Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל בתמונות !

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יזמה נאה וברוכה, אבל...

לסיבה שבשנים האחרונות אין ספורט מוטורי בישראל אין שום קשר לחוק זה או אחר. במשך שנים ארוכות התנהלו כאן אליפויות ללא חוק. הסיבה היחידה היא (היעדר) תרבות מוטורית.

לא נתווכח אם זו בכלל סיבה להיעדר ספורט מוטורי בארץ (וגם זה לא מדוייק - יש ספורט מוטורי בארץ - מצומצם אבל יש: למשל, ליגת עבירות, ליגת אופנועים, קארטינג, וליגת ראלי שתתחדש אני מקווה במהרה בימינו) - אבל לגבי הסיבה שהיצעת אוכל לאמר:

1. היא לא הסיבה העיקרית.

2. היא בטח לא הסיבה היחידה. (יש בעיות ביטוח, בעיות רישוי המשליכות על הביטוח במקרה פגיעה בצופה למשל, בעייה רצינית של מלחמות יהודים ועוד.).

בימים ההם, ספורט מוטורי תפס נתח מכובד בכל גליון של "טורבו" ואחריו "אוטו". כשהסוחרים השתלטו על העיתונות, נפל הספורט (לא משתלם) לטובת יח"צנות ו"תוכן שיווקי".

לא הגיע הזמן להפסיק לבכות על זה בכל הזדמנות (גם אם יש צדק מסויים בדבריך).

סתם נקודה למחשבה....

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של השירוקו

יותר קל יהיה לי למצוא תמונות של אנג'לינה ג'ולי או מירי בוהדנה אבל אחפש

והאמת שזה הלך די מהר תמונה מאשקלון 88

השירוקו הצהובה בענן אבק

lastscan.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדובי שלום !

שמע, להחזיר אותנו 20 שנה אחורה ?

אתה יודע איך הגששים אמרו : לך תזכור !

מעניין אם זה יוכל אי פעם לחזור ??

כמי שהיה באותה תקופה פעיל בתור נהג ושותף בכל מה שאירגן המועדון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל

לשים פה בשבילך תמונה של הויזה זה ממש לא חוכמה אז הנה שתי תמונות יותר ישנות ופחות ברורות אמנם אבל אני בטוח שאתה מכיר אותן היטב

הראשונה עם האלפא סוד הלבנה בבאר שבע והשנייה עם הלנצ'יה בטא באשקלון

ועוד לא שמתי את התמונה עם אד קסרזון והמגדל

3.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוטורי אפשר לכתוב פה במשך כמה ימים ללא הפסקה ולזכור פרטי פרטים.

לדוגמה: באותו מירוץ שפרדי הביא את הטויוטה רמי לימון תפם מקום ראשון בזמני הדירוג עם

גולף 1600 ,אני מקום שני עם לנציה בטה קופה 1600 ופרדי האגדי שכה פחדנו ממנו רק במקום השלישי.

חוסר הניסיון שלנו במירוצים בלט מאוד אז, ופרדי המנוסה כן ניצח באותו מירוץ !!!!!!!

יש הרבה מה לספר אשמח להשיב על שאלות בכל הקשור לאותה התקופה עד היום כי אני נשארתי פעיל

בתחום הנהיגה והאירגון גם יחד עד היום .

כל הכבוד על הרעיון הרבה ותיקים ישמחו !

מישל גדז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

שלב האיסוף הנוסף מתחיל

בתקופה שלאחר הראלי קרוסים נערכו לפחות 3 מירוצי ראלי בארץ הקודש

אחד בערד

השני ברמת הגולן והשלישי באיזור עפולה והעמקים

התמונות מאותה תקופה נעלמו לי ואשמח להשלים את החסר בעזרת אחד מאנשי הפורום

במירוצים אלו השתתף לדוגמא רמי שוכטוביץ עם המיצובישי אבו וניר ירון עם הלנצ'יה אינטגרלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות קטנות ברשותכם:

1. המנטה הלבנה לא הייתה 400 אלא GTE עם קיט חיצוני של 400.

עד לפני כמה שנים היא הייתה אצל בחור ערבי מחיפה שמאוד הזניח אותה, יש למישהוא מושג איפה היא היום? אני מאוד אשמח למצוא אותה ולהחזיר עטרה ליושנה!

2. למה כל פעם שעושים סיכום כזה על המרוצים שוכחים את 2 המרוצים האחרונים ביער בן שמן?

אני מאוד נהניתי בהם וכדי "לחגוג" את תום עידן המירוצים בישראל ריסקתי את המיני שלי בסיבוב האחרון של המירוץ האחרון. מי גאון קטן של אמא?

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו בן שמן ,מישל גדז לקח את דודה שלו מצרפת לסיבוב ראווה וחזר עם דלת ימין מחוצה אחרי פגישה עם עץ, הרבה אמוציות היו במירוצים דאז, השועל האדום חיים רווה עם הפולו

אהוד לביא עם פגוש קידמי עשוי מפס רכבת רודף אחרי רוני סמדרסמן ועוד כהנה וכהנה

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נכנסתי לעולם המירוצים בצורה פעילה רק בבן שמן (קצת מאוחר מדי לא? :wink: )במירוץ הראשון עלית לגמר ו200 מטר לפני הסיום הלך הקלאצ (כשאני במקום השני) ובמרוץ השני (גם שם עליתי לגמר) בחלק האחורי של המסלול הייתה קפיצה שסיימתי אותה על האף, האוטו התהפך פעם אחת קדימה, שלוש פעמים הצידה וסיים את חייב כבננה על איזה עץ אורן מסכן שקפץ לי לנתיב.

אני יודע שכל הקטע הזה מצולם בסטילז ווידאו רק מעולם לא יצא לי לראות את זה, מישהוא מכיר?

את הסטילז צילם שימחה, ה"שותף", של דני זלצברג ממוסך רואד-רייסינג.

מישהוא יודע אם הנ"ל עדיין בין החיים?

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחה חי וקיים ,הוא עוזר היום לדב וורנר נהג חדש על ax שהייתה שייכת לדני הורוביץ הבעלים

של "אלכס אורגינל" דב הוא הבעלים של מוסך מורשה מזדה בכ"ס 09-7654935 שם תוכל לאתר אותו

בהצלחה

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...