא באחד המסמכים שקבלתי כשנרשמתי), יש חברת ביטוח שעובדת עם המועדון ונותנת מחירים מצחיקים לביטוח (בררתי גם על ביטוחים לא דרך המועדון וזה יוצא מחיר כפול), היה גם מישהו (בעל מוסך) שמכר כמה מכוניות דיי נדירות במחיר סמלי רק לחברי המועדון ב-2K דולר . . . .

כשאתה נרשם פעם ראשונה אתה צריך לשלם דמי הירשמות חד פעמיים ודמי חברות לשנה, זה יוצא סה"כ 300 ש"ח, אח"כ כל שנה עולה כ-100 ש"ח, אבל אני לא זוכר בדיוק ואל תתפוס אותי במילה, הכי טוב שתצלצל למשרדי המועדון 037318818 . . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי, ביטוח לרכב אספנות (חובה + צד ג) עולה 450 ש"ח, אז אתה רוצה להגיד לי שביטוח לחברי המועדון עולה בסביבות ב 200-250 ש"ח ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההקלות בביטוחים לררכב אספנות הם:

75% הנחה לביטוח חובה

50% הנחה לצד ג'

ככה זה בחברת ביטוח שעובדת עם המועדון (מצטער שאני לא מפרסם את השם של החברה, פשוט אני לא רוצה לפגוע באינטרס של המועדון), לפי מה שאני יודע ההקלות תקפות גם בחברות הגדולות אבל לצערי זה לא כך ביום יום ולפי בירורים שעשיתי המחירים היו מאוד מטורפים והתנאים בכלל על הפנים . . . . .

ושכחתי גם להוסיף שיש חברת גרירות שעובדת עם מועדון החמש שגם במחיר מצחיק לשנה (משהו כמו 150 ש"ח) . . . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בני מה שלומך?המוסטנג מוכנה לנסיעה?על פי אחד העיתונים יש גם ארוע בראשון לציון של המועדון ניסיתי ליצור קשר למשרד אייפה לא הצלחתי יש לך מיידע על זה?:)

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פנית אליי אז אני לא בני, אני אלעד ואני גם חבר במועדון החמש והסיבה שבגללה הפורום הזה קם . . . . .

בקשר למוסטנג של בני, אני ממליץ לך לשלוח לו מסר אישי בשביל שלא נהפוך את הפורום הזה לצ'אט . . .

אני לא מצאתי שום דבר בקשר לאירוע בראשון לציון, אתה יכול לבדוק בקישור הבא (אני מקווה שזה יעזור לך):

http://www.5club.org.il/events/events.htm

ואם זה לא עזר אז צלצל למשרדי המועדון . . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע נחמד...

יש גם הנחות בקנית חלפים ? (במקום כלשהו ?)

תלוי איפה, יש מקומות שעושים הנחות למועדון החמש (על המוסכים האלה תברר במשרדי המועדון, אני פשוט לא רוצה להטעות אותך) אבל אין שום תקנה על זה . . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...