דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 293

נושא: ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל בתמונות !

Hybrid View

הודעה קודמת הודעה קודמת   הודעה הבאה הודעה הבאה
    פורמוהוליק הסימלון של דובי מילר

ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל בתמונות !

בעקבות פגישה מעניינת שהיתה לי עם מריוס ואילן
    החלפת זכרונות ועיון בתמונות החלטתי לשתף גם אתכם מעט באוסף התמונות שלי מפרקי ההיסטוריה של הספורט המוטורי בארץ
    לקחתי תמונה או שתיים מכל שנה שמייצגות פחות או יותר את הארוע
    להזכירכם מדובר בארועים מתחילת שנות ה-80 ועד תחילת שנות ה-90
    בהמשך אסרוק עוד ונמשיך לנוע בזמן

החלק הראשון הינו מירוץ הראלי-קרוס הראשון שנערך על ידי המועדון המוטורי הישראלי
    מועדון צעיר שמטרתו היתה קיום ספורט מוטורי בישראל
    התאריך - 15 ביולי 1984
    המקום שדה תימן ליד באר שבע
    בתמונות אלון קידר באלפא 33 מנצח מקצה ה-1300 סמק ואהוד לביא עם הסאאב 96 הכחולה
    מנצח מקצה ה-1000 סמק

תהנו

תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 1.jpg‏ - מספר צפיות: 2403 - גודל: 104.1 קילובייט   שם: 2.jpg‏ - מספר צפיות: 2275 - גודל: 118.5 קילובייט  

Re: ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל בתמונות !

נמשיך וסליחה על איכות התמונות , הן כבר בנות מאתיים
    מבאר שבע עבר המועדון המוטורי לאשקלון שם נבנה מסלול ראלי-קרוס קטן בתוך העיר לא רחוק מהתחנה המרכזית
    התאריך הוא 16 לאוקטובר 1984 חול המועד סוכות
    בתמונה הראשונה יצירה עצמאית של ניר פרץ שבנה מכונית מירוץ מטריומף הראלד
    התמונה השנייה שוב של ה-33 של אלון קידר והשלישית של המנצח ג'ורג קורשיה עם האלפא סוד
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 1.jpg‏ - מספר צפיות: 2090 - גודל: 40.3 קילובייט   שם: 2.jpg‏ - מספר צפיות: 2159 - גודל: 45.3 קילובייט   שם: 3.jpg‏ - מספר צפיות: 2188 - גודל: 41.1 קילובייט  

בשלב הזה המועדון המוטורי הישראלי הבין שיש דרך ועתיד
    המקום נשאר באשקלון אבל המיקום השתנה לאיזור התעשייה הדרומי
    מסלול נהדר עם טריבונת חול
    ובתמונה הטויוטה קורולה שפרדי פרייהאוף הביא לכבוד הארוע ולא, הוא לא ניצח איתה
    התאריך 6 באפריל 1985
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 1.jpg‏ - מספר צפיות: 1495 - גודל: 47.9 קילובייט  

שאר עונת 85 עברה במסלול האשקלוני עם הרבה חום ואבק
    בתמונות רוני סמדרסמן על 2 גלגלים עם הגולף החזקה שלו ורוני גוטפריד מחצבה עם האסקורט
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 1.jpg‏ - מספר צפיות: 1148 - גודל: 191.7 קילובייט   שם: 2.jpg‏ - מספר צפיות: 1166 - גודל: 147.5 קילובייט  

נחסמתי :(

ידידי היקר דובי מילר

תרשה לי לברך אותך , בזה שאתה מעלה לפורום את פיסת ההיסטוריה הנדירה המצולמת הזו.
    ודר"א אם אינני טועה, הטויוטה קורולה של פרדי פריהוף, היא הטויוטה קורולה הראשונה שהניחה גלגליה בארה"ק.

בכבוד רב
    אילן פ.

עונת 86 זימנה את המסלול החדש באזור התעשייה בדרום אשקלון ואיתו את הקוואטרו הבלגית וקבוצת הנהגים הקפריסאים
    מירוץ ראלי-קרוס בין לאומי ראשון בארץ הקודש ולא אחרון
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 2.jpg‏ - מספר צפיות: 1255 - גודל: 170.6 קילובייט   שם: 3.jpg‏ - מספר צפיות: 1278 - גודל: 208.0 קילובייט   שם: 4.jpg‏ - מספר צפיות: 1188 - גודל: 192.3 קילובייט  

פורמוהוליק הסימלון של אורן 16V

יש תמונות של הסיירה של בן ארי ?

עונת 86 התנהלה במסלול האשקלוני עם גיחה אחת לבאר שבע למסלול צר , מפותל וחלק אמרו שגם מסוכן
    פרדי פריהאוף נהג על האסקורט ושבר את ידו השירוקו של חנן וולוצקי התרסקה לאחר גלגול מרשים
    בעונה הזו זכינו לראות את פקה נינקוסקי הפיני עם החיפושית הכחולה , את רם לנדס עם הגולף ואת מישל גדז' עם הויזה

תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 1.jpg‏ - מספר צפיות: 1113 - גודל: 214.3 קילובייט   שם: 8.jpg‏ - מספר צפיות: 1204 - גודל: 74.6 קילובייט   שם: 10.jpg‏ - מספר צפיות: 1661 - גודל: 63.6 קילובייט  

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: Re: ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל בתמונות !

ציטוט דובי מילר כתב: הצג הודעה
    נמשיך וסליחה על איכות התמונות , הן כבר בנות מאתיים

מבאר שבע עבר המועדון המוטורי לאשקלון שם נבנה מסלול ראלי-קרוס קטן בתוך העיר לא רחוק מהתחנה המרכזית
    התאריך הוא 16 לאוקטובר 1984 חול המועד סוכות
    בתמונה הראשונה יצירה עצמאית של ניר פרץ שבנה מכונית מירוץ מטריומף הראלד
    התמונה השנייה שוב של ה-33 של אלון קידר והשלישית של המנצח ג'ורג קורשיה עם האלפא סוד
    אחחחחחח אחחחחחחחחח איפה הם הימים ההם

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל בתמונות !

[FONT='Arial','sans-serif']לדובי מלר שלום![/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']יצא לנו להכיר לפני כ-20 שנה + כאשר הייתי עורך עיתון "התחבורה" ואתה היית כתב.[/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']ספרתי לך על תחילת הספורט המוטורי בישראל ועל העמותה הראשונה שקמה לספורט מוטורי בכלל בישראל "האיגוד לספורט מנועי" שערכה את האירועים הראשונים אוטו/מוטו קרוס בבאר-שבע.[/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']הפעילות של העמותה החלה בשנים 81-83 האירועים הראשונים נערכו בבאר-שבע בין השנים 83-85,העמותה נרשה כעמותה ב-85 וסימה את רישומה ב-87.[/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']נהגים מכל הארץ נרשמו לאירועים הראשונים בבאר-שבע באופן אישי,העמותה מועדון המוטורי הישראלי נרשמה כעמותה בסוף שנות ה-80.[/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']אתה כעיתונאי צריך לפרסם את העובדות כמו שהיו ולא לסלף עובדות לשם מניפולציה של אנשי המרכז שנוח להם שיפורסם כפי שפרסמת.[/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']אני לא נכנס לויכוחים עם אנשי המרכז רק עקב אילוצים במסגרת התאחדות [/font]irda[FONT='Arial','sans-serif'] .אנו פועלים ונפעל באתר הבאר-שבעי מזה 27 שנים,יש לנו בעיות כמו כולם להתרומם בעידן החדש,וכפי שאנו רואים [/font][FONT='Arial','sans-serif']עקב המריבות בין האנשים של הדור הישן שכל אחד עם איגו אדיר משלו ,הספורט יהיה תקוע עוד זמן רב (מקווה שאתבדה...).[/font]
    [FONT='Arial','sans-serif']באתר של שני העמותות שאני עומד בראשם יש לחצן היסטוריה –זוהי ההיסטוריה של הספורט המוטורי בישראל.
    [FONT='Arial','sans-serif']יוסף בריינס[/font]

יוסי שבת שלום

איפה ראית בדיוק שכתבתי שיש למישהו "זכות ראשונים" על הספורט המוטורי הישראלי או מי היה ראשון או שני ?
    השרשור החל כמשהו מאד אישי, לחלקים בהם הייתי שותף.
    מכיוון שבאופן אישי התחלתי להיות מעורב בספורט המוטורי הישראלי במרוץ הראשון שערך המועדון המוטורי הישראלי בבאר-שבע, שם התחלתי את השרשור הזה.
    לא אמרתי שלא היו דברים קודם לכן או במקומות אחרים.

דבר נוסף, ומבלי להיכנס לויכוחים - נראה לי שאתה הולך לכיוון לא נכון בכך שאת מציע מניפולציה של אזור המרכז...ממש לא לעניין.
    שוב, כתבתי את מה שכתבתי מכיוון שזה המקום בו לקחתי חלק ובו גם צילמתי את התמונות.
    מה לעשות והמפגשים של המועדון המוטורי הישראלי נערכו באזור המרכז ? לא אני קבעתי את זה, היה אז ועד מסודר לכך ויופי של מפגשים.

בוא נהפוך את השרשור הזה ליותר טוב בכך שתשתף אותנו בחלק החסר, אני בטוח שלטובת הספורט וההיסטוריה זה יועיל. יש מספיק מלחמות בספורט המוטורי הישראלי, אנחנו בטח לא צריכים עוד אחת.

בידידות
    דובי
    הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

חדש בפורום (< 41 הודעות)

תמונות יפות דובי. נושא מעניין. אני עוקב אחריך הרבה. פרסם עוד!

ספונסר פורום הסימלון של אלי אמרן

זו נוסטלגיה ,חבל מאוד שמרוצי הראלי קרוס הופסקו,המרוצים השאירו אצלי טעם טוב שאני לא אשכח כל חיי, כנהג בגרופ N נהגתי אלפא סוד 1200 סמק , במסלול בן שמן ועפולה .במרוצים שהיו באשקלון היתי מסתובב כילד חולה רכב בפיטס .
    אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של AutoCool

אז ועכשיו ....
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: Clipboard01.jpg‏ - מספר צפיות: 319 - גודל: 316.6 קילובייט   שם: Clipboard02.jpg‏ - מספר צפיות: 326 - גודל: 302.7 קילובייט   שם: Clipboard03.jpg‏ - מספר צפיות: 328 - גודל: 294.1 קילובייט   שם: Clipboard04.jpg‏ - מספר צפיות: 331 - גודל: 314.1 קילובייט  

ניר בן-ארי
    מוסך 'דרך השטח בשרון'
    קיבוץ שפיים.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של 4Runner

איך אומר קיציס - אכן תמונות קשות (האחרונה)

ניר, דרך אגב, זכור לי מירוץ שהשתתפתי בגרופ N, פסלו אותי על קשת לא חוקית, היה חסר חיבור אלכסוני, אני זוכר שזה היה ממש לפני המקצים, ונסעתי מהר לאיזור התעשיה הצפוני כדי לרתך את החלק החסר, ועקב העומס בכבישים ולחץ הזמן, המשטרה סידרה לי ליווי כדי שאצא בקלות, ואספיק לחזור לתחילת המקצים, (ד"א, באמת שלא היה לי מספר על הרכב)... אני רואה שגם לך השוטר בתמונה השמאלית מסנה לעזור כמו אז, נכון ?

ליאור ב.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal
    "מוות לשיעמום"

דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 75
    הודעה אחרונה: 12/10/06, 20:20
  2. ניגוד אינטרסים - הספורט המוטורי בישראל
    By תםשיודעלשאול in forum ספורט מוטורי
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 09/10/06, 12:41
  3. ההיסטוריה של הספורט המוטורי (הכותרת נערכה)
    By דובי מילר in forum רכבי אספנות
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 09/10/04, 1:21
  4. תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 07/07/04, 13:46
  5. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 30/12/03, 2:54

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות