Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בבחירת 2 מגברים...

שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש שני מגברים...הם צריכים להגביר סאב סרווין ווגה הד 12 החדש(250 RMS) וכנראה קומפוננט סרווין ווגה או קומפוננט של מורל פולס...הסיכוי למשהו אחר מהשניים האלה נמוך

בעיקרון אני מחפש מגבר 4 ערוצים שיתן לרמקולים או לזוג רמקולים אחד ולסאב והמגבר השני לסאב או לרמקולים...

אני כרגע מתלבט בין שני מגברים:

MAC AUDIO Z4100 או MAGNAT THE ROCK 800 ה1000 וואט...

על מה אתם חושבים עדיף ללכת?המחירים אותו דבר פחות או יותר אז אין לי העדפה מיוחדת למשהו...

כמובן שבמקרה שאני יקנה אחד מהמגברים האלה הוא ישמש לזוג רמקולים אחד ולגישור לסאב...

מבחינת המגבר השני חשבתי על הMAC AUDIO RED ATTACK 2400...מה אתם חושבים עליו?

התקציב שלי למגברים הוא בסביבות ה1500...אם יש לכם הצעות נוספות אשמח לשמוע(גם מגבר מונובלוק או 2 ערוצים לסאב ומגבר 4 ערוצים לרמקולים)

בנוסף רציתי לשאול כמה שאלות:

1)בשביל לחבר את שני המגברים אני צריך להשתמש בכבל מתח 4 גייג ולפצל אותו ל2 של שני גייג נכון?

2)כמה עולה מפצל כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, לפצל את ה4 גייג' ל2 של 8, או להשתמש בכבל של 2 גייג' ולפצל ל4 גייג'.

אבל אם אלו המגברים אני חושב שזה לא נחוץ כלל להשתמש ב2 גייג', מיותר לגמרי. אפילו 4 נשמע לי קצת "אופטימי" אבל אפשר ליתר ביטחון או לשם התקנה בעתיד של מגבר חזק יותר.

באשר למידות אמריקאיות, הן הפוכות ממידות שאתה רגיל אליהן, כמו כל דבר אצל האמריקאים.

ככל שמספר הגייג' גבוה יותר, כך הקוטר מתכווץ.

האתר הזה יעזור לך קצת בחישובים.

http://www.slotcar.com/drs/gachart.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי אל תשקיע על אחורה ברמקולים שידרשו הגברה ואז תשקיע במקום על שתי מגברים על 4 ערוצים אחד טוב שידחוף כמו שצריך את הקומפוננט ואת הסאב ביחד...

גם תרוויח מגבר יותר טוב ולך תידע אולי תחסוך קצת כסף...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי אל תשקיע על אחורה ברמקולים שידרשו הגברה ואז תשקיע במקום על שתי מגברים על 4 ערוצים אחד טוב שידחוף כמו שצריך את הקומפוננט ואת הסאב ביחד...

גם תרוויח מגבר יותר טוב ולך תידע אולי תחסוך קצת כסף...

ומה דעתך על הקומפוננט?איזה מהם עדיף?יש לך אולי הצעה למשהו אחר?

איזה מגבר לדוגמא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיתן לנו את התקציב הגלובלי אני בטוח שנוכל לעזור אבל דבר אחד אני כן יודע והמון יחזקו אותי...

הסרווין מאוד צעקני הוא מאוד צורם ועם סאונד לא נעים...

אני לא ממליץ לך ללכת עליו את הפולס שמעתי והוא נשמע לא רע בכלל...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלי לקומפוננט יכול להגיע ל1000...אני יכול גם לקנות את הסרווין ווגה ולבדוק... אם אני מרוצה אני משאיר ואם אני לא מרוצה אני ימכור(ואז אני יעשה רווח קטן והתקציב יעלה)

על המגברים החלטתי שאני הולך על המגנט ה1000 וואט לרמקולים וכנראה לנזר וייב 600 וואט לסאב...מה אתם אומרים על זה?

כמובן שאם בסופו של דבר אני ישים רק קומפוננט אחד אני יביא רק מגבר אחד 4 ערוצים והתקציב לקומפוננט יעלה במקצת..

גם חשבתי אולי להביא שני סרווין ווגה ולמכור אחד ובכסף שאני ירויח לקנות קומפוננט יותר איכותי לקדימה ולהביא מגבר 2 ערוצים קטן לקומפוננט של הסרווין ווגה(MAC AUDIO RED ATTACK...לדוגמה)..מה אתם אומרים על הרעיון הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...