Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהייתי ילד קטן (לפני 9-10 שנים) זה היה באופנה של כיתה ד'1 להפוך את הקלמרים ללבנים ולרשום עליהם כל מיני דברים, אז היינו עושים את זה עם אקונומיקה וזה היה עובד מצויין, כשהתבגרתי קצת ככה הייתי עושה שיפשופים יפים על ג'ינסים פשוטים.

אני יודע מזה קליה אבל אני לא בטוח שהיא לא תוריד לו את הצבע, בכל זאת זה חומר חזק שאמור להוריד לכלוכים והכי טוב לבדוק לפני. אני יודע שאם הייתי מנסה וזה היה מוריד לי מהצבע הייתי מתעצבן רצח אז הצעתי לו לבדוק.

לפי דעתי באמת הכי טוב לקנות חומר יעודי לזה כמו של STP גם בגלל העלות הנמוכה(30-40 שקל) והתוצאות המוכחות.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חומר מעולה -> סנו שטיחים וריפודים.

sano.JPG

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש אותו גם בהום סנטר וגם באייס, שים לב שיש הבדלי מחירים בין מה שמוחרים בהום סנטר למה שמוכרים באייס למרות שזה אותו חומר, בהום סנטר זה זול יותר.

חוץ מזה יש לי שאלה, כשהייתי באוטודיפו ראיתי כמה מוצרים של טרטל ווקס עכשיו היה הבדל בציורים על האריזה, אחד היה עם צוואר ישר ואחד עם צוואר מעוגל ולמרות שזה אותו החומר זה עם הצוואר הישר עלה שקל פחות. האם אני יכול לחשוד בחומרים מזוייפים שמוכרים שם?

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות על הת'רד.

ניסיתי את כל התכשירים שהוצעו פה, שום דבר לא נותן תוצאה מספקת.

לכן אני מחפש, מקום טוב לרחיצה פנימית של הרכב ?

באיזור פ"ת.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר מעולה -> סנו שטיחים וריפודים.
אפילו שלא תעז לנסות להשתמש עם התכשיר הנ"ל הוא עושה סימנים רטובים על המושבים ואחר כך גם הם לא יורדים! בדוק!
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מנקה הריפודים של STP , ניקיתי איתו את כתמי השמן הידראולי שנשפך לי על הריפוד, והוא הוריד הכל !

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרבונה של יעקובי. מנסיון אישי.

בכלל: מה שחיפוש עושה: כאן!

תרד נעול, אנא קרא את כללי הפורום כאן!

תודה -

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

לא שמעתי על בחברה הזו

בכל אופן אני נוטה לנקות את הריפוד ברכב אחת לשבוע בשואב רגיל ופעם בשנה ניקוי ריפודים מקצועי בחברה

ממליץ על ניקוי ריפודים של ארגמן הם מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר מצויין לניקוי ביתי - מנקה ריפודים ושטיחים של קליה.

מקצועיים -

קלין קאר (פרסום כאן בפורום)

אחים עיני בלוד, יבואו אפילו עד אליך הבייתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקניתי את הרכב הריפוד של המושבים מקדימה היו במצב מזעזע, מלוכלכים ברמות לכלוך לא נתפסות (רמה כזאת שהורדתי לה כסף על זה)

בקיצור בהתחלה חשבתי לעצמי מקסימום אני אלך לרפד וארפד את המושבים הקידמיים

אבל לא לפני שננסה לנקות

שבת אחת תפסתי יוזמה, פירקתי איזה 300 חומרים

STP

טרטל וואקס

אבקת כביסה,

קליה להסרת כתמים

סנו שטיחים

סנו ריפודים

סנו אגרטלים

סנו אבטיחים (כדי שיהיה יחס לגודל)

בקיצור אוטו יום היה מטורף

כלום לא עזר, הייתי על סף יאוש ואז עלה לי רעיון, לאחותי יש 2 ילדים קטנים ואם היא מצליחה להוריד את הכתמים מהבגדים שלהם, האוטו קטן עליה :)

הרמתי אליה טלפון ולאחר התייעצות קצרה קיבלתי את העצה הבאה :

מים חמים עם נוזל כלים,

לקחתי גיגית שמתי כמות נדיבה של נוזל כלים ומים חמים, לקחתי מברשת טבלתי בתמיסה ושפשפתי את המושב, אחרי שכל המושב קורצף בצורה עצבנית נתתי לחומר הפעיל בנוזל כלים לעבוד מספר דקות ואז קירצפתי שוב,

לאחר מכן סמרטוט נקי עם הרבה מים וניגבתי את המושב עד שספגתי את כל הסבון

עד למחרת עם חלונות פתוחים,

המושבים יצאו - ח-ד-ש-י-ם !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...