Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחבי הפורום.

כתם קטן בצורת נקודה על ריפוד הרכב - בד בצבע בז', עיקש מאד ולא מצליח להוריד אותו (ירד רק טיפה)

כנראה שמדובר בדיו לפי הצורה בה התחיל לרדת .

מצורפת תמונה.

מה נסיתי:

1. טפ סטף

2.סנו אוקסג'ן של הכביסה עם מים רותחים

כנראה שהכתם מצריך חומר מאד חזק. אודה מאאאד לעזרתכם.

תודה

aaaaaa.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תנסה קיסמי אוזניים עם ספוג ספוגים באלכוהול רפואי. אם לא עוזר אז IPA, החומר הזה מוריד הכל.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיו יורד בקלות יחסית באמצעות... חלב!!

תרטיב מגבון לח במעט חלב ותשפשף בסבלנות

שוב שוב עד שיירד

בגדול כל מסירי הכתמים למיניהם לא יעילים אל מול דיו, למעט תכשירים יעודיים שנדירים מאוד

בנוסף, אם כבר ניסית באמצעים שונים (או כביסה) ולא ירד לפעמים נגרם שהכתם "נתפס" ושוב לא יורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה שייך לפה או לשרשור על שואבי אבק, אבל הייתי שמח לדעת איך השואב קרשר wd3 בשימוש לניקוי מושבים, האם היכולת שאיבה שלו מספיקה-הדגש העיקרי זה שאיבת נוזלים מתוך המושבים כחלק מהניקיון.

אשמח לקבל דעה ממי שניסה, וכמובן אם הקרשר לא עונה הצורך, האם יש שואב בתקציב של כ400 שקל שכן מבצע את הפעולה באופן סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם בגג הרכב אצלי יש מספר כתמים הצבע של הבד הוא אפור והכתמים למשל הם גם על המראה של ליד הנהג כתמי מייק אפ מידיים של בחורות או כתמים של נגיעות בגג הרכב השאלה שלי היא האם לנסות לגעת? אני מפחד שאני אחמיר את המצב ואמרח את הכתמים עוד

יש לי גם כתמים מאז שהתקנתי מערכת ברכב כנראה מהידיים של המתקינים, יש לי תרסיס מקציף של מגווירס, מנסיון שלכם? אני מפחד להחמיר את הכתם או ליצור כתם חדש. רכשתי מהאוטוסטטור מתלבט אם להתמשש או להחליף למשהו אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי חברה הבוקר יצאתי הביתה מחברה שלי והיה איתי בקבוק של ליטר של קונטיגו , לא שמתי לב שלא אטמתי אותו כמו שצריך וברוב טיפשותי הנחתי אותו על המושב שלידי במקום על הרצפה ובמשך 20 דקות כמעט כל תוכן הבקבוק נשפך על מושב הנוסע..

המושב היה ספוג , אבל זה הגיע לרמה שנזלו טיפות על השטיחון של המושב האחורי..

מה שעשיתי זה הספגתי מה שיכולתי בעזרת מגבת ופשוט השארתי את האוטו פתוח (פיזית פתוח) בחנייה בבית

(בית פרטי) עם כל הדלתות פתוחות.

הרכב עומד כך כבר לפחות 5 שעות (יש לציין שהאוטו מתחת לצילייה שמעט מורידה מיעילותה של השמש אך לא חוסמת לגמרי).

עכשיו נראה שהמושב יחסית התייבש אבל אין לי מושג מה קורה בפנים המושב שם יכולה עוד להיות לחות שתעלה עובש.

התכנון הוא להשאיר את הרכב פתוח כך עד שעת לילה מאוחרת (עד מתי שאלך לישון).

פעלתי נכון? הסאגה הזאת תסתיים ביום אחד או שאצטרך לעשות זאת שוב מחר? (ממש מפחד שיעלה עובש).

גרמתי לאיזשהו נזק למושב?

בתודה מראש , בן 21 לחוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוק קונטיגו? זה או מים (אין בעיה) או קפה (בעיה, החלב יסריח).

לא פעם ולא פעמיים נשפכו לי המים מהבקבוק של חדר הכושר (אני ממלא בבית במים מהמקרר עם קרח) - בדרך כלל בסוף יום העבודה, אחרי כמה שעות בשמש, לא היה להם זכר.

קפה נמצא אצלי בבקבוק קונטיגו מהדור הקודם, כך שאם אני מבריג אותו כראוי (ואני מקפיד על כך) אין בעיה שהפתח נותר פתוח, בניגוד לדור החדש שאמנם יותר קומפקטי, אבל אם הלחצן לא נלחץ התוכן נשפך. ומעבר לכך, הקפה נמצא בתוך שקית נילון קשורה בתוך התיק של העבודה, כך שהסכנה שיישפך ברכב קטנה מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוק קונטיגו? זה או מים (אין בעיה) או קפה (בעיה, החלב יסריח).

לא פעם ולא פעמיים נשפכו לי המים מהבקבוק של חדר הכושר (אני ממלא בבית במים מהמקרר עם קרח) - בדרך כלל בסוף יום העבודה, אחרי כמה שעות בשמש, לא היה להם זכר.

קפה נמצא אצלי בבקבוק קונטיגו מהדור הקודם, כך שאם אני מבריג אותו כראוי (ואני מקפיד על כך) אין בעיה שהפתח נותר פתוח, בניגוד לדור החדש שאמנם יותר קומפקטי, אבל אם הלחצן לא נלחץ התוכן נשפך. ומעבר לכך, הקפה נמצא בתוך שקית נילון קשורה בתוך התיק של העבודה, כך שהסכנה שיישפך ברכב קטנה מאד.

מדובר על מים , אם הייתי שופך קפה כנראה כבר הייתי במיון עם כדורים כנגד התקפי חרדה חחח

בקיצור אתה אומר שהכל אמור להיות בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים את המכונית בשמש, סגור חלונות - הטמפרטורה בפנים תגיע ל-60 מעלות. כמובן שאתה יכול לקחת אותה לים המלח או לאילת כדי שהיא תרתח :-D

לגבי התקפי החרדה - כל עוד אינך נתקע בדרך הם מיותרים.

והערה אישית - אסור לכתוב בפורום יותר משני "ח" ברציפות, וגם זה במסגרת המילה "פחח" או "פרחח" :evil:

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...