מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: פורמולה 1 במשקל כבד.....!

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של Lior_Volcane
    היום בבוקר בדרך לעבודה חשבתי שאני משתגע...יצאתי בשש מהבית עליתי על הכביש ותפסתי את הנתיב הימני שבשעה זו היה די ריק ושייטתי על 120 בנחת, בעודי עסוק בשיוט ובניסיון לדוג איזו תחנה נורמלית ברדיו עקף אותי גרר של שגריר עמוס לעייפה ברנו אקספרס שכנראה שבק חיים במהלך הלילה...( להזכריכם אני על מהירות של 120 ), כמובן שברמזור הבא נפגשנו....וברגע שהתחלף לירוק הגרריסט כנראה חשב שהוא נמצא במסלול מירוצים והחל לזגזג בין המכוניות עד הצומת הבא....טוב המשכתי בנסיעתי הלאה .....ומה בהמשך ....מיקסר שנהגו אמנם נוהג במהירות המותרת, אבל........בנתיב השמאלי ... ,אהה.... וכנראה שהנ"ל חבש משקפי רתכים כי הוא לא שם לב לכל ההבהובים שלי והבקשות שלי לזוז.... .בכל אופן עקפתי אותו והמשכתי בנסיעה, בהמשך הכביש הופך משני נתיבים לאחד וכך נוצר צוואר בקבוק שאליו מנסות המכוניות המעטות של הבוקר להדחף....כמובן שגם אני עוקף אחת, עוקף שנייה וכך הלאה, עד שמגיע לחלק הצר של הכביש ששם כמובן נצמדת לצידי הימני איזו משאית שנלחמת איתי על המקום הראשון לנתיב האחד שבהמשך....כמובן שהיא הפסידה.... ,ממשיכים הלאה...רמזור הבא שני נתיבים...וכמובן בכל נתיב משאית....הרמזור מתחלף לצהוב...לירוק...פרפור צמיגים נשמע....עשן לבן מיתמר לפתע.....(טוב כאן קצת נסחפתי בתיאור), אבל בכללי זה מה שקרה .
    בכל אופן לא מספיק שאני נאלץ כל יום להתמודד עם נהגים שונים ומשונים שכל אחד מהם חושב שהוא בריביירה הצרפתית ונהנה מהנוף, או כאלו שנוהגים במין שלווה קוסמית כזאת בנתיב השמאלי....יש גם את נהגי המשאיות שחושבים שהם בעצם שומאכרים קטנים במשקל כבד...

2. -

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Serpent
    אני כבר התרגלתי מזמן...
    בכל זאת, אם אתה חפץ בעינויים מוטוריים, כנס לרחוב המסגר/יפת בתל אביב יפו בשעת עומס. זוהי תופעה יחידה במינה בעולם - רכבים במהירות אפסית אבל בכל זאת כמות הכמעט-תאונות מאתגרת אוטוסטרדות.

נושאים דומים

1. מנוע מרגיש כבד
    By משה.מ in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 24/08/06, 7:00
  2. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 30/05/05, 11:51
  3. חובבות רכב כבד.
    By razer in forum רכב כללי
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 16/05/03, 15:58
  4. סדרות 3 ו-5 הבאות של ב.מ.וו. - כבד.