דף 27 מתוך 27 ראשוןראשון ... 1724252627
מציג תוצאות 391 עד 398 מתוך 398

נושא: ניקוי ריפודים מושבים

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: ניקוי ריפודים מושבים

שניהם לשימוש ישיר. אם יש לך כתמים ספציפיים, טפל בהם בנפרד, אחד אחד. מתיז את החומר על המושב. מחכה דקה שייספג קצת. מפעיל את החומר עם המברשת. מנגב את הלכלוך ואת הנוזל יחדיו עם מטלית מיקרופייבר נקיה מאד. שתהיה נקיה.

הכתם לא עבר עדיין? התז יותר חומר בפעם הבאה, שפשף יותר זמן את החומר. עד שהכתם יירד. אם לא יורד בכלל, נסה את החומר השני שיש לך. שניהם מיועדים לכתמים קשים לפי התיאור שלהם. אני בספק אם הם משאירים הלבנה על הריפוד, דווקא הלבנה זה דבר שפחות רואים על ריפוד שחור או אפילו בהיר אלא יותר על פלסטיקה שחורה. הלבנה פשוט פחות מורגשת על ריפוד לדעתי , וזה גם ככה חומר מקצועי ולא סתם מנקה כללי לבית, אבל כמו שאמרתי אם אתה תמיד רוצה להיות בטוח נסה את השיטה הזו בפינה יותר נסתרת, כמו אחורי המושב או צידיו, חכה שיתייבש ורק אז תראה אם יש הבדל.
    אפילו בהגדרה של המוצר התרסיס שיש לך כתוב שהוא לא מלבין את הריפוד.
    זה לגבי התרסיס, ויש פה גם סרטון שמתאר איך להשתמש בו:
    https://www.amazon.co.uk/Meguiars-G9.../dp/B0006ZWGEM

Coffee, lipstick, oil and other tough stains don’t have to become a permanent part of your carpets and upholstery. *Unlike ordinary household cleaners, Meguiar's G9416EU Carpet & Interior Cleaner lifts the most stubborn contamination without discolouring the surface*. It removes stains forever, because it leaves no sticky residue to attract fresh dirt. For the best results, work the cream into the fabric with a Meguiar's X3080EU Even Coat Microfiber Applicator Pad, then wipe with a clean Meguiar's X2020EU Supreme Shine Microfiber Towel. For bad stains, repeat the application. 16oz Bottle / 473ml Bottle

שני החומרים מיועדים גם לניקוי כולל או שוטף וגם להסרת כתמים. בתיאור למשל של הספריי קצף זה כתוב:
    https://www.amazon.com/Meguiars-G971.../dp/B009OBW5XQ
    SPOT OR ALL-OVER CLEANER: Dual purpose sprayer gives you control, letting you target stains with a narrow stream or perform general cleaning with a wide mist spray
    אם אתה מכוון את הפיה של הספריי לריסוס רחב , זה מיועד לניקוי כללי יותר. הפיה במצב שיורה זרם צר של קצף, זה "לטרגט" אזורים ספציפיים.

שים לב שבסרטון הראשון מראים שהוא מרסס על השטיח ומנגב/שוטף עם המטלית מיד לאחר מכן. זה למקרה שהכתמים לא קשים, לניקוי כללי יותר, תחזוקה שוטפת או רענון או חידוש השטיח. המטלית פה עושה גם את עבודת המברשת וגם את הרמת הלכלוך ושאיבת הנוזל העודף. בשיטה הזו אני משתמש לתחזוקה שוטפת. מספיג מטלית בחומר או מרסס על המושב ופשוט מנגב עם לחץ על המטלית. ואז עם מטלית יבשה או אותה מטלית בצד היבש שלה, מנגב.
    למקרים קשים יותר, מברשת עדיפה בהרבה לפני שימוש במטלית. ורק אז מטלית.
    שאלת מה ההבדל בין המוצרים, מלבד שזה קצף וזה תרסיס:
    התרסיס שיש לך כתוב אינטריור דיטיילר, כלומר הוא לא רק לריפוד הוא משמש גם לוייניל כלומר פלסטיקה פנימית של הרכב ולא רק לריפודים, שטיחונים ושטיחים. גם את החגורות בטיחות יכול לעשות איתו כמובן. גם את הדשבורד לפי התיאור.

הקצף זה ספציפית לריפודים, כל מה שקשור לבד. שטיחים, חגורות בטיחות, מושבים, משענות יד וכו'.

תודה רבה!
    עזרת לי מאד. לא ידעתי שזה מתאים לפלסטיקה ולחגורות, אשתמש גם.

שאלה נוספת,
    אני לא כ"כ מבין בשואבי אבק רטובים וחשבתי לנסות בכל זאת להשתמש בשואב אבק רטוב לתוצאה טובה יותר,
    אין לי שואב אבק, אך יש לי אפשרות להשיג ולהשתמש בשואב מאד מאסיבי (כתוב שהוא שואב גם רטוב) האם לדעתך זה יתאים?
    (במידה ולא, אשמח לדעת איזה שואב כן יתאים פחות או יותר)

זהו דגם השואב שאוכל להשתמש בו
    https://www.workimhi.co.il/items/170...chDetailsAName

שוב תודה.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

התרסיס שיש לך כתוב אינטריור דיטיילר, כלומר הוא לא רק לריפוד הוא משמש גם לוייניל כלומר פלסטיקה פנימית של הרכב ולא רק לריפודים, שטיחונים ושטיחים. גם את החגורות בטיחות יכול לעשות איתו כמובן. גם את הדשבורד לפי התיאור. בתיאור הם אומרים וייניל ולא פלסטיק, וייניל זה סוג של פלסטיק שמשתמשים בו המון בתעשיית הרכב. לכן הייתי מנסה בנקודה נסתרת גם הפעם אבל אפילו אם תהיה הלבנה כל חומר חידוש פלסטיקה הכי פשוט שיש אפילו יעלים לך אותה.

אני לא מתמצא בשואב אבק רטוב, מישהו אחר אולי יענה לך. יש ביוטיוב מספיק מדריכיפ גם.

פורמוהוליק הסימלון של pasat04

בעניין: ניקוי ריפוד , ריפוד מקורי .

המלצתי בעבר, ואמליץ שוב על Tuff Stuff, מנקה ריפודים מצויין, בשיטת הקצף, ואח"כ ניגוב עם מטלית רכה ונקיה.

5. חבר הפורום הבא הודה לpasat04 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

pasat04 - תודה!
    האם תכשיר זה מתאים להסרת כתמי שמן מהריפודים ?

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

בחצי חינם מחלקת רכב ותחנות דלק סונול בחנויות נוחות שלהם, ראיתי את זה ב 20 שח. חומר לא רע בכלל.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט ניסאן מיקרה כתב: הצג הודעה
    התרסיס שיש לך כתוב אינטריור דיטיילר, כלומר הוא לא רק לריפוד הוא משמש גם לוייניל כלומר פלסטיקה פנימית של הרכב ולא רק לריפודים, שטיחונים ושטיחים. גם את החגורות בטיחות יכול לעשות איתו כמובן. גם את הדשבורד לפי התיאור. בתיאור הם אומרים וייניל ולא פלסטיק, וייניל זה סוג של פלסטיק שמשתמשים בו המון בתעשיית הרכב. לכן הייתי מנסה בנקודה נסתרת גם הפעם אבל אפילו אם תהיה הלבנה כל חומר חידוש פלסטיקה הכי פשוט שיש אפילו יעלים לך אותה.

אני לא מתמצא בשואב אבק רטוב, מישהו אחר אולי יענה לך. יש ביוטיוב מספיק מדריכיפ גם.
    תודה רבה.

פורמוהוליק הסימלון של pasat04

ציטוט fusion-x כתב: הצג הודעה
    האם תכשיר זה מתאים להסרת כתמי שמן מהריפודים ?
    לשמחתי, אין לי ניסיון עם כתמי שמן.

10. חבר הפורום הבא הודה לpasat04 על ההודעה המועילה הזאת:

11. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ניקוי פנימי של המושב האחורי

נשפך לי נוזל על הריפוד האחורי (המיץ של חציל מטוגן) והוא חדר עמוק במושב כי רק אחרי 20 דקות שמתי לב, יש לי חומר לניקוי ריפודים אבל הנוזל חדר עמוק וצריך ניקיון יותר יסודי כמו פירוק של המושב.

אפשר לעשות ניקוי כזה בבית או עדיף ללכת למישהו עם ניסיון?
    הרכב זה סיאט איביזה עם מושבי בד

דף 27 מתוך 27 ראשוןראשון ... 1724252627

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 22/11/13, 20:08
  2. פוליש/ניקוי/שטיפה/ריפודים וכו' לגרנדה פונטו
    By donnie888 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 05/10/10, 19:08
  3. ניקוי ריפודים
    By Boris002 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 36