Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קלאצ' מחודש !?

eiti1
שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לי A3

הקלאצ' שלי לקראת הסוף

לכל מי שיודע קלאצ' חדש עולה סביבות 4000 ש"ח ויותר כולל עבודה (צ'מפיונס)

נתנו לי את האופציה בחברה לקנות מחודש שזול יותר בכ-1000 שקל

מחודש הם אומרים שזה משופץ מגרמניה.

מה אתם אומרים?

האם כדי להתעסק עם זה?

ומה לדעתכם זה אומר משופץ? האם זה אמין כמו החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4000 שקל ?!?!?

למה מה קרה ?

תנסה לברר את המחירים במקומות אחרים

מקסימום תקנה ותתן למוסך להרכיב או למוסך אחר

אני בטוח שאפשר להשיג בפחות .

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שהרעיון שניתן להשיג קלאצ חדש בפחות...אז זהוא שלא...

בגולף, באיביזה וב A3 דגמי הטורבו מניסיון אישי,הקלאצ מגיע יחידה אחת עם הגלגל תנופה ולכן המחיר הגבוה.

לגבי מי שאומר הקלאצ המשופץ מגיע מגרמניה משקר, נכון שהדסקיה מגיעה מגרמניה אבל היא מותקנת בארץ אצל משפץ קלאצים ביהוד.

לגבי פרטי המשפץ ביהוד ניתן להשיג בחיפוש קל בפורום.

אין ספק שהגרמנים ממשיכים לדפוק את העולם !

בתמונה רואים קלאצ של וולקן ששופץ ביהוד, הקלאצ מתפקד הרבה יותר טוב מהמקורי !

בפרוייקט אצל MOTORICA.NET יש פרטים על התקנת קלאצ זהה מבחינת התרכובת שעל הדסקיה.

IMG_3969.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של זיגי (כדאי באמת לבצע חיפוש במוטוריקה )...נראה שווה יותר מאשר לשים חבילה של ניירות.

אני החלפתי קלאץ באסטרה GSI - רק הקלאץ עצמו מקורי 1780 ש"ח!!!(ישירות מהספק)

+800 עבודה +400(+)מע"מ = 3000 :evil: וזה לא במוסך מורשה אלא מוסך של חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר,

רק קלאטש של LUK , גם SACH טוב, VALEO גרוע ולא מחזיק הרבה

רק חדש כי העבודה היא רבה ולא כדאי לקחת צאנס מיותר.

רק קלאטש מתוצרת LUK הכי טוב. גם LUK זה לרוב המקורי שמגיע עם הרכב.

פנה אלי בפרטי, יש לי מוסך בבעלות מכונאי שעבד בצמפיון 9 שנים וכעת פתח מוסך עצמאי...

כבר שלחתי אליו נהג מונית חבר של אבא שלי והחליף לו קלאטש ל SEAT CRDOBA SDI והחבר יצא מבסוט, אתה לא תצטער, ושילם רק 1900 שקל כולל עבודה וחלקים.

לי הוא לקח על החלפת פלנטש מים כולל עבודה והפלאנטש 220 שקל שבצמפיון רצו 850 שקל....

הוא גם מחזיק כלים יעודיים לרכבי VW וכן בידע וניסיון במסגרת עבודתו במשך 9 שנים אצל סוכנות ומוסך מורשה VW בפ"ת בשם "הקר את מסלטון".

כרגע כבר יש כ 30 נהגי מוניות שמטפלים רק אצלו, נוסעים מ פ"ת לאזור תעשיה טירה (ליד כ"ס) ומטפלים שם..

גם הוא פתוח שישי שבת....

בחור ישר ואמין, לא תצטער.

חשוב מאוד רק לטפל ברכבים האלה אצל מכונאים שמכירים את הרכב ולא מוסך כללי כי אם יש נזקים תיקונם עולה כסף רב....

DSC04320-1.JPG

DSC04317-1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, תקרא את המקרה הפרטי שלי הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=547751#post547751

במקרה הזה התקנתי קלאץ' לא מקורי, אבל החבר של אבא שלי מהחלקי חילוף אמר שהמקורי עולה 900 ש"ח (וזה עוד לפני הנחה) שבמוסך המורשה דרשו כימעט 3000 ש"ח לא כולל עבודה (!!!).

אז פשוט כמו שאמרו לך פה, חפש קלאץ' טוב ובמקרה שלך אפילו מחוזק, ותרכיב אותו אצל מוסך טוב.

אם לא תמצא אני אשמח לעזור לך למצוא קלאץ', שלח לי ה"פ.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שהרעיון שניתן להשיג קלאצ חדש בפחות...אז זהוא שלא...

בגולף, באיביזה וב A3 דגמי הטורבו מניסיון אישי,הקלאצ מגיע יחידה אחת עם הגלגל תנופה ולכן המחיר הגבוה.

לגבי מי שאומר הקלאצ המשופץ מגיע מגרמניה משקר, נכון שהדסקיה מגיעה מגרמניה אבל היא מותקנת בארץ אצל משפץ קלאצים ביהוד.

אם הדיסקיה (הצלחת) מגיעה מגרמניה כמו שאתה אומר ורק מתקינים אותה בארץ אז מה זה משנה לי אני בעצם צריך רק את הדסקיה.

זה פחות טוב אם מתקינים אותו בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, תמיד שההיתי מחליף לאוטו מצמד היתי קונה את ההכי טוב לפי עצת המכונאי לא משופץ ולא סיפורים(אני קונה ומביא לו) ובאמת הקלאטש מחזיק 100000 ק"מ (מונית להזכירכם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההה פלאנטש ב- 800 שקל בצמפיון?? מה התחרפנו?

ואתה אומר 220

אז בוא אני יחדש לך משהו אני עשיתי את זה ב-25 שקל!!

מוסך רצה 300 שקל עבודה פלוס החלק

אז הלכתי לחנות חלפים קניתי את החלק ב-25 שקל והחלפתי אותו לבד

סה"כ 3 ברגים ולהחליף נוזל קירור!

מסקנה אל תמהרו ללכת למוסכים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעזוב אותך מצ'מפיונס. אלא גנבים בני גנבים כל המשפחה שלהם גנבים...

על קלאצ' הם קורעים לך ת'צורה! למה מה קרה?!

וחוץ מיזה יש חברה גרמנית בשם לוק (LUK) והם מייצרים קלאצ'ים שלעיתים עולה על המקור

והם יותר זולים. לפני חודש שמתי לפולו קלא'צ של לוק חדש שילמתי על הקלאצ' 800 ש"ח (זה משתנה יש להם כמה סוגים) והרכבתי אותו בעצמי אבל הנקודה היא שהבן אדם שהרכבתי לו את הקלא'ץ מרוצה עד השמיים! אגב אותו אדם הלך לפני לצ'מפיונס ושם הם הציעו לו קלא'צ של לוק עם עבודה ב תחזיק טוב... 2300 ש"ח (יפול עליהם מס הכנסה!)

בכל קח עיצה מהניסיון ותהיה מרוצה אם לא אז הם...... אתה יודע מה. לך לצ'מפיונס שיקרעו אותך. :)

סתם בהצלחה אחי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...