Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמרור עצור

amit1488
שימו לב! השרשור הזה בן 6918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כול חג שמח .

לאחרונה ישבתי הרבה על איזה ספסל עם חברים ,ומול הספסל יש תמרור עצור.

עכשיו אני בתור נהג חדש עוצר לפני קו עצירה ורק אז גולש לשדה ראייה .

שמתי לב שאף אחד לא עוצר! אפילו ההורים שלי לא עוצרים בעצור והם "המלווים שלי".

מישהו יכול להסביר לי למה אף אחד לא עוצר עצירה מוחלטת ואז גולש לשדה ראיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כי זה תופעה ישראלית נפוצה.

לא טורחים לעצור בעצור כי הם בטוחים ששדה הראיה מספיק להם.

אין שום הסבר למה - זה כמו שתשאל למה גונבים, למה רוצחים, למה אמא זה כך העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כולם עברייינים - ואם שוטר יבוא כל אחד יפרד מ500 ש"ח (אם אני זוכר נכון) ויקבל כמה נקודות עסיסיות במתנה..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה + שהוצאתי רשיון והייתי נוהג כשלצידי המורה היקר שלי שלעולם לא אשכח[חסן] , בכל אופן שהיינו נוסעים במהלך השיעור והייתי רואה את התופעה שהוזכרה פה , נידהמתי ! במקרה אחד החלטתי לשאול את המורה שלי מה פשר התופעה הזו? תשובתו הייתה ברורה , ענה לי: "מה אתה רוצה מהם האנשים הטובים האילו. הם כבר את הרישיון שלהם קיבלו עכשיו מותר להם הכל. " תשובה שקוממה אותי ואת המורה שלי. אבל זו המציאות...

אני גם היום כשיש לי רישיון ביד[דבר מאד יקר שיש לשמור עליו כמו על יהלום], מקפיד תמיד לצייט לתמרורים "עצור"-הוא אחד מהם , הכי מכעיס אותי כאשר אני עוצר בעצור ויש נהג ישראלי טיפוסי מאחורי נו נחשו מה? כן צדקתם! לוחץ בחוזקה על הצופר כאילו שאני לא שומע, פשוט תרבות נהיגה מזעזעת.

אסף

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, ברוך הבא למציאות המגעילה של תרבות הנהיגה בישראל..

בקרוב תגלה כמה אנשים מזניחים דברים בסיסיים כמו: איתותים למיניהם או ציות לתמרורים או סתם שאננות או חוסר ריכוז שיכעיס אותך.

כל יום עד שתלמד להתרגל ולצפות לדבר הכי אידיוטי שהנהג בקרבתך עשוי לעשות

מעצבן? we know. (או לפחות אני יודע)

מה אפשר לעשות בקשר לנהגים אחרים? כלום.

מה אתה יכול לעשות? לא להרגיל את עצמך לתרבות הישראלית המצוייה.

תזכור שעבודה שכולם עושים משהו לא בסדר - לא הופכת אותו לבסדר.

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול חג שמח .

לאחרונה ישבתי הרבה על איזה ספסל עם חברים ,ומול הספסל יש תמרור עצור.

עכשיו אני בתור נהג חדש עוצר לפני קו עצירה ורק אז גולש לשדה ראייה .

שמתי לב שאף אחד לא עוצר! אפילו ההורים שלי לא עוצרים בעצור והם "המלווים שלי".

מישהו יכול להסביר לי למה אף אחד לא עוצר עצירה מוחלטת ואז גולש לשדה ראיה?

רובם מתיחסים לתמרור עצור כאל תמרור של תן זכות קדימה (משולש)ולא עוצרים עצירה מוחלטת, ולא פעם אנחנו רואים את התוצאות המרות של ההבנה של תמרור העצור על ידי הישראלים המסתיימת בתאונה קטלנית.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפעם היה איזה חוק שדיבר על גלישה כזאת. (תקנו אותי אם אני טועה...!)

אני אישית, תמיד מקפיד לעצור בשלט עצור. אבל, כן, יש הרבה נהגים שלא מזיז להם, והם גולשים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה ובוודאות גם לא יהיה.

המקרה שהיה נבעה מטעות בפירוש החוק של אחד משופטי התעבורה על עמידה בטור לפני תמרור עצור.

המקרה תוקן ע"י אותו שופט לאחר שהוברר לו טעותו.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית, תמיד מקפיד לעצור בשלט עצור. אבל, כן, יש הרבה נהגים שלא מזיז להם, והם גולשים....

יש מקומות בהם אין קו עצירה ולכן ניתן לעצור בקו שדה הראיה ואז לגלוש החוצה.

זה שאין קו עצירה אינו פוטר את הנהג מעצירה מוחלטת בשדה הראיה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנצל את הת'רד הזה בכדי לשאול שאלה שמעניינת אותי.

כשאר אין קו עצירה,עוצרים היכן שיש שדה ראיה בצומת. או קי, זה ברור,עוצרים בכדי לראות אם יש מכוניות ואז נוסעים.

אבל יש מקומות שקו העצירה שלהם רחוק יחסית משדה הראיה וכאשר עוצרים בקו העצירה לא רואים כלום ואז צריך לגלוש קצת קדימה ושוב להתסכל. השאלה שלי למה לא שמים את קו העצירה קרוב לצומת(כמו ברוב המקומות) כך שכאשר עוצרים רואים את הכביש ,ולא כך שלא רואים כלום, וסתם נעצרים רחוק מאוד משדה הראיה ואז ישר מתחילים לצפצף מאחור למה "אתה נעצר רחוק כל כך".

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאר אין קו עצירה,עוצרים היכן שיש שדה ראיה בצומת. או קי, זה ברור,עוצרים בכדי לראות אם יש מכוניות ואז נוסעים.

אבל יש מקומות שקו העצירה שלהם רחוק יחסית משדה הראיה וכאשר עוצרים בקו העצירה לא רואים כלום ואז צריך לגלוש קצת קדימה ושוב להתסכל. השאלה שלי למה לא שמים את קו העצירה קרוב לצומת(כמו ברוב המקומות) כך שכאשר עוצרים רואים את הכביש ,ולא כך שלא רואים כלום, וסתם נעצרים רחוק מאוד משדה הראיה ואז ישר מתחילים לצפצף מאחור למה "אתה נעצר רחוק כל כך".

אולי מטעמי בטיחות מחמירים יותר.

אילו היו צובעים את קו העצירה קרוב יותר הנהגים היו "גונבים" עוד כמה סנטמטרים קדימה, ואולי זה מה שמפריד בין חיים למוות.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה יכול לעשות? לא להרגיל את עצמך לתרבות הישראלית המצוייה.

תזכור שעבודה שכולם עושים משהו לא בסדר - לא הופכת אותו לבסדר.

ב-ד-י-ו-ק!

הכי טוב שתרגיל את עצמך לפעול ע"פ החוקים הקיימים, ככה אתה מרגיש טוב עם עצמך (אצלי זה כ"כ אובססיבי שבפעם הראשונה שלקחתי פנייה ולא הפעלתי איתות - בתום לב של ממש! הרגשתי חרא)

אבל העובדה שאתה מציית לחוקים לא אומרת שזה פוסל אותך מלהמשיך להזהר.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק הענין ,שאני עוצר רחוק אנשים מצפצפים לי ,ואני מרגיש מזה דפוק שאני עוצר רחוק מהצומת

ואז גולש לשדה ראייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-ד-י-ו-ק!

הכי טוב שתרגיל את עצמך לפעול ע"פ החוקים הקיימים, ככה אתה מרגיש טוב עם עצמך (אצלי זה כ"כ אובססיבי שבפעם הראשונה שלקחתי פנייה ולא הפעלתי איתות - בתום לב של ממש! הרגשתי חרא)

אבל העובדה שאתה מציית לחוקים לא אומרת שזה פוסל אותך מלהמשיך להזהר.

אני בדיוק כמוך

אבל אם אני קולט שאני לא מאותת ועוד נישאר לי קצת זמן בתוך הפניה אני מאותת למרות שזה כבר לא משנה לאף אחד

וזה רק כדי לא להרגיל את עצמי למצב שבו אני לא מאותת ולא קורה כלום אחרי הפניה

עמית אתה לא אמור להרגיש מפגר אתה נוסע לפי החוקים

המפגרים האמיתיים הם אלו שצופרים לך שלא יודעים שאולי יום אחד לא יהיה להם מזל כמו בכרגיל ואז יעמוד שוטר אחרי הפניה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...