Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל בתמונות !

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לדובי מלר שלום!

יצא לנו להכיר לפני כ-20 שנה + כאשר הייתי עורך עיתון "התחבורה" ואתה היית כתב.

ספרתי לך על תחילת הספורט המוטורי בישראל ועל העמותה הראשונה שקמה לספורט מוטורי בכלל בישראל "האיגוד לספורט מנועי" שערכה את האירועים הראשונים אוטו/מוטו קרוס בבאר-שבע.

הפעילות של העמותה החלה בשנים 81-83 האירועים הראשונים נערכו בבאר-שבע בין השנים 83-85,העמותה נרשה כעמותה ב-85 וסימה את רישומה ב-87.

נהגים מכל הארץ נרשמו לאירועים הראשונים בבאר-שבע באופן אישי,העמותה מועדון המוטורי הישראלי נרשמה כעמותה בסוף שנות ה-80.

אתה כעיתונאי צריך לפרסם את העובדות כמו שהיו ולא לסלף עובדות לשם מניפולציה של אנשי המרכז שנוח להם שיפורסם כפי שפרסמת.

אני לא נכנס לויכוחים עם אנשי המרכז רק עקב אילוצים במסגרת התאחדות irda .אנו פועלים ונפעל באתר הבאר-שבעי מזה 27 שנים,יש לנו בעיות כמו כולם להתרומם בעידן החדש,וכפי שאנו רואים עקב המריבות בין האנשים של הדור הישן שכל אחד עם איגו אדיר משלו ,הספורט יהיה תקוע עוד זמן רב (מקווה שאתבדה...).

באתר של שני העמותות שאני עומד בראשם יש לחצן היסטוריה –זוהי ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל.

יוסף בריינס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי שבת שלום

איפה ראית בדיוק שכתבתי שיש למישהו "זכות ראשונים" על הספורט המוטורי הישראלי או מי היה ראשון או שני ?

השרשור החל כמשהו מאד אישי, לחלקים בהם הייתי שותף.

מכיוון שבאופן אישי התחלתי להיות מעורב בספורט המוטורי הישראלי במרוץ הראשון שערך המועדון המוטורי הישראלי בבאר-שבע, שם התחלתי את השרשור הזה.

לא אמרתי שלא היו דברים קודם לכן או במקומות אחרים.

דבר נוסף, ומבלי להיכנס לויכוחים - נראה לי שאתה הולך לכיוון לא נכון בכך שאת מציע מניפולציה של אזור המרכז...ממש לא לעניין.

שוב, כתבתי את מה שכתבתי מכיוון שזה המקום בו לקחתי חלק ובו גם צילמתי את התמונות.

מה לעשות והמפגשים של המועדון המוטורי הישראלי נערכו באזור המרכז ? לא אני קבעתי את זה, היה אז ועד מסודר לכך ויופי של מפגשים.

בוא נהפוך את השרשור הזה ליותר טוב בכך שתשתף אותנו בחלק החסר, אני בטוח שלטובת הספורט וההיסטוריה זה יועיל. יש מספיק מלחמות בספורט המוטורי הישראלי, אנחנו בטח לא צריכים עוד אחת.

בידידות

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • ספונסר פורום

זו נוסטלגיה ,חבל מאוד שמרוצי הראלי קרוס הופסקו,המרוצים השאירו אצלי טעם טוב שאני לא אשכח כל חיי, כנהג בגרופ N נהגתי אלפא סוד 1200 סמק , במסלול בן שמן ועפולה .במרוצים שהיו באשקלון היתי מסתובב כילד חולה רכב בפיטס .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

איך אומר קיציס - אכן תמונות קשות (האחרונה)

ניר, דרך אגב, זכור לי מירוץ שהשתתפתי בגרופ N, פסלו אותי על קשת לא חוקית, היה חסר חיבור אלכסוני, אני זוכר שזה היה ממש לפני המקצים, ונסעתי מהר לאיזור התעשיה הצפוני כדי לרתך את החלק החסר, ועקב העומס בכבישים ולחץ הזמן, המשטרה סידרה לי ליווי כדי שאצא בקלות, ואספיק לחזור לתחילת המקצים, (ד"א, באמת שלא היה לי מספר על הרכב)... אני רואה שגם לך השוטר בתמונה השמאלית מסנה לעזור כמו אז, נכון ?

ליאור ב.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומר קיציס - אכן תמונות קשות (האחרונה)

ניר, דרך אגב, זכור לי מירוץ שהשתתפתי בגרופ N, פסלו אותי על קשת לא חוקית, היה חסר חיבור אלכסוני, אני זוכר שזה היה ממש לפני המקצים, ונסעתי מהר לאיזור התעשיה הצפוני כדי לרתך את החלק החסר, ועקב העומס בכבישים ולחץ הזמן, המשטרה סידרה לי ליווי כדי שאצא בקלות, ואספיק לחזור לתחילת המקצים, (ד"א, באמת שלא היה לי מספר על הרכב)... אני רואה שגם לך השוטר בתמונה השמאלית מסנה לעזור כמו אז, נכון ?

ליאור ב.

כן, הוא מנסה לעזור לי למצוא את הנייטרו.

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניר הסבא הטרי ---אני מקווה שהסיבה לטעות שלך קשורה ללחץ בעבודה ולא בשל היותך סבא זקן ושמח !!!!המירוץ הרטשון בעיר באשקלון היה ב-ספטמבר 1984 ולא ב-1983 !!!באהבה מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניר הסבא הטרי ---אני מקווה שהסיבה לטעות שלך קשורה ללחץ בעבודה ולא בשל היותך סבא זקן ושמח !!!!המירוץ הרטשון בעיר באשקלון היה ב-ספטמבר 1984 ולא ב-1983 !!!באהבה מישל

"המרוץ הרטשון ..." מישל, גם אתה כבר לא להיט !!! :-) ואגב: גם אני אוהב אותך!

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר מזל טוב !!!

מי יתן והנכד (או הנכדה) יזכה להתחרות בצורה חוקית ! (משאלה שספק אם תתגשם בקצב ההזוי של הבירוקרטיה כאן)

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שרשור מדהים

שווה כל מילה וכל תמונה

אני מחפש תמונות של אמא שלי למי שיש ?

וגם של הרכבים שהיו לנו באותה תקופה (לא רכבי מרוץ)

אם למישהו יש ברקע תמונה של :

1.הטרקטורון האדום לבן

2.שברולט קפריס קופה לבנה עם גג אדום

3.גי,אם,סי ראלי שני גוונים של כחול

ובכלל תמונות של שאול או אביבה זיטמן

תודה .

משה

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שכואב הלב איך שהמדינה פשוט אכלה את הספורטאים והמתחרים...כאילו שהם פשוט זבל.

אולי זה לא במקום,אבל זה סוג של "שואה" ושנאת חינם כמו שהיה לפני כמה עשרות שנים.

רק במדינת ישראל דבר כזה היה יכול לקרות.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המירוצים בבן-שמן , יש לי גם תמונות שלהם כולל המיני וגם הדודה של מישל שאגב נפצעה משהו במירוץ הזה

באיחור אלגנטי של 5 שנים, יש מצב שמישהוא יעלה תמונות מהמירוצים בבן שמן?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...