Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עם מה אתם ממליצים לי לנקות את הריפוד באוטו .

ספריי לניקוי שטיחים

ספריי לניקוי קרבורטור .

מממ?

אולי תנסה ספריי לניקוי ר-י-פ-ו-ד-י-ם :roll:.

אני מחבב את החברה STP יש להם אחלה מוצרים.

כשתנקה תרשום חו"ד על המוצר. תודה.

בהצלחה,

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברה'לך אני אנסה את המוצרים .

במסגרת הקניה שלי באוטו דיפו של

וואקס ופוליש חדשים אני אצרף לסל גם את החומרים האלה

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברה'לך אני אנסה את המוצרים .

במסגרת הקניה שלי באוטו דיפו של

וואקס ופוליש חדשים אני אצרף לסל גם את החומרים האלה

תיקח מאימא\אשתך\אחותך את המנקה של הריפודים\ספות\שטיחים של סנו ותנקה עם זה זה מבריק לאללה רק תשפריץ תחכה 2 3 דקות ותבריש חזק... המראה מלבב.:-)

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תנסה ספריי לניקוי ר-י-פ-ו-ד-י-ם :roll:.

אני מחבב את החברה STP יש להם אחלה מוצרים.

כשתנקה תרשום חו"ד על המוצר. תודה.

בהצלחה,

דניאל.

ממליץ כם על החברה הזאת היא באמת נחמדה ולא ממש יקרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים

נראה לי שעד שאני אזיז את התחת לאוטו דיפו אני אשתמש בינתיים בספריי לניקוי ריפוד של סנו או משהו כי ליכלוך ממש קשה אין שם

בסה"כ קצת שאריות של בוץ ואבק ועוד כל מיני סוגי ג'יפה שלא נראה לי שתהווה בעיה גם לתכשיר ביתי

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אתמול סיימתי ללמוד (מזל"ט לי) וכרגיל היה את ה"רונדו" וכמו שכולם יודעים לבוא עם אוטו לרונדו זה פירושו להיות מוכן ללכלך אותו.

קיצור נכנס לי ספריי קצף לאוטו ונדבק למושבים, מה החומר הכי טוב לניקוי מושבים? איפה אפשר לקנות אותו באיזור המרכז? וכמה הוא עולה?

עריכה: מישו יודע איך להחליף פנס ערפל בפולו 16V משום שהפנס נמצא בטמבון ויש ממתחת פלסטיק שמגן על הטמבון

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש בפורום ותמצא שלל ת'רדים בנושא ניקוי מושבים וריפודים.

אבל אם אתה עצלן, יש חומר של STP לניקוי ריפודים שאומרים שהוא מצויין. ניתן להשגה בכל הומלסנטר ואוטו דיפוט.

מנסיון שלי, מברשת גסה וסינטבון עשו יופי של עבודה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים כמה טיפות קליה על מפית בד לבנה (בשום אופן לא ישירות על המושב!), תרטיב אותה עם מעט מים ותשפשף את האיזור המלוכלך. אחרי זה קח מפית אחרת, תרטיב אותה במים ותסיר את הלכלוך והקליה. לסיום קח מפית יבשה, תספוג את כל הנוזלים, תשאיר את הרכב עם חלונות פתוחים במהלך היום לשעתיים וסיימת. הכי טוב זה להשתמש במפיות הבד, שבאות בגליל, שנראה כמו נייר טואלט גדול.

כדי להחליף את פנס הערפל אתה יכול לפרק את הטמבון הקדמי. בשביל זה תצטרך מברג כוכב ומברג פיליפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליה לא יוריד לו את הצבע של הריפוד? אני זוכר בעבר שככה הייתי הופך קלמרי ג'ינס ללבנים, ע"י שימוש באקונומיקה.

לפי דעתי אל תסתכן עם קליה וחומרים שלא מיועדים לזה, תקפוץ להום סנטר ותיקנה STP טאףף סטאפ לריפודים, חומר מצויין שינקה לך את כל הריפוד כמו חדש.

אם בכל מקרה אתה מנסה עם קליה אז תנסה לפני בנקודה מוסתרת על הריפוד כדי לבדוק שזה לא מוריד את הצבע.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה תודה לכל העונים :)

אני ינסה קודם עם קליה במקום ניסתר שלא רואים אם עובד הרווחתי אם לא נקנה תחומר STP הזה..

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליה לא יוריד לו את הצבע של הריפוד? אני זוכר בעבר שככה הייתי הופך קלמרי ג'ינס ללבנים, ע"י שימוש באקונומיקה.

לפי דעתי אל תסתכן עם קליה וחומרים שלא מיועדים לזה, תקפוץ להום סנטר ותיקנה STP טאףף סטאפ לריפודים, חומר מצויין שינקה לך את כל הריפוד כמו חדש.

אם בכל מקרה אתה מנסה עם קליה אז תנסה לפני בנקודה מוסתרת על הריפוד כדי לבדוק שזה לא מוריד את הצבע.

what the hell ?!?!?!:wink:

דבר שני , הקליה הוא אל-אקונומיקה מן הסתם הוא לא אקונומיקה .

אני הייתי משקיע כמה שקלים וקונה משהו יעודי.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...