Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה שהפורום לא יפתח מוסך משל עצמו?!

NinTai
שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על הרעיון ההזוי, אבל יש פה כל כך הרבה אנשים וכל כך הרבה חומר... למה שלא נפתח מוסך וזהו?!? :-)

כבר עלה לי לראש אוטופיה של מוסך שכולם באים ומקבלים את הידע של כולם ומתקנים ומתקינים ועושים הכל ביחד...

מה אתם אומרים?!

בשביל להתחיל לחיות, אתה חייב למות לפחות אין ספור פעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון נחמד אבל לא פרקטי, מי ישלם את החשבונות? מי ירוויח מהמוסך?

הפורום שהוא קבוצה ענקית של אנשים לא יכול לאחד את כולם ביחד ולפתוח מוסך, יש פה כל כך הרבה ידע בגלל אנשים שהם בעלי מוסכים ועובדים במוסכים, הם לא יתפטרו מהעבודה שלהם בשביל "אוטופיה" של מוסך.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הרעיון ההזוי, אבל יש פה כל כך הרבה אנשים וכל כך הרבה חומר... למה שלא נפתח מוסך וזהו?!? :-)

כבר עלה לי לראש אוטופיה של מוסך שכולם באים ומקבלים את הידע של כולם ומתקנים ומתקינים ועושים הכל ביחד...

מה אתם אומרים?!

למה להסתפק במוסך?

יש פה עורכי דין, אז נוכל לפתוח משרד בתוך המוסך לייעוץ בענייני תעבורה.

יש פה רופאים, אז נוכל לפתוח מרפאה פרטית לחברי הפורום ליד המוסך.

נוכל גם להעביר טסטים במקום, כי יש פה אנשים שעובדים בתחום :-)

ואין גבול לדמיון, בסוף נקים מושב אוטופי משלנו :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפשים נועל שרשורים בעל נסיון ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...