Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי למכור את הCTI שלי ולקנות 206 קבריולט?

הצדיק
שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

יש ברשותי CTI שנת 92 שעברה לא מזמן החלפת מנוע, וחוץ מזה, הרכב מושקע ברמה שלא תתואר, בקנאות יתרה. אני משוגע על הרכב, והוא מצוייד בגג חשמלי תקין, מזגן והכל תקין ברכב, אבל,

בתקופה האחרונה חשבתי לעשות המרה ולהחליף את הרכב ב 206 קבריולט, כדי לעלות קצת באיכות, וחוץ מזה שנדלקתי על הרכב מאוד.

ההתלבטות שלי מאוד גדולה, מצד אחד זה הפן הכספי, ומצד שני זה לאבד אוטו נדיר שאני מת עליו, שאני פשוט לא יכול לחשוב על כך שמישהו אחר יהיה הבעלים שלה, לאחר כ"כ הרבה השקעה פיסית ונפשית על הרכב.

אנשים, מה אתם מציעים לי לעשות? תקחו בחשבון את השיקולים שלי שהם: כסף (התחייבות להלוואה), איבוד אוטו נדיר. אבל, בא לי לעלות קצת ברמה, ושום אוטו אחר לא בא בחשבון, אני לא סובל מכוניות, אני טיפוס של אופנועים וג'יפים, וזה מה שהיה לי עד לפני ה CTI, ובמקרה קניתי את ה CTI, ונדלקתי מאוד על ה 206 קבריולט, אני שואל את השאלה גם לצד השיקולים החומריים של הרכב הנ"ל לעומת ה CTI.

תודה רבה.

ד.א. כמה CTI יש בארץ היום ? מישהו יודע?

IDO.G

"חייך, הכל לרעה"!!! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המצב הכספישלך, אבל לפי דעתי תקנה את ה 206 באיזו תוכנהית מימון אטרקטיבית וכדאית.

כה שתוכל לשמור על ה 205 שלך שאתה כל כך אוהב.

אתה מתכוון לרכב חדש דנדש, או לקנות יד שניה?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הכסף , והרמה.

306 קבריולט, תתן לך גג פתוח , ב30-40 אלף ש"ח , והנאה מטורפת , ונראית הרבהההההההההה יותר טוב מ206 CC :)

והיא בהחלט יותר נוחה ומתקדמת מה CTI :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיבזור אומנם עני ,אבל תמיד אפשר לשדרג אותו בדברים כגון מושבים מפנקים יותר וכו'

יש לך מכונית מדהימה עם כל הקבלות שרק צריך

חבל יהיה לנטוש אותה לטובת אחרת ולא משנה מי,אבל שוב הכל תלוי ברצונות שלך כלפי הרכב.

אני לדוגמא מכרתי מכונית חדשה נוחה ומפנקת לטובת מכונית ישנה יותר עם המון כאב ראש ותקלות

לא הגיוני במיוחד נכון ,אבל זה מה שרציתי ואני לא מתחרט לרגע.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נשאר עם ה-cti... היא פשוט מכונית עם אופי.. והשקעת בה כל כך הרבה אז חבל יהיה לוותר עליה. ה-206 לדעתי לא שווה הרבה והיא רק הצהרת אפנה משעממת...

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לדעתי להפטר, וכן אני מדגיש - להיפטר מהרכב הזה - הCTI כמה שיותר מהר יהיה רעיון חכם.

זה אוטו צרפתי, החלקים בו רק נשברים כל הזמן

כל הזמן צריך להיות עדין כי אם לא אתה תמצא את עצמך עם החלק שאתה מחזיק אצלך ביד במקום מחובר לאן שהוא היה מחובר.

חוץ מזה זו CTI - כלומר אוטו כבד שכל זכר להתנהגות המדהימה של ה205 לא קיימת בו - וזאת עקב השלדה ששונה מהותית מהשלדה של ה205.

חוץ מזה התקדמות לקבריו. משנים חדשות יותר אומר גג אמין יותר, פלסטיקים עמידים יותר ובכלל- אוטו מתקדם יותר.

אז אני אומר - הפטר מה-CTI ותתקדם הלאה.

[נ.ב. מהשירשור קיבלתי את הרושם שאתה מאמין שהאוטו שלך שווה המון כסף כי הוא נדיר ומושקע והכל - אבל אלא אם תמצא פראייר ממש רציני, אתה לא תקבל על האוטו הזה הרבה כסף. עכשיו, אני ממש לא אומר את זה כדי לבאס אותך, אבל חשוב שתהיה מודע ומוכן לזה, כי המציאות מבאסת יותר מכל הנחה \ דמיון כשאתה חושב שיש לך ביד מליון דולר והשוק מראה שיש לך הרבה פחות, אני עברתי את החוויה הזו פעם, ולכן אני לא ממליץ לאחרים ליפול לאשליות כאלה]

רון.

-נ.ב. אם כבר אתה מחליף אז לא ל206. אם ל205 CTI עוד יש צורה שלא מביישת גבר שיושב בתוכה, הרי שה-206CC היא פשוט אכב של קוסיות, לא אוטו לאנשים ממין זכר...-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובות,

לגביך הנסיך - אני לא אמרתי שיש לי מיליון דולר ביד, אלא אמרתי שיש לי אוטו שנדיר בשבילי, ולא אכפת לי מה הערך שלו בשוק, זה אוטו מיוחד, ואני לפחות, לא ראיתי בחיי יותר מ 5 כאלה בכביש, ככה שלא מדאיג אותי כמה אני יקבל עליו, כי מי שירצה, ייקנה אותה במחיר שאני ידרוש. לא אהבתי את המילה "פראייר" שציינת, כי אני לא חושב שמי שייקנה אותה יהיה דווקא פראייר. לרכב הזה, יש יתרונות וחסרונות כמו לכל רכב, אבל יש לו כמה מרכיבים שאין לרכבים אחרים בסטטוס המחירים שלו והשנה, כגון: מראה ספורטיבי, גג נפתח (חשמלי), יציב על הכביש, כיסאות מאוד נוחים, סלון יפה (למי ששמר על המראה המקורי עם השטיחים האדומים), הגה ספורט, מנוע חזק,מהירות, אופי. כמובן שקיימות הקבריולטיות האחרות שעולות זול יותר, כמו פונטיאק, שברולט ואפילו 306, אבל יש להן יותר חסרונות מאשר יתרונות.

למען הסר ספק, אני לא רוצה אוטו חדש בגלל שמיציתי את האוטו או משהו כזה, אלא מפני שבא לי משהו יותר חדש, כי זה פחות דאגות מבחינת מכאניקה, לעומת ה CTI שהיא כבר בת 13 שנה.

אורן, אני חייב לציין שלפני שקניתי את ה CTI חשבתי לקנות את ה 306, ובסוף לא קניתי אותה, כי העדפתי את ה CTI, כי היא הרבה יותר ספורטיבית ממנה ולפי דעתי נראית הרבה יותר טוב.

IDO.G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אם נשאיר בצד לרגע את כל השיקולים של האהבה שלך וההשקעה שלך ברכב שיש לך כרגע, לעומת רכב חדש ומיוחד פחות. קשה לי להבין איך מישהו יכול לקחת הלוואה בשביל רכב, פרט למקרים מיוחדים.

גם תוותר על רכב שלפי דעתי הוא מיוחד מאוד ולפי תיאורים שלך מושקע מאוד בהרבה כסף, זמן ואהבה. גם במקום זה תקנה רכב של איזה בלונדינית מפיתוח שאבא שלה קנה מתנה לגיוס (בקריה כמובן). וגם תיקח בשביל זה הלוואה?

לי זה נראה מיותר אפילו (ואפילו חבל) אם תיקח את כל אחד מהגורמים הנ"ל בנפרד. אני לא הייתי נפרד מהCTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך להישאר עם הרכב שלך.יש לך משהו די נדיר ביד,ועם תחזוקה נכונה הוא גם יעניק לך כיף עוד הרבה זמן.:wink:

אין שום סיבה בעולם להכנס להלואות בשביל רכב !!! יש לך אז תקנה ..אין לך ,תשאר עם מה שיש...

אל תשכח שההוצאות של רכב חדש יותר לא נופלות מהרכב שלך ,ואולי גם עולות עליהן.

בכל מקרה גם אם להחליף לא הייתי לוקח את ה-206 שבאמת נראה כמו רכב של כוסיות.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה זו CTI - כלומר אוטו כבד שכל זכר להתנהגות המדהימה של ה205 לא קיימת בו - וזאת עקב השלדה ששונה מהותית מהשלדה של ה205.

רון.

-נ.ב. אם כבר אתה מחליף אז לא ל206. אם ל205 CTI עוד יש צורה שלא מביישת גבר שיושב בתוכה, הרי שה-206CC היא פשוט אכב של קוסיות, לא אוטו לאנשים ממין זכר...-

באמת רון - הפתעת אותי?!?!?!?

רכב כבד?

התנהגות של ה 205 לא קיימת בו?

אני מוכרח לציין שאתה , ידידי , לא יודע על מה אתה מדבר.

CTI הסטנדרטית שוקלת פחות מ 1000 ק"ג. עם 115 כ"ס וגיר קצר היא מצטיינת בתגובת מנוע שעולה הן על ה 206CC 1.6 והן על ה 306 קבריולט 1.8 וכן היו לי את שלושתן אז אני מדבר מניסיון. התנהגות הכביש מעולה ועולה על רוב הרכבים שאני מכיר בסגנון זה וזה כולל את הגולף קבריולט וכו'.

בגלל מרכז כובד נמוך משל אחיותיה הרגילות (וגם ה GTI) וגם בגלל שלדה מחוזקת - אזי, עם מתלים מתאימים ומנוע קצת יותר חזק (נניח כמו אצלי - :wink: ) היא מיישרת סיבובים יותר טוב מכל 205 ובכלל זה אחותה הספורטיבית ה - 205GTI1.9. מי שלא מאמין לי - יכול לעשות איתי סיבוב על ה CTI שלי - או לשאול מישהו מהפורום שכבר עשה איתי סיבוב.

הבעייה היחידה של ה 205CTI שלא נשארו רכבים במצב טוב בארץ למעט דגימות בודדות (ה 205CTI1.9 שלי - היא אחת מהן ולפי תיאור של שואל השאלה, גם שלו במצב נדיר).

לשואל השאלה - אם הרכב שלך אכן במצב טוב ואתה יכול להרשות לעצמך להחזיקו - תשאר איתו. בטח לא להחליף ב 306 קבריולט. אם 206CC אז רק מנוע 2000 ידנית - ה 1.6 פשוט משעממת (היא גם אוטומטית) - מניסיון.

אהבה לא קונים בכסף.

תעשה סיבוב על ה 206 ותראה האם היא יכולה אהובתך החדשה.

אם כן תגיד שלום לישנה וזהו. אם לא אז לא.

עוד דבר - זו בעיניי העיצה הטובה מכולן!

אלון

(בעלים גאה של 205CTI1.9 מקורית וחוקית יחידה בארץ.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת רון - הפתעת אותי?!?!?!?

רכב כבד?

התנהגות של ה 205 לא קיימת בו?

אני מוכרח לציין שאתה , ידידי , לא יודע על מה אתה מדבר.

CTI הסטנדרטית שוקלת פחות מ 1000 ק"ג. עם 115 כ"ס וגיר קצר היא מצטיינת בתגובת מנוע שעולה הן על ה 206CC 1.6 והן על ה 306 קבריולט 1.8 וכן היו לי את שלושתן אז אני מדבר מניסיון. התנהגות הכביש מעולה ועולה על רוב הרכבים שאני מכיר בסגנון זה וזה כולל את הגולף קבריולט וכו'.

בגלל מרכז כובד נמוך משל אחיותיה הרגילות (וגם ה GTI) וגם בגלל שלדה מחוזקת - אזי, עם מתלים מתאימים ומנוע קצת יותר חזק (נניח כמו אצלי - :wink: ) היא מיישרת סיבובים יותר טוב מכל 205 ובכלל זה אחותה הספורטיבית ה - 205GTI1.9. מי שלא מאמין לי - יכול לעשות איתי סיבוב על ה CTI שלי - או לשאול מישהו מהפורום שכבר עשה איתי סיבוב.

הבעייה היחידה של ה 205CTI שלא נשארו רכבים במצב טוב בארץ למעט דגימות בודדות (ה 205CTI1.9 שלי - היא אחת מהן ולפי תיאור של שואל השאלה, גם שלו במצב נדיר).

עכשיו הזכרת לי עד כמה אני מאוהב באוטו הזה!!! תודה לך.

החלטתי להשאר עם הצרפתייה הנפתחת שלי :inlove:

ולגבי הרכב שלי, הוא במצב נדיר יחסית לסוג האוטו, יש כמה דברים קטנים שאני צריך לסדר, אבל הם לא דחופים. חסכתי לעצמי 100,000 ש"ח בהחלטה שלא לקנות את ה 206, לכן אני יפריש 10% לטובת שיפצורים ל CTI.

תודה לכם, ולקינוח, קבלו תמונה של הרכב (לפני למעלה משנה):

היום הוא נראה יותר טוב, בקרוב אני יכניס עוד תמונות.

?³?—?³?ž?³ג€¢?³? ?³ג€ 006.jpg

IDO.G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...