Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mitsubishi outlander turbo vs Subaru forester turbo

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*** עריכה- נמחק נוסח של מכתב צבאי מטופש ***

חבר שלי מתלבט לרכוש אחת מהשתיים, אז מי שבבעלותו אחת מהשתיים

ויש באפשרותו לחוות דעה, על חיי היום יום עם הרכב, עלויות וכו'

מוזמן בזאת להגיב...

אי אילו השערות....לא כאן בבקשה.(קראתי מספיק כתבות על הרכבים הנ"ל)

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסטר טורבו - יצא לי לנסוע באחד ,אוטו עם כוח פנומנלי, יחסית יציב ובעל אחיזה לא רעה כביש ברגע שהטורבו נכנס אתה טס פשוט טס וגם יש לו הילוך כוח, עם הפורסטר טורבו מגיעה גם מערכת סטריאו לא רעה בכלל, מושבי עור ועוד כמה דברים שאין בגרסאות הפשוטות יותר, הפורסטר אמנם טיפה צפוף (בהשוואה נגיד לטוסון כי אני לא יודע איך האאוטלנדר), מושב הנהג של הפורסטר לא היה לי נוח משום מה.

שיבקש סיבוב או נסיעת מבחן על הפורסטר טורבו, רכב מעולה. אני יודע שביקשת חוות דעת על חיי היום יום אבל לדעתי ההודעה שלי תעזור כאן. --- בכל מקרה---- לפני שהוא קונה שיעשה נסיעה על שניהם

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ובכן תודה לעונים.

חבר שלי רכש במזל טוב מיצובישי אאוטלנדר טורבו שנת 2006.

לדעתי, הקניה הטובה ביותר בישראל לחובב ההגה הנשוי+ - למה אתם שואלים?

זו מכונית עם נוכחות, SUV,חזק במיוחד בעל 202 כ"ס, מפואר(בדגם המאובזר ביותר+2גגות+מושבי עור ועיצוב פנימי יחודי יחסית ועוד'), המבוסס על הלנסר EVO8, ואותו המנוע.

מהנה לנהיגה, וכן יחודי, לא מוצף ובנאלי על הכביש.

וכל זה בסכום "מצחיק" יחסית-פחות מ240,000 על הכביש, כולל איתורן,מיסים, אב' רישוי ביטוח-כל המתלווה להוצאת רכב חדש מהיבואן.

כל רכב אחר כלומר בימר,מרצדס אאודי,או אפילו פג'רו, טויוטה לנד קרוזר ושות'. נמכרים במחירים מעל 350,000 מינימום ועד מיליון ש"ח+.

ומה שנותנת אותה אאוטלנדר טורבו בתמורה למחיר שוב ה"מצחיק" הזה, רק מכוניות שמתקרבות למיליון ש"ח נותנות.

לכן חובב הגה , בעל משפחה שמחפש מכונית ליום יום, בעלת נוכחות/מכובדות,וכמובן שיהנה מהנהיגה, מבלי להוציא סכום דמיוני- זוהי המכונית.

בטח ישנם שיקפצו ויאמרו- EVO8 & STI- עם כל הכבוד(הראוי) להן, בעיניי המתבונן הן נראות לנסר פשוטה עם ספויילרים, ואו אימפרזה מספויילרת, מכובדות? ממש לא.

ושלא לדבר שהן יקרות - על הכביש מעל 300,000 ש"ח. ומה בסופו של יום אתה נוהג במישפחתית עם סטרואידים- על דלק? לא דיברנו-מכוניות שעושות 1:5 במיקרה הטוב.

בקשר לפורסטר טורבו, לאחר בדיקה, היא לא ברמה של האאוטלנדר טורבו, מבחינת חבילה כוללת,ועוד לא דברנו על הביצועים, שהאאוטלנדר טורבו חזקה ממנה בהרבה-כסטנדרט,ומהנה ממנה לנהיגה.

הא ובקשר לגרמניות

אאודי- מחיר ה A4 2.0T מתחיל ב 320,000 ש"ח, ומסתיים ב 500,000 ש"ח .

ובסה"כ היא תראה כמו כל אאודי A4 רגילה אך מאובזרת- אך עם מחיר בומבסטי.

כך גם הבימר והמרצדס, חלקן מהנות לנהיגה.

אם נגש לבימר X3, מחיר התחלתי 420,000 ש"ח- גרסת ה3.0 מגיעה עד לכדי 480,000ש"ח-ולא היא גם ממש לא חזקה ומהנה כמו האאוטלנדר. ורק לחשוב שמרצדס G55 AMG,שמחירו 1.3 מש"ח עם כל ה 354כ"ס-עם ביצועים של 7.4ש' ו210 קמ"ש.

טוארגV10TDI= מחיר 700,000 ש"ח בעלת 313 כ"סעם ביצועים טובים יחסית גם כן:

7.8ש', ו 235קמ" טוב הקאיין חזקה ממנה שלא לדבר על הטורבו אך אלו נושקות כבר למיליון.

אז מה קיבלנו SUV,במחיר של 240,000ש"ח עם ביצועים הקרובים לSUV חזקה במיליון ש"ח.

המתחרות הישירות לאאוטלנדר או במחיר שלה פחות או יותר, יוקרתיות אך הם לא חזקות במיוחד כמו האאוטלנדר לא מרווחות כמותה,ובודאי לא שימושיות,ביחס טיולים בשבילים וכו'. יודעים כמה עולה קופר S על הכביש 250,000 ש"ח :shock:

והמחירים בשמיים....

מינוס?

הא, כן המינוס שנרתעים ממנו רבים הוא SUV ידנית...

במקרה זה אאוטלנדר טורבו נמכרת בגרסה ידנית בלבד.

ביחס תמורה למחיר האאוטלנדר היא הקניה הטובה ביותר בישראל לחובב ההגה.

ולא אני לא עובד לא בכלמוביל ולא בכלמוטור.

מדינה מטורפת אנחנו חיים- אני קורא לאל-על בכל פעם שאני חוזר מהיבשת הישנה(אירופה)

מנהרת הזמן(מבחינה מוטורית)....

אני מביט במחירונים לעיתים ועורך השוואות ונדהם כל פעם מחדש מה אפשר לרכוש בחו"ל באותו הסכום.

המציאות גדולה מכל דימיון.

תחי מדינת ישראל.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיתחדש ושיהיה במזל טוב, שיהנה מהאוטו ושישמור עליו (גם אנחנו רוצים מציאות, מה :) )

טוב מאוד שהטורבו נמכרת רק בגרסא ידנית, הגיע הזמן שיפסיקו לדחוף אוטומט לכל אוטו שנוסע על הכביש.

הזכרת שהוא נשוי, הטורבו לא הרתיע אותו ? (בהנחה שאישתו נהגת ממוצעת) - אישתו נוסעת בסבבה שלה ומושכת הילוך בלי לשים לב פתאום נכנס לה הטורבו והיא מקבלת מכת כוח אדירה, היא יודעת איך מתנהגים עם זה?, הוא הסביר על הטורבו ? אני מקווה שכן

סה"כ קנייה מצוינת שיהנה ויתחדש .

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד

שתיל

*** עריכה - שכחת העתק גם לשאר חברי הפורום ***

אם באישה עסקינן, זו בהחלט לא נהגת ממוצעת,ובאפשרותה ללמד רבות מנשות,ואישיי ישראל,פרק בנהיגה במכונית חזקה-על סמך ניסיון עשיר-וותק בנהיגה...האמן לי האאוטלנדר טורבו"קטנה עליה", מבחינת כוח.

רק לשם הפרוטוקול

זו החלה את קריירת הנהיגה, ב:

פולקסווגן שירוקו-אז בשנות ה-80'.

GOLF GTI MK1

RENAULT 5GT TURBO

205GTI1.9

FIAT Uno Turbo ie

GOLF GTI 2.016V

BMW 325i

fiat coupe 2.0 turbo 16v

Fiat Coupe 2.0 20v Turbo

זה על קצה המזלג

ולא נדבר על קורסי הנהיגה בביה"ס של BMW בגרמניה על M3 הראשונה בעלת 200, והחדשה בעלת 343 כ"ס....על כך שחטפה לי בזמנו את ה205GTI, יחד עם אישתי

ויצאו לנהיגת כיף, ואני וחבר שלי במרדף אחריהם ב GOLF GTI...

ועל כך שנהגה במספר פורשים בחו"ל ובארץ...

להמשיך?

אני מקווה שהבנת כי אין לזו בעיה,או זקוקה להסבר על המגדש.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...