Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקור אצל צביקה קרבורטור

FiatUno1.4
שימו לב! השרשור הזה בן 6925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ביקרתי אצל צביקה קרבורטור, הגעתי מקרית שמונה שבצפון עד לנתניה כדאי להציל את הפיאט שלי את האוצר הקטן שהופקד בידי . הבחור גילה עיניין רב בפיאט ואמר שאכן יש בעיה אך אפשר לתקן. צביקה עבד כמה שעות ניקה ובדק כל דבר אפשרי עד שלבסוף גילה את מקור הבעיה , לכלוך בתוך הקרבורטור. תיקן את האוצר הקטן שלי ושלח אותי בחזרה לצפון. בדרכי חזרה כשכולי נרגש שסוף סוף הצילו לי את הרכב (דרך אגב כל זה עלה לי 350 ש"ח לא כולל דלק) פתאום באמצע הכביש האוטו מפסיק לנסוע,ככל שלחצתי יותר על דוושת הגז הרכב המשיך לבלום . הייתי בהלם לא הבנתי מה קרה למה???????????? בהיותי עצבני ועייף ובשארית כוחותיי היתקשרתי לצביקה וסיפרתי את מה שקרה צביקה היה בהלם מוחלט ולא הבין איך קרה דבר כזה. אך צביקה לא עיבד את אשתונותיו עזר את כול הכוח הנותר ודרך הטלפון הנחה אותי ועזר לי לפתור את הבעיה. הסחיבה של האוטו השתפרה צריכת הדלק ירדה אך למרות זאת בעת לחיצה על דוושת הגז לא מורגשת האצה רבה של הרכב, כמו כן חשוב לציין שמאז הביקור שלי אצל צביקה אני מקבל מדי יום צלצול טלפון מהאדון אשר מעוניין לשאול לשלומו של הרכב.

נ.ב

מומלץ בחום רב לבקר אצל צביקה אפילו אים האוטו לא יתוקן תידעו שיש לכם חבר נוסף שאפשר לסמוך עליו.

סיטרואן ZX, תבין את הכל שתיסע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במילים אחרות היה לך קצת לכלוך בקרבורטור ואחרי 350 שקל ומספר שעות של עבודה הסחיבה השתפרה מעט אבל האוטו עדיין לא מאיץ.....

פששששש מקצועיות שיא, וזה לא שאני מזלזל בצביקה בידע שלו או באיכות העבודה שלו, אני פשוט אומר שעם כל הרצון הטוב שלך להציג אותו כאדם טוב (כך הוא באמת נשמע...) כבעל מקצוע הוא יצא פה בינוני...אם זה מיקרי או מכליל זה סיפור אחר שלא נכנס אליו כי אין לי קרבורטור לבדוק את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ביקרתי אצל צביקה קרבורטור, הגעתי מקרית שמונה שבצפון עד לנתניה כדאי להציל את הפיאט שלי את האוצר הקטן שהופקד בידי . הבחור גילה עיניין רב בפיאט ואמר שאכן יש בעיה אך אפשר לתקן. צביקה עבד כמה שעות ניקה ובדק כל דבר אפשרי עד שלבסוף גילה את מקור הבעיה , לכלוך בתוך הקרבורטור. תיקן את האוצר הקטן שלי ושלח אותי בחזרה לצפון. בדרכי חזרה כשכולי נרגש שסוף סוף הצילו לי את הרכב (דרך אגב כל זה עלה לי 350 ש"ח לא כולל דלק) פתאום באמצע הכביש האוטו מפסיק לנסוע,ככל שלחצתי יותר על דוושת הגז הרכב המשיך לבלום . הייתי בהלם לא הבנתי מה קרה למה???????????? בהיותי עצבני ועייף ובשארית כוחותיי היתקשרתי לצביקה וסיפרתי את מה שקרה צביקה היה בהלם מוחלט ולא הבין איך קרה דבר כזה. אך צביקה לא עיבד את אשתונותיו עזר את כול הכוח הנותר ודרך הטלפון הנחה אותי ועזר לי לפתור את הבעיה. הסחיבה של האוטו השתפרה צריכת הדלק ירדה אך למרות זאת בעת לחיצה על דוושת הגז לא מורגשת האצה רבה של הרכב, כמו כן חשוב לציין שמאז הביקור שלי אצל צביקה אני מקבל מדי יום צלצול טלפון מהאדון אשר מעוניין לשאול לשלומו של הרכב.

נ.ב

מומלץ בחום רב לבקר אצל צביקה אפילו אים האוטו לא יתוקן תידעו שיש לכם חבר נוסף שאפשר לסמוך עליו.

גם לי קרה את אותו מקרה כמו שלך פעם אחת לפני חצי שנה ופעם אחת לפני 3 שבועות.

פעם ראשונה נסעתי בכביש יקנעם- חיפה ובמהירות 110 קמ"ש בהילוך חמישי האוטו הפסיק לנסוע, דוושת הגז לא מגיבה ניסיתי להניע תוך כדי נסיעה אך הסארטר נתפס. שהגעתי ל 60 קמ"ש עצרתי בשוליים, העברתי לראשון ונסעתי כרגיל. שום נורה לא נדלקה. לפני 3 שבועות המתנתי בצומת מרומזרת ברמזור אדום ואני הייתי הראשון. חום מנוע בטמפ' עבודה, ושהרמזור התחלף לירוק רציתי לנסוע אבל האוטו לא נוסע! שום נורה לא דלוקה בלוח שעונים. בינתיים הרכבים שהיו מאחורה מתחילים לצפור כמו חיות ולהבהב עם האורות הגבוהים אז דירדרתי את האוטו והנעתי אותו בירידה.

למרות שצביקה תמיד אומר שאני מגזים, אני טוען שלא יכול להיות שרכב שנוסע גג 6 ק"מ ליום ובימי שישי ושבת לא נוסע בכלל מתקלקל בתדירות כ"כ גבוהה. (קלאץ' גמור, רדיאטור גמור, קרבורטור סתום, דיזה מקולקלת, ציריה פגומה, דוד אחורי מלא ריקבון וחלודה, מחזיר שמן אחורי פגום, מע' אזעקה שרופה, יוניט לחץ שמן מקולקלת, רדיאטור חימום פנימי סתום, דליפות גז מהמזגן, הגה גמור כולל תפוחי הגה ועוד ועוד וזה לא כולל מצבר ששבק חיים).. כל אלה היו בעיות שהיו ותוקנו במהלך השנה האחרונה.

עכשיו האוטו נוסע מצויין, סוחב בצורה מעולה (עקפתי כבר טיוטות, מרצדסים, ב.מ.וו בעליות), העשן הלבן באגזוז פסק (והלווואי שישאר ככה) וחוץ מבעיות בהנעה הרכב סוף סוף תקין לחלוטין!!

ביקור אצל צביקה מומלץ וזה שווה את הנסיעה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני לא יודע עד כמה אתה מכיר צביקה אני מהמר שאני מכיר אותו לפחות יומים לפנך.

כמו כן אני לא חושב שאתה יכול להביע דעה מבלי לדעת מה קרה לאוטו!!!

אגב מי הסמיך אותך לקבוע או לדרג בפורום בעל מיקצוע ברמה של צביקה!!!

אתה צריך להודות כול פעם מחדש שיש אנשים בפורום ברמה המיקצועית שלו ושעוזר לכולם.

יתכן מאוד ואני כימעת משוכנה שמיכל הדלק מלוכלך ואז גם אים ינקו 80 פעם את הקרבורטור הוא ימשיך להיסתם עד שמיכל הדלק יפורק ויניקה. כמו כן יכול להיות שהבעיה נובעת ממשהוא אחר.

לידיעתך "צביקה לא היה נותן לבחור לינסוע אים הרכב לא יצע מהמכון שלו תקין"

עז כצת כבוד בחור לא יזיק!!!

אגב היתי מעונין שתזכיר לי מתי אתה בפעם האחרונה עזרתה למישהוא ?

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל למי שרשם שצביקה הוא בעל מקצוע בינוני: אתה מדבר שטויות, אם אין לך משהו טוב לומר עדיף שלא תכתוב כלום! אתה בעצמך רשמת שאין לך רכב עם קרבורטור אז איך אתה יכול לדעת איך העבודה של צביקה?! ולא היית שם ואתה לא יודע מה קרה לאוטו!

וזה לא נכון שהבעיות נובעות מגילו של הרכב. לאמא שלי היתה פיאט 127 משנת 84' עם מנוע 1050 סמ"ק והיא החזיקה אותה במשך 16 שנה משנת 1984 עד שנת 2000 ואני רוצה להגיד לך שהאוטו ההוא היה פי 10 יותר אמין מהאונו. לרכב היה 117000 ק"מ בעת המכירה, לאונו יש 108700 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=בני ל]שלום.

אני לא יודע עד כמה אתה מכיר צביקה אני מהמר שאני מכיר אותו לפחות יומים לפנך.

כמו כן אני לא חושב שאתה יכול להביע דעה מבלי לדעת מה קרה לאוטו!!!

אגב מי הסמיך אותך לקבוע או לדרג בפורום בעל מיקצוע ברמה של צביקה!!!

אתה צריך להודות כול פעם מחדש שיש אנשים בפורום ברמה המיקצועית שלו ושעוזר לכולם.

יתכן מאוד ואני כימעת משוכנה שמיכל הדלק מלוכלך ואז גם אים ינקו 80 פעם את הקרבורטור הוא ימשיך להיסתם עד שמיכל הדלק יפורק ויניקה. כמו כן יכול להיות שהבעיה נובעת ממשהוא אחר.

לידיעתך "צביקה לא היה נותן לבחור לינסוע אים הרכב לא יצע מהמכון שלו תקין"

עז כצת כבוד בחור לא יזיק!!!

אגב היתי מעונין שתזכיר לי מתי אתה בפעם האחרונה עזרתה למישהוא ?

בברכה בני ל.קודם כל לפני הכל, קצת כבוד יש לי, אני לא חושב שאמרתי דברים בצורה לא מכובדת, בנוגע לעזרה שעזרתי או לא עזרתי למי מהאנשים פה אני לא חייב דין או חשבון לך או לאף אחד, נמשיך בזה שלא אמרתי שלדעתי הוא איש מקצוע בינוני אמרתי שכך הסיפור מציג אותו....ואם כבר נכנסת לבעל מקצוע לא בעל מקצוע אז....בעל מקצוע טוב לדעתי היה אומר לאותו בחור "שמע בן איש, המיכל דלק שלך סביר להניח מלוכלך ועד שלא יפרקו וינקו אותו ניקוי הקרבורטור הוא פיתרון זמני מאוד ואף מוגדר ביזבוז כסף שכן אתה תצטרך לחזור על פעולה זאת" זה בעל מקצוע טוב.....

וסתם ככה לסיומת, סתם כדי לסגור לך את הפינה הזאת, פעם אחרונה שעזרתי למישהו היה היום, להוריד סיר מהמדף העליון שאמא בקשה ממני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...